Format Ne(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Musket bunu yazdı:

hocam simdi sana sorularim var,
    1-tbt yi nerden buldun ?
    2- programsiz calistirmak ne demek ?
    3- hic xp cd sini takip restartlamayi denedin mi ?
    4- 10 ve ustunde beyin hucren var mi ? ( cunku lazim oluyo xp cd sini takip resetleyince, okuma ve dogru tuslara basma becerisi )
    5- Hic bilmedigin bi konuyu arastirma istegi duydun mu ?
    6- Hep boyle sacma sapan konular acar misin ?
    7- cw diye bi yer var tam senlik oraya gitmeyi dusundun mu ? - sen onu da arastirmazsin, cw ne diye konu gormemek icin ben soylyim, www.cyber-warrior.org

Sen annenin karnında mı öğrendin format atmasını ?

Sanırım öyLe ... Bravo

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek

Musket bunu yazdı:

Tahri-Key istiyoruz ! Yalvaririm Tahri-Key...

tahri-key olayına gırılırse sana vermez şeyh

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    Connection bunu yazdı:

a.k cok calısman gerek coook

çalısırız a.q.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    Connection bunu yazdı:

a.k cok calısman gerek coook

calısırız a.q. ne olacak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arkadaşlar sorarım kaçınız anadan doğma öğrendiniz ?..Birçok kişişden daha mantıklı soru sormuş birçok başlıkta olmayan düzgünlük var adam format atmayı bilmiyor ve öğrenmek istiyor bu kadar basit...

1.Güzel kardeşim şimdi müzklerini falan yedekleyeceksen mevcut birtane Cd-Rw olması gerek eğer cdrw varsa zaten nero dan ekleyip cd boyutunca veriyi yazdırabilirsin.....Oyunları yedeklemek pek işe yaramaz çünkü birçoğu çalışmayacaktır...Bence oyunları geç müzik ve diğer belgelerini cd ye yazdırabilirsin...

2.Gelelim formata eskiden win98 varken başlangıç disketi ile uğraşrdık ama şimdi winxp kurulm cd sinden format atma yetkimiz var..Önce bilgisayar açılırken DEL tuşu ile Bİos a girelim biosta Feature Setup --Boot Menu gibi bölümler var oradan Cd yi boot etmemiz gerekir...Sonra...f10 ile kayıt edip biostan çıkalım...winxp cd miz takılı pc açıoz sonra kurulumu başlatmak için bir tuşa basın diyor bastıkmı :))...bekle sonra türkçe zaten..f8 le falan muhattap oluyorsun..sonra Yükleme seçenekleri gelince D bölüm sil ile bölümü sil sonra yeni bir bölüm oluştur de hdd kaç gb diyelim 80gb sen ilk bölüm için 40000 değerini gir sonra ikinci bölümü kendisi otomatik atar...sen direk C ye yüklemeyi seç sonra NTFS olarak biçimlendir de..(hızlıyı seçme yavaş olsun :))...sonra yükleme işlemi falan tamamlanır pc açılır il k günkü gibi olur..Anlaşılan driver tanıtmayıda bilmiyorsun...Şimdi pc yi alırken sana birtakım cd ler verilmiştir...Anakart+ekran kartı+car curt..işte onları yüklemen gerekir...ama sen o cd lerin üzerinde büyük puntolu yazıları söylersen hangisinin ne olduğunu söyleriz daha iyi olur....Şimdilik sen xp yi yükle ve tekrar forma dal ..ok gözüm.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hcam, bu forumda ben eminim dhaa once anlatilmistir, bilmyiosan aratirsin 1 milyon tane dokuman var, en saglam dokuman arsivi de www.google.com gir arat bi dunya anlatim cikar, her bilmedigin icin konu mu acilir ?

biri sormus sen ananin karninda mi ogrendin diye, okudum, denedim ugrastim, dosyalarimi elime aldim dellendim mellendim ama ogrendim, her soru icin baslik mi acilir hoca?

ayrica ben bilgisayari ilk gordugumde, google a girip hack sitesi diye arattiktan sonra gordugm ilk hack sitesine uye olarak baslamadim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    budur baba yaw saol formattan sonra seni ozel mesajdan rahatsız eder diger bilgilerı alırım tesekkurler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gözüm hersoru değil bakarsan temel bir sorun..bukadar titizsen adam cep telefonun ekran boyutunun kaça kaç olduğunu sormuş git onlarla uğraş...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    musket ben de deneme yanılma yontemıyle bı sure sonra format atmasını ogrenırım de makına ayıptır solemesı baya bı pahalı daha taksıtlerı bıtmemıs bı sey olursa peder bey ebemı ziker

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    neyse hacim polemige girmiycem, ama format bilgisayarla ilgili ogrenilmesi gereken ilk seylerden biri, hani formati bilmeyip tbt gibi bi mekanda olmak garip geliyo bana... burasi cw olsa, yada ne biliyim, hackeriz.biz fln gibi sacma sapan bi site olsa anlarimda... ne biliyim garip... computerwolf hocam anlatmis ne guzel iste.. ayrica deneme yanilma yontemiyle bokunu cikartmazsan bisey de olmaz ( cok format atarsan ust uste, bad sector yaparsin hdd de ki ismaik - nickimyok - un acaip teknolojik yontemi bad sectoru engelliyo... )

neyse sana kolay gelsin, sirf polemik yaratmiyim diye kasiyorum ama, comp hocam bence format atmaktan coook daha karisik bi olay cep telefonunn ekran cozunurlugu, ayrica bil den anlayan tel den anlamayabilir, hani burda format i bilgisayara atiyoruz ve hack sitesindeyiz o acidan tepki gosterdim, tepkimde de sabitim, ama sen yardim edip anlatiyosan bana laf dusmez, ama anlat anlat nereye kadar ?
Toplam Hit: 5079 Toplam Mesaj: 31