folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Forum,Blogger,Word Press Vs Sitelerinize Editörlük

Forum,Blogger,Word Press Vs Sitelerinize Editörlük

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İyi akşamlar.

Yaklaşık 2 haftadır bazı murıdlerımızın verdiği işlerle kendı sitelerine editörlük sağlıyorum Nasıl oluyor dersenız sisteminiz ;

Forum, Blogger, Word Press, Herhangi bir sitenin alt yapı onemı yok, İçerik olarak haber, oyun, makale, fotogram, program vs sisteme giriş adı altında herşeyi editleyebilirim, Sadece sistem farklılıkları yüzünden ış verenden sistemi için birkaç ip ucu alıyorum birkaçta soru yöneltiyorum. 

Tabiki bu işin erleri harbi ustları var ben ilk önce iş verene soruyorum iyice işi ölüçüyorum yapabiliceksem, Murıde onay veriyorum

Murıde birkac tester yapıp iyi olup olmadıgını soruyorum ve devam ediyoruz.

Ve ekstra olarak içerikler özgün değildir. Googleden düşmüş veya pek fazla indexleme alamayan ama İçerikleri kayda değer sitelerden verileri çekip daha düzgün hale getirip editleyip sisteme giriyorum

Hastalık boyunta olan bir diyer konu ise işi 24 saat içinde teslim etmemdir.  Sadece tek bir murıdimizin işi 3 güne sarkmıştır oda bilgisayarımın çökmesi ve yedeklerimin silinmemesi sebebtir. Bu gece son işimde bitmiş olucaktır. Kaç işn oldugu önemli değil

İşi tartıp süresini verip genelde 24 saatte bitiriyorum. Bazen uykusuzluk ve benzeri sebeplerden gecikiceğini belirtıyorum

Aynı gün bitirmem sizin için olumlu bir seçenektir. İlk konu düşmüştür. İçerisinde şuan başka konuda mevcut oldugundan

Eğer ilgilenen varsa pm ile ulaşabilir. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Bu Mürit iyidir kefilim bu Müride...  Kolay gelsin :) 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Bu Mürit iyidir kefilim bu Müride...  Kolay gelsin :) 

Teşekkur Ederim Hocam :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam şunu anlamadım af buyur. Siteye girilmiş olan içerikleri mi düzeltiyorsun yoksa kendin mi ekliyorsun? 24 saatte teslim demişsin kafam karıştı o yüzden. Kendin ekliyorsan ortalama bir kategoride ortalama kaç yazı giriyorsun? Kafandaki aşağı yukarı fiyat nedir? Bilmiyorum belki bu tarz iş detaylarını özel olarak konuşuyosundur hizmeti almayı düşünenlerle. Eğer öyleyse saygı duyarım tabii de bayağı merak ettim.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Hocam şunu anlamadım af buyur. Siteye girilmiş olan içerikleri mi düzeltiyorsun yoksa kendin mi ekliyorsun? 24 saatte teslim demişsin kafam karıştı o yüzden. Kendin ekliyorsan ortalama bir kategoride ortalama kaç yazı giriyorsun? Kafandaki aşağı yukarı fiyat nedir? Bilmiyorum belki bu tarz iş detaylarını özel olarak konuşuyosundur hizmeti almayı düşünenlerle. Eğer öyleyse saygı duyarım tabii de bayağı merak ettim.

Hocam şöyle izah ediyim 

1.  " Siteye girilmiş olan içerikleri mi düzeltiyorsun yoksa kendin mi ekliyorsun? "

Cevap ; Kendım eklıyorum hocam, Sitede bulunanları editlemek başka dallara girebilir, Ben Misal verirsek ; 

Bilişim sitesine sahipsin benden o siteye haber eklememi istedin, İsteklerın dogrultusundada şunları ekledin,

" Ekliyceğin haberlerin genel olmasını isterim telefon işletim sistemleri bilgisayarlar tabletler televizyonlar, katagori olarak genel" 

Diyebilirsin veya hepsini ayrı ayrı ayırıp benden ayrı katagorılere ayrı haberler koymamı isteyebilirsin, Tabiki haber ornek amaçlı daha birçok farklı konu çeşitleri girişi mevcuttur.

Ve ben araştırma sonucu alınan dökümanları flas oyun, yazı makale, haber, vs vs her türlü bilgiyi araştırma sonucu kısının sitesine eklıyorum

Tamamen yazmaya " Özgün Yazı " Denilir. O tamamen kendı parmaklarınla baştan sona kendı aklından çıkanlarla yazılır
    Şayet ki o kadar erdeme erişemedim daha .)

2.  " 24 saatte teslim demişsin kafam karıştı o yüzden. Kendin ekliyorsan ortalama bir kategoride ortalama kaç yazı giriyorsun?" 

Cevap ; 24 saatte teslim üstadım. Böyle garantı firması gibi garantı vermek istemiyorum tabiki işin boyutuna ve zahmetine göre 24 saatte yaparım. Nasıl ? İşsizim :) Dedemin dogumundan kalma arçelik 768 mb celeron işlemcili ekranı kırık bir pcde sabaha kadar bir paket victory sigara ve bir bardak su ile canla başla inat edip sabaha bitirmeye çalışıyorum .)

Katogoriye yazı girmenın bir sayısını tutmadım şimdiye kadar yanı kişi 50 konuda gir diyebilir 100'de 150'de muridin ihtiyacına, parasal durumuna ve sitesının google indexlemesıne göre bu durum değişebilir. Ama 50 konu yapılan işe ve hazırlıga degmediğinden genelde 100den açıılır 

3.  " Kafandaki aşağı yukarı fiyat nedir? " 

Cevap ;

Hocam bu sorunun yanıtını tamamen işin datayını aldıktan sonra verdiğim zamana göre veriyorum. Hee lakin tutupta uçuk bir fiyat demem .)
    Mesela flas sitesine oyun girilicekse ayrı bir fiyat, Bir forum sitesine ayrı ayrı üyelikler açılıp her birinden konu açmamı isteyene ayrı, Word Pres İsteyene Ayrı tabi ilk önce verdiğim fiyatın uygun olup olmadıgını sorarım para goz adam değilim orta yolu bulurum

Fiyat konusunda özel konuşmak dediğin gibi daha net ve yararlı oluyor, Umarım açıklayıcı olabilmişimdir başka soruların varsa eğer sorabilirsiniz.

EricNorthman tarafından 22/Kas/14 01:48 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Hocam sanırım arkadaş siteye girilmesi gereken içeriği google da vs aratıyor, iyi ama fazla indexlenmemiş bir kaynaktan alıp editleyip daha güzel hale getiriyor ve öyle siteye giriyor.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    ApuLitik bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Hocam sanırım arkadaş siteye girilmesi gereken içeriği google da vs aratıyor, iyi ama fazla indexlenmemiş bir kaynaktan alıp editleyip daha güzel hale getiriyor ve öyle siteye giriyor.

Aynen öyle hocam googlede bir konuyu araştırdıgınızda binlerce sayfa çıkar kımısı bunu dibinde bile olabilir, ve google her sayfada çıkmıyor zaten kımısı bizim gibi site içine ait sadece böyle detaylı bir araştırmada alınan verileri kişinin sitesine geçiriyorum düzeltmeler editlemeler fotograf eklemeleri link video etiket başlık falan herşeyi detaylı şekılde hallediyorum

Edit ; Google varsayım ve örnek hocam, Forum siteleri, Ve google düşmeyen sitelerin verileri alırken sadece googleden araştırma olmuyor,

Kendı bunyemde arşiv oluşturdum oradakı sistelerin verilerinden çekılmede saglanıyor

EricNorthman tarafından 22/Kas/14 01:45 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Up olsun güç olsun 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

up dan zarar gelmez

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Uplayayım, Format bitiminde gelicem

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Merhabalar, Sonunda donanımsal sorunları aşıp bilgisayarıma tekrar kavuştum.. Bu gece murıdımız son işinide bitirip teslım etmiş olucam.

Kendısı uzunca sayfalar özürü gerçekten hak etti.. Konu uplansın ihtiyacı olan direk pm ile görüşelim

Toplam Hit: 2240 Toplam Mesaj: 31