Fotoğraf Ve Video Çekimi İçin Makine Tavisiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

600d al keyfine bak

la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    600D alacağım sanırım bayağı araştırdım dünden beri d5100 ve 600d arasında 600d benım ıcın yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Öyle çok profesyonel şekilde video çekmeyeceğim zaten genelde eğlence amaçlı kullanılacak. haftada belki 1 saat anca video çekerim gerisi fotoğraf vs gibi olur teşekkür ederim tavsiyeler için

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 0 olarak aldım bugün ürünü.

600D sahibiyim artık. Şimdiden fotoğraf forumlarına üye olmaya başladım gerekli eğitimleride alacağım bu gazla.

Yalnız giriş seviyesi biri için hangi ekipmanları tavsiye edersiniz?

Makineyi aldın ama şunlar olmadan olmaz dediğiniz şeyler var mı?

Tripod garanti, çanta ve class 10 hafıza kartıda öyle. Benim bilmedğim başka şeyler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Arkadaşlar 0 olarak aldım bugün ürünü.

600D sahibiyim artık. Şimdiden fotoğraf forumlarına üye olmaya başladım gerekli eğitimleride alacağım bu gazla.

Yalnız giriş seviyesi biri için hangi ekipmanları tavsiye edersiniz?

Makineyi aldın ama şunlar olmadan olmaz dediğiniz şeyler var mı?

Tripod garanti, çanta ve class 10 hafıza kartıda öyle. Benim bilmedğim başka şeyler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Tavsiyem önce yazılım olarak magic lantern firmware kurmak olacak.

http://www.magiclantern.fm/

Bu sayede normalde olmayan(olsa bile daha üst segment modellerde olan) özelliklere erişimin olur. Yapamazsan pm at çok basit bir işlem.

Ek olarak çekim yapacağın şartlara göre lens, polarize ve uv filtreleri ve hareket halinde çekim yapacaksan gimbal.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1874 Toplam Mesaj: 15
dslr fotoğraf