folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Format Sonrası Windows Başlatılıyor Hatası Çözümü ?

Format Sonrası Windows Başlatılıyor Hatası Çözümü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

ilk defa böyle bişey karşıma çıktı arkadaşın laptopa format attım windows açılış sesi geliyor ama windows başlatılıyo ekranında kalıyo 

64 bit ultimate ile defalarca denedim hepsinde aynı şekilde oldu nedir bunun çözümü

laptop hp gavilion g6 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Başka CD dene.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

usb ile atıyorum cd yok usta

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

başka iso dene

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Açılırken F8'e basın. vga ya da güvenli mod ile açmayı deneyin. Açılıyorsa ekran kartı sürücüsü ya da çözünürlükle ilgili bir problem vardır.

YeniHarman tarafından 21/Şub/16 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windows 8 ise normaldir buga giriyor. Tekrardan format atmak zorunda kalmıştım bende. Bu seferde laptopun pili bitti işlem tam biterken ettiğim küfürleri taş duysa utancından çatlardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

1. Win 7 DVD sini DVD sürücüsüne yerleştirin ve onunla bilgisayarı çalıştırın. 

2. Windows yükleme ekranı geldiği zaman ileri diyeceksiniz (ilk pencere) 

3. ilk ekranı ileri diyip geçtikten sonra gelen ekranın sol altında, Bilgisayarınızı onarın diye yazan yere tıklayın ve işlem başlasın. 

4. Windows bilgisayarınızı onardıktan sonra sağ altta yeniden başlat tuşu var basın 

Problem devam ediyorsa, yukarıdaki anlattığım gibi pc nizi DVD ile başlatın ve Bilgisayarınızı onarın demeyin en altta komut istemi yazan yere basıp alttaki kodları yazın probleminiz kesinlikle çözümlenecektir. 

bootrec /fixmbr 

bootrec /fixboot 

bootrec /scanos 

bootrec /rebuildbcd

ALINTIDIR

http://forum.shiftdelete.net/threads/windows-7-windows-baslatiliyor-da-kaliyor.241141/page-2

ruhi tarafından 21/Şub/16 22:47 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

3. ilk ekranı ileri diyip geçtikten sonra gelen ekranın sol altında, Bilgisayarınızı onarın diye yazan yere tıklayın ve işlem başlasın. 

4. Windows bilgisayarınızı onardıktan sonra sağ altta yeniden başlat tuşu var basın 

Problem devam ediyorsa, yukarıdaki anlattığım gibi pc nizi DVD ile başlatın ve Bilgisayarınızı onarın demeyin en altta komut istemi yazan yere basıp alttaki kodları yazın probleminiz kesinlikle çözümlenecektir. 

bootrec /fixmbr 

bootrec /fixboot 

bootrec /scanos 

bootrec /rebuildbcd

ALINTIDIR

http://forum.shiftdelete.net/threads/windows-7-windows-baslatiliyor-da-kaliyor.241141/page-2

bunu yaptım hocam oldu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    rui bunu yazdı

bootrec /fixmbr 

bootrec /fixboot 

bootrec /scanos 

bootrec /rebuildbcd

ALINTIDIR

bunu yaptım hocam oldu 

geçmiş olsun hocam. bende bunu kullandım 2 defa beladan kurtardı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orhandemir
    orhandemir's avatar
    Erkek

bu şekilde de olur bunun hatası pc nin yazılımı ucmustur yeniden format ile de düzelebilir

Toplam Hit: 2244 Toplam Mesaj: 13
hp format