Fotoğraf Makinesi Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

arkadaşlar makineden anlamam pek ama bir makine almak istiyorum ee haliyle profes. pahalı yarı profesyonel işe yarıycak nöle güzel özellıklerı olan bır

makıne almak ıstıyorum nette bakdım ama anlamadıgım ıcın karar veremedım gumrukden ucuz olursa orda tanıdıkda var almak ıstıyorum amatör oldugum

için zaten yarı profla başlamam önerildi ona göre makine önerilerinizi beklıyorum.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

canon 550d

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Fiyat limitide belirtseydin eyiydi :/

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Hocam Şangay'a gideceğim. Kendime Nikon D90 yada D5000 almayı düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla gayet güzel makineler. D90 biraz daha tuzlu. O nedenle D5000 alacak gibi  görünüyorum :) 

Önerim bu ikisine bak. Eğer bütçen D90'a yetiyorsa ondan al derim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

çok pahalı be :D az ucuz 450 civarında  gumrukde bıraz ucuz olcak şekılde degerlendırırsek nasıl bişe olur o fıyata yarı proffesyenl.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zaytaz6161
    zaytaz6161's avatar
    Erkek

Canonun her tür makinesini tavsiye ederim. Menüsü hızlı, kullanımı kolay, akıllıca tasarlanmıştır. Her makinesi pratik kullanım kolaylığı sunar. Ben Canon'dan başka makine tercih etmem...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

takipteyim :) banada lazım bi tane şöyle 500-600 arası

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

zaytaz6161 bunu yazdı:
    -----------------------------

Canonun her tür makinesini tavsiye ederim. Menüsü hızlı, kullanımı kolay, akıllıca tasarlanmıştır. Her makinesi pratik kullanım kolaylığı sunar. Ben Canon'dan başka makine tercih etmem...

-----------------------------

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

kodak z915. gittigidiyor da %75 indirimli 170 tl idi.  bulursan al

10x optik---5x dijital zoom toplamda 50x zoom

bak%20foto

Ha Ha!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

valla hacı bilmiorum samsungun yarı prof makinası varmıda sana tavsiyem samsungdur cunku elimde zamanla dijital olarak samsung sony canon gecti ancak en iyi goruntu netliğini samsung verio eger bu yoldan cıkarsak samsungu pas gecme derim

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/Panasonic-Fz28-Canon-Fotograf-Yazici-Supriz_W0QQidZZ36153585#aciklama

gitti gidiyorda dolaşırken şöyle bir ürüne rastladım mnasıldır bi yorum yapın :))

450 tl diyor.

bi de fotoğraf makinesinde lumix marka nasıldır?

Toplam Hit: 3244 Toplam Mesaj: 21