folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Daki Terör Saldırıları

Fransa Daki Terör Saldırıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

rusyayı kandırıp ikna edemezzsiniz belki 1500 falan olsa belki belki kanardı

Dost Bildiklerimin Sessizliğini Unutmayacağım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Avrupa özellikle göç döneminin başından beridir ciddi sınır güvenliği tartışmaları yaşıyor. Bugün Fransa'ya yapılan bu saldırıdan sonra yaşanan olağanüstü hal ile Schengen'e kimlik kontrolü gibi uygulamalar genişletilebilir.

G-20 öncesi yaşanmasının tesadüf olmadığı görüşündeyim. Olay IŞİD'e yığılacaktır. Beklenen kara operasyonu gibi atılımlar gerçekleşebilir.

Beklenen Türkiye güvenli bölgesine ilk adım atılması yakındır. 3000 göçmenle iç karışıklık yaşayan ülkeler uzunca süredir o göçmenleri "postalamak" niyetinde. İstanbul görüşmesinde ne pazarlık yapıldı bilmiyorum. Ama ortaya atılan iddialar ile o göçmenlerin "yeniden" Türkiye'ye döndürülmesi amaçlanıyor gibi görünüyor.

"Avrupa'nın 11 Eylül'ü" gibi başlıklar boşuna değil. ABD'de 11 Eylülden sonra çok şey değişti. Milat noktası oldu. Bunda da olacaktır. 

Yaşanan sivil kayıplar üzücü. Politik yanı var mı yok mu bilmiyorum. Hiçbir terör saldırısı amaçsız değildir. Kimse durduk yere bir yerde bomba patlatmaz. Sivil hedef alınan terör saldırılarında esas amaç ortalık kana bulansın değildir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

aslında birşeyler bekliyordum.. G20'nin malum ana başlığı işide karşı ortak müdahaleydi.. paris eylemi ile biz sadece suriyede değiliz heryerdeyiz akıllı olun mesajı verdiler..şuan dünya gizliden bir 3 dünya savaşına doğru yol almış durumda.. saflar bir şekilde belirlenmiş vesselam.. rusya, çin, kuzey kore, iran, suriye gibi ülkeler şuan birlikte hareket ediyorlar.. türkiye herzaman ki gibi avrupalı dostlarının(!) genital bölgelerini yalamakla meşgul.. oysaki kurtuluş savaşında o avrupalı dostlar türkiye'yi talan etmekle meşgulken sovyetler yani ruslar fazlasıyla yardım etmişti bize:) neyse kimse paris olayı ile ilgili ajitasyon yapmasın.. o bombalardan onlarcası hergün ortadoğuda defalarca patlıyor.. ortadoğuyu cehenneme çeviren yine onlar.. şayet ortadoğuyu çıkarları uğruna talan etmeseydiler bugün ne o topraklara göç etmek için sularda boğulan mülteciler olurdu ne de işid ve muadili örgütler.. masum sivillere Allah'tan rahmet diler g20 de toplanan yavşak ülkelerede artık çıkar politikalarını bir tarafa bırakıp dünyanın nasıl daha yaşanılabilir biryer olabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunmalarını dilerim..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Demek ki neymiş? Terörün yanı yönü olmazmış.

Sen destekle Türkiyedeki terör unsurlarını, silah ver pazar yarat, benim ülkemin insanı askeri kan akıtsın, ondan sonra yan gel yat.

Yok öyle..

Zerre üzülmedim...

Masum insanlar ölmüşmüş. S.kmişim masumunu. Benim ülkemde ölenler masum değil mi?

Anam Türk, Babam Türk, Soyum Türk. Ergenekondan Başlamış Türk'lüğüm. Gerisinin... Türk Oğlu Türk'üm, Onur Duyarım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Bari tahribat içerisinde böyle iğrenç insanlar yoktur diye başlığa tedirginlikle girdim ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım.pariste teröristler tarafından öldürülen 140 üzeri sivil! insan varken buraya gelip üzülmedim diyenler sanki bu bir oyunmuş gibi gördüğüm en iyi kda diyen ve bu sözde insanlara katılanlar var.merak etmeyin zaten sizde bir şeye üzülecek vicdan ve haysiyet kalmamış.ölenler fransız olunca insan kategorisine girmiyor bazılarına göre sadece türklere üzülürmüş.yazık sizi kim yetiştirdiyse,size ilgi sevgi göstermediyse.insanlık öğretememişler

_karantina_ tarafından 14/Kas/15 10:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

terörün her türlüsüne bulaşan fransa nın kendi başına açtığı iştir.

yine olan müslümanlara olucak tabi, yok katiller allahuekber dedi falan filan.

klasik işte islamcı terör muhabbeti , onlar ortadoğuda kuzey afrika da soykırım yaparken bişi yoktu.

şimdi kendi yetiştirdikleri teröristlere kendi vatandaşlarını öldürtüp ortadoğunun amınakoymaya devam.

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

ölen TÜRK asıllı vatandaşımız varsa Allah rahmen eylesin

Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Erkek

Açıkçası üzülemedim sıkıntı ne çözemedim ama üzülemiyorum artık.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

amk beyinsizleri bir de terörü ''bunlar türkleri sevmiyor agaaa'' '' bunlar zaten teröre destek veriyür agaaaa'' diyerek aklamaya calışmış.

ne olursa olsun orada ölen kişi isterse Türklerden nefret etsin, düşüncesi,idealleri senin taban tabana zıttın olsun yinede o kişi orada müziğini dinliyordu, kahvesini içip KİMSEYE ZARAR VERMEDEN oturup sohbet ediyordu. HEMDE KENDİ ÜLKESİNDE.

şurada bir şekilde ''bu onlara haktır'' diyen amk erectusları ortadoğulu arap zihniyetinin birer meyvesidir potansiyel ışidcidir. yeri gelip Türkiye'nin neden gelişemediğini bilimin neden varolamadığını sorgulamayın sakın.

her türlü terör olayının karşısında durmayı öğrenin. bu bir savaş değil sinsici yapılan OROSPU COCUKLUĞU. böyle bir orospu cocukluğunu bir nevi savunup '' haktır abiiğğğ cünkü adamların devleti destekliyor terörü'' diyerek masum insanların bir hiç uğruna gidişini, ailelerinin yakınlarının cektiği acıları görmezden gelirsen senin o zihniyetten gram farkın yok hatta ikiyüzlülüğün sayesinde onlardan DAHA AŞAĞISIN.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Terörü desteklenemez yazık günah onca insana. Ancak etme bulma dünyası ; http://m.haberturk.com/gundem/haber/1152909-turkiyenin-aradigi-terorist-zubeyir-aydar-fransa-meclisinde

İlahi adalet.

imza.
Toplam Hit: 6592 Toplam Mesaj: 75
fıransa terör terörist konser ölü