folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forumdaki Harbi Aktif Kullanıcı Sayısı

Forumdaki Harbi Aktif Kullanıcı Sayısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Şimdi bizim forumun girişinde 4000 civarında üye var diyor abi kayıtlı hikaye forum vs toplasan bırak 4000 "İ 1000 kişietmiyor bir anket veya onun gibim bir şey yapılsada gerçek üye sayısını bir hesaplasak mesela üye girişi yaptıktan sonra anasayfaya bir button koyulur 3 ay içinde buton"a tıklamıyanın üyeliği silinir(Bu buton göze batmalı)

Bunun gibi formüller bulunup gerçek üye sayısı bulunabilir mesela

Doğrusu ben çok merak ediyorum çünkü forumda maks:500 kişi var

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    bu konuda daha onceki topikleri okursan anlarsin nedenini.
    forumda 100 kisi bile yok alpin.
    tahminimce holyone boyle birsey yapmak istemiyor cunku amac buyuk site imaji vermek yeni girenlere.
    ben buna ezelinden karsiyim.
    mesele kelle sayisi olmamali.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    Yaw forumda 1000 kişi olduğunu bilsem n'olucak?bence de gereksiz ki bakmıyorum da..10 kişi olsa da gene girerim siteye..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Hayır büyük site imajına ihtiacim yok,
    kaliteli site imajını her zaman tercih ederim.

Bu site yıllardır var ve sadece forumdan oluşmuyor. bir üye veritabanı var, her kullanıcının bir numarası var ve mesajlardaki/h
    ikayeler/haverlerdeki her şey yaratıcısının ID sine bağlı, eğer son 3 ay icinde girmeyen herkezi silersem bunları kimin yazdığı belli olmayacak. bende kimsenin copyrightini kaldirmak istemiorum. fakat üye olup tek bir katkıda bile bulunmamış kişileri temizlemek planlarım arasında.

Aktif kullanıcı sayısında bir hile yok isteyene kodunu açabilirim aspden anliyan varsa global.asa dosyasının kodunu kullanıcılara görünür yapabilirim bir hile olup olmadını anlayan anlar. Çoğunluk download ve konuları okumak için giriyor, üye olmaya üşenen ve sadece okumaya giren birçok insan var heralde. ama verilerde uydurmaca yok.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    holy bunu bende farkettım adamlar uye olmus hıc bırseye karısmıyorlar mesela forum varsa yoksa 80-100 kısının at cekenlıgı yanı bu konuda ne dusunuyorsun ? evet adama zorla gel foruma yaz dıemezsınde herıf bı uye olmus ama hıcbır naneye karısmamıs ne ıs anlamadım doorusu. Bu gıbı uyeler kalabalıktan baska bırsey deıldır bence bu konuda herzmankı gıbı hasasıyetını beklıyoruz uyeler olarak....

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abi gecen gün farkettim senden 3 gün sonra herif üye olmuş bi daha girmemiş bunlar temizlenmeli

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    Sitede şu an 1094 kullanıcı war.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Şöle bişdende yola cıkabilirz...

şu nickininz anlamı kısmına 125 yanıt var

bunlardan 15 aynı kişilerin konuşmasından kaynaklanıo

Ortalama 110 kişiyiz. biz forumda kendi aramızda..

Bölesi daha iyi ama..

Hem kimin ne pok oldunu iyi bilioz.. hemde vs.vs..

:))))

Bide aklıma geldi bi ara baggcan die bi arkadaş vardı nerdeki o????

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Bide aklıma geldi bi ara baggcan die bi arkadaş vardı nerdeki o????

-----------------------------

sen bağcanı napcan bu bir galiba hiç tanımıyon bu iki bence buraya ne niyetlerle geldiği konusunda hiçbir fikrinde yok
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaGCaN
    BaGCaN's avatar
    Erkek
    nööörcen la beni?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Ya 1.2.3 doru olabilir...

kendi açıklasın isterse sebebini...

Sadece onun avatarı çok hoşuma kaçıyoduda..

ondan şeettim...

Toplam Hit: 3937 Toplam Mesaj: 15