folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Fransadan Türkiye'ye İle Görüşmek İçin Nasıl Bir Yol İzlemeli?

Fransadan Türkiye'ye İle Görüşmek İçin Nasıl Bir Yol İzlemeli?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoolerMaster
    CoolerMaster's avatar
    Erkek

Millet Selam,

Eşim Fransaya gidecek, bir süre orada kalacak.

Bu süre içerisinde, çeşitli alternatifler var;

- Skype ile görüşmek, internet gerekli ondan dolayı sıkıntı,

- Vodafone alıp, benim onu aramam.

Onun haricinde, Vodafone Türkiyeden alınmış hattı, yurt dışında kullanmak istiyorsak günlük 9.90 Tl istiyor ki, aylık 300 TL'ye geliyor,

Şimdi ;

Fransada yaşayan var mı?

En kısa ve ucuz yoldan bu işi nasıl halledebiliriz?

Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Benzer durumdayız, FaceTime Call, Viber, Tango, Skype gibi bilimum ücretsiz servisi kullanabilirsiniz, her yerde wifi var nasıl olsa, beleşe gelir. 

Telefon hattı üzerinden arama yapma olayı bitti gibi.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

turkcellde faturasız 1 saat avrupa 9 TL idi sanırım bunun haricinde tango var internet üzerinden telefonla görüşebilirsin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Benim kullandığım yöntem 2 nizde de akıllı telefon var ise 3g ya da wifi üzerinden tango, ya da i phone için facetime ile istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Hocam fransadan lyca mobile syma mobile..veyahut ortel mobile hatlardan birini alacaksiniz..cok  ucuz. Konusmak icin..cogunda galiba dakikasi 10 cent des olmasi lazimveyahut daha asagi.. wifi konusunda skinti cekecegini sanmam cogu de yerde beles wifi imkan dahilinde simdilik en uygun lyca mobile gorunuyor hocam..www.lycamobile.fr

ummeti_bela tarafından 25/Mar/14 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

yok biSi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

gidip ikiniznde görüşme yapması için para ödeyeceğinize, eşin ordan bi niternet paketi alsın eminim daha ucuza gelir hem türkiyede ki gibi fahiş fiyatlardan olacağını sanmam

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Yurtdisinda yabanci ülkerlere ucuza aramak icin satilan kartlari almazdim yerinde olsam. Baglanti ücreti diye birseyleri var aradiginda ister ac ister acma geciriyorlar, tarifeleride yazani hic tutmuyor genelde hemen bitiyor dakikalarin. onun disinda ses kalitesi falan hak getire. Fransadaki mobil servislerden internet paketi alip tango veya skype ile konusmak en mantiklisi. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam telefon iyidir de bana sorarsan bi süre sonra yüzünü görmek de istersin yani sadece konuşmaya yönelik birşey yapma. wifi bulunan yerler bulun veya alın bi paket, rahat rahat yüzyüze görüşür fotolar atarsınız. çok daha güzel olur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Mümkünse dinlenmeyen bir yol olsun.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

hocam telefon iyidir de bana sorarsan bi süre sonra yüzünü görmek de istersin yani sadece konuşmaya yönelik birşey yapma. wifi bulunan yerler bulun veya alın bi paket, rahat rahat yüzyüze görüşür fotolar atarsınız. çok daha güzel olur.

Hocam zaten sehir merkezine yakin olursa internet sorunu cekmez.. olmadi aylik 30euroluk limitsiz internet paketi yapar

yok biSi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

Ben Danimarkaya gittigimmde Lebara kullanıyorum. Türkiyedeki sabit hatları denemedim ama Turkcell Vadafone vs. hatları dakikası 1 Kron a arıyorum oda TL cinsinden 40 kuruş. baktım şimdi Fransa da var. Dakikası 1 ct yazıyor istersen bir incele

Buda örnek konuşma dökümüm Turkcell ile 31 dakika konusmusum 31.68 KR yani ortalama 10-13 TL arası birşey

Lebara

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
Toplam Hit: 2486 Toplam Mesaj: 16