Format Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

s,a muridler yav soylemesi ayiptir format atmasini pek beceremiyorum.suan wista kullaniyorum hic memnun degilim  xp kurmak istiyorum

acaba wistayi nasil format atip arkasina xp yi kurabilirim drevirlar nasil tanitilir detayli ve anlayabilecegim sekilde yardimci olabilecek kardeslerim varmi

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

hocam windows 7 tavsiye ederim. kurarken advanced deyip format seçeneğini seçiyosun. vista nerde kuruluysa orayı gösterip ilerliyosun. driverlerin çoğunu tanıyor. ekran kartında maximum performans için ekran kartını sonra kendin yüklersin ekran kartının veya laptopunun markasına modeline göre sitesinden indirirsin driverini.

xp kurcam diyosan biçimlendir seçeneği gelecek aynı şekilde. fat32 veya ntsc seçtikten sonra ilerle. acelen varsa hızlı seçenekleri kullan. driverleri laptopunun marka modeline göre sitesinden bulabilirsin. masaüstüyse anakartının marka modeline göre anakartın sitesinden indirebilirsin.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

ILKKEZ kuracam bir aceminin anlayabilecegi sekilde anlatirsan  sevirim kardes

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Bende win 7 tavsiye ederim. İnternetten indirebilirsin, kotalıysa postayla gönderebilirim.

Windows serileri arasında en kolay kurulanı win7 dir.

İster dvdyi takıp 'yükselt' i seçersin.(eski dosyalar silinmiyor, C:\windowsold klasörü içinde saklanıyor)

İstersen fotmatlayabilirsin. --> Bilgisayar açılırken 'Delete' e basıp bios menüsünü açarsın.

Her bilgisayarda farklı oluyor ama 'first boot device' seçeneğini bulup dvd rom yapıp kaydedip çıkıyorsun.

Windows açılmadan ekranda "dvd'den kurulum için bir tuşa basınız" yazıyor, herhangi bir tuşa basıyorsun.

Kuruluma geçince seçenekler çıkıyor ( bilgisayarın iyise ulimate, orta halliyse home premium'u seçersin)

Daha sonra kurmak istediğin sürücüyü soruyor.

Formatlamak istersen formatlıyorsun.

Sonra c yi seçip devam ediyorsun.

Windows 7 ekran kartını falan otomatik olarak tanıyor. xp deki gibi sıkıntı olmuyor. Modellerini biliyorsan internetten indirip kurarsın, bilmiyorsan yine yardımcı oluruz.

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

windows 7 indir kur crackle..

zaten cok basit hocam..

türkçe yazabiliyorsun o halde okuyabilirsinde :)

hersey türkçe çünkü..

sana söylenen yönlendirmeleri dogru yap..sorun olmaz :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

kardes ben suan dunyanin oteki tarafindayim burda turkce win xp felan bulmam cok zor ingilizcemde okadar ahim sahim tam bilmiyorum kullandigim laptopda  wista kurulu bu aq wistasinin cd si de yok driver felan nasil tanitiliyor onlarida bilmiyorum burda gidip yaptirsam 50  100 dolar istiyorlar aq larim nasil yapacam bilmiyorum guzelce  su kardesine ne yapabilir anlayabilecegim sekilde anlatir yardimci olursan  cok ama cok minnettar olurum kardes

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yav sana dvd link verecem ama kullanmayı çok bilmediğini söylüyorsun verdiğim link botnetli çıkarsa vicdan azabından ölürüm :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:
    -----------------------------

yav sana dvd link verecem ama kullanmayı çok bilmediğini söylüyorsun verdiğim link botnetli çıkarsa vicdan azabından ölürüm :/

Ben link vermeyi geçtim direk postayla göndereyim dvdyi dedim ama cevap yok :)

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

botned ne ?

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:

Stargazer bunu yazdı:

gonder kardess

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

multiyano bunu yazdı:

Balyoz99 bunu yazdı:

Stargazer bunu yazdı:

gonder kardess

Göndermemi istediğin adresi pm'den yazarmısın.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 2180 Toplam Mesaj: 14