folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Formatı Ve Deepfreze"Yi Tarihe Gömen Program Horizon Rollback

Formatı Ve Deepfreze"Yi Tarihe Gömen Program Horizon Rollback

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

hocam eger wındowsunun temız ve stabıl oldugunu dusunuyorsan istedıgın programı kur sonra "snapshot" unu al (bır nevı ghost) gerektıgın programı kurdgun gune dondur! 1,5 yıldır kullanıyorum cooook memnunum sımdı 8x ını gecıcem herkese tavsıyemdır. bılgısayarı kamsası yok. Ayrıca mısal bır dosyanız sılındı C de snap shotunuda sıldınız dosyanızı gerı getirebılıyorsunuz yanı sılınenıde kurtarma ozellıgıde var!

Öbur lınklerde sorun olabılır dıye vereyım 1.5 yıldır sorunusz kullandıgım crak dosyası ıcınde mevcut olan versıyornu

http://www.rapidshare.com/files/8189871/Rollback_Rx_Pro_Enterprise_by_FEF.GROUP.rar.html

buda en son surumu crack dosyası ıcınde mevcut kendı bılıme degıl ama rakdasınkıne kurdum sorun yok dıyor.

http://rs382.rapidshare.com/files/85499512/Rollback_RX_8.1.rar

NOT: Craklerden dıkkat etmenız gereken sey programı kurduktan sonra yenıden baslatayımmı dıye soruyor ona hayır deyın ve crak dosyasını greklı yere kopyaladıktan sonra yenıden baslatıp aktıv edın. eger crak lemeden baslatacak olusanız daha sonra craklemenıze ızın vermıyor... takılan arkadaslar pm atsın yardımcı olurum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SuNNeTcHi_eFhEnDy bunu yazdı:
    -----------------------------

abi deepfreze aktif diyelim ama bi program yukleyeceksin C: 'ye

ama o programi yuklemek icin deep freeze'i kapatman lazim, kapatabilmek icinde yeniden baslatilmasi lazim bilgisayarin.

Bu program da yeniden baslatmadan yapilabiliyormu o onu sordum

dayi bu program geriye almak için zeepfreeze ise hiçbirşey yükletmiyor yani bunda pc ye res attında en son halinde oluyor oldu çöktü pc yada yapmaman gereken bişi yaptin geriye aliyor pc yi res atmada da geriye aliyor sanırım denemedim ama . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu programda her restart'ta değil de; sadece sen istediğin zaman, istediğin bir tarihe, %100 bir şekilde geri yükleme özelliği mevcut mu?

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

kardeş crack böle çıktı normalmi ?

illa kötülemek zorunda mısın yani ?? patch oldugu için, özürlü bi yazılım olan avast virüs sanmış. istemiosan kullanmazsın :| 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Funky_Punky bunu yazdı:
    Bu programda her restart'ta değil de; sadece sen istediğin zaman, istediğin bir tarihe, %100 bir şekilde geri yükleme özelliği mevcut mu?

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Hocam soyle anlatayım deep frezede nasıl hangı bolmu korumaya alıyorsa C: veya D: bundada aynısı gecerlı hangısını korumaya aldıysan onu %100 geri yükler.Sen .snapshoot dedıgımız (ghostlar) ne zaman alırsan bılgısayarın C: sı wınsdows ayarların o zamana %100 doner. deep frezeden tek farkı deepfrezed her reette de eskı halıne donerken bu sen ıstedıgın zaman gerı doner yanı bır nevı wındowsun gerı yukleme sıstemı.

Edit: resımlı olarak anlatmak ısterdım ama suan ıcın mumkun degıl 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    indirelim bakalım inşallah pratik bişeydir uğraştırmaz paylaşım için tşk

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    kardeş kullanamadım bunu yapan var mı

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

http://www.rapidshare.com/files/8189871/Rollback_Rx_Pro_Enterprise_by_FEF.GROUP.rar.html

hocam sen suaradan ındırıverde su dosyayı ben resımlı bır anlatımolusturayım....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:

Hocam soyle anlatayım deep frezede nasıl hangı bolmu korumaya alıyorsa C: veya D: bundada aynısı gecerlı hangısını korumaya aldıysan onu %100 geri yükler.Sen .snapshoot dedıgımız (ghostlar) ne zaman alırsan bılgısayarın C: sı wınsdows ayarların o zamana %100 doner. deep frezeden tek farkı deepfrezed her reette de eskı halıne donerken bu sen ıstedıgın zaman gerı doner yanı bır nevı wındowsun gerı yukleme sıstemı.

Edit: resımlı olarak anlatmak ısterdım ama suan ıcın mumkun degıl

Kısaca benim dediğim gibi yani tam anlamıyla, teşekkürler.

Toplam Hit: 4490 Toplam Mesaj: 23