Forumdaki Herkes Niye Gergin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar dikkat ettimde bu aralar forumdaki herkes çok gergin. biri bişey sorduğunda soran kişi ya fırça yiyor yada ukala ukala cevaplar veriliyor. bu sitenin çok da eski üyesi değilim. ama ilk girdiğim günden beri hiç çıkmadım hatta açılış sayfam tahribat ana sayfası. bu durum beni üzmeye başladı. tahribat felsefesine aykırı bir durum .  ortam gittikçe bozulmaya başladı.  belki sırf bunları yazdım diye tepki verilmesini bile bekliyorum. bence bu duruma daha da büyümeden müdahale edilmesi gerekiyor.

İmza mı? O da ne demek?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    memleket gergin, forum nasıl gergin olmasın :)

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

çünkü evde badana var ve herşey en dağınık pzoisyonunda :s

ben gergin olmayayım da kim gergin olsun

pc yi bile zor açıyorum :S daha kötü ne olabilir ki:S

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla ben cok rahatım , sen bu konuyu açtıgına gore gerginsin :))

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Sana destek veriyorum insanlar sataşıcak yer arıyorlar burası sanki kavga platformu herkes düzgünce yazsa veya uyarsa olmuyor yada bazıları konulara tam okumadan cevap yazıyor ve insanları tersliyor.Üyelerin artık reelde yaşadığı ne varsa patlama anlarını burada yaşıyolar ayrıca ortamı gerginleştirmeye çalışanlarda var.Bunun dışında insanlar forumdaki seviyene bakıyorlar mesela madalyan varsa ters cevap yazamıyorlar yada eski üyeysen birşey diyemiyorlar hemen cevaplıyorlar fakat yeni bir üye oldunmu en küçük bir yanlışın üyelerin alay konusu haline geliyo buda hem yağ çekme hemde korkma psikolojisine dayanıyor :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    osmaman bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar dikkat ettimde bu aralar forumdaki herkes çok gergin. biri bişey sorduğunda soran kişi ya fırça yiyor yada ukala ukala cevaplar veriliyor. bu sitenin çok da eski üyesi değilim. ama ilk girdiğim günden beri hiç çıkmadım hatta açılış sayfam tahribat ana sayfası. bu durum beni üzmeye başladı. tahribat felsefesine aykırı bir durum .  ortam gittikçe bozulmaya başladı.  belki sırf bunları yazdım diye tepki verilmesini bile bekliyorum. bence bu duruma daha da büyümeden müdahale edilmesi gerekiyor.
    -----------------------------
    Katılmamak mümkün değil, 2005 ten beri siteyi takip ediyorum o zamanki nickim farklıydı şimdiki üslup ile o zamanki arasında çok fazla fark görüyorum bende.  hele forumda duyulmamış görülmemiş biriysen yandın.. kim ne derse desin yeni eski ayrımı yapılıyor üyeler kendi aralarında baariz ortada. Bu durumda sitenin bence gün geçtikçe kalitesini azaltıyor eski tadı alamıyorum, ha ben almışım alamamışım o kimsenin umrunda olmaz tabi ama eminim benim gibi düşünenlerde gün geçtikçe artıyordur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    yoo ben gayet relax'ım. herkeste öyle bence. çünkü çoğu konuda geyikten geçilmiyor.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

hoca her ailede olur böyle şeyler bazen ama tartışmalar bağları koparmaz.

ayrıca müritlerin çogu öğrenci kiminde öss stresi kiminde final vize stresi. büyük müritlerde para stresi olur yani

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bende Gayet Relaksım, Hayat ne kadar Kötü giderse gitsin, Yinede Relaks takılırım Huyum bu. :) 2000 ytl Borcum var, Bu gün baktım Arkinin 45.000 Ytl Borcu var, Demekki Üzülecek bişey yok, Ya benim 45.000 olsaydı demi. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek
    havalardandır.yada dünyevi meselelerden olabilir.

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Simdi finallerim geldi ben daha baslayamadım calısmaya, 2 kredilik bo.tan bi ingilizce dersi raporuyla suyuyla buyuyla iflahımı z.kti deli olacam, bu diffden heralde kalacam bu pekcok planımın icine eder buna engel olmalıyım, canım ulkemin alttan ustten anasını belliyorlar bisey yapamıyorum anca bole agresif olup cevreye saldırıyorum. Baska sayayım mı?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 9076 Toplam Mesaj: 61