folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fransız Öpücüğü...?

Fransız Öpücüğü...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ObiWan
    ObiWan's avatar
    Erkek
    Bizim abazalar öpüşürken boşalırlar :D

İnsan ancak sevdiği şeyler uğruna dövüşür.Saygi duyulan şey ise sevilir.Saygi duymak içinse bilmek şarttır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

angina bunu yazdı:
    -----------------------------
    o kadar abartılası diil hatta bazıları beceremeip tukuruolar sen dokuman bul calıs:S:S

adres alabilirmiyiz heyecanlanmayalım denerken kaptandan sonra 2. üstad çıktı aramızda :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İğrenç oluyor bence dil falan girince işin içine :S

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    firex olum hayırıdr igrenc felan ama adult konusna gelince en önde sen gidiyon :):)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    abi şimdi diller hassastır hafif dillerimiz ıslak olucak dudaklar hafif nemli olacak sonrası malum :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

abü bi kere noldu biliyonuzmu şimdi biz daha çocuk yaşta sayılırız 15 filan arkadaş denizci topkapıya gittik 3 kişi bi tne spartalı kızla tanıştık 25 falan vardı tahminim biim denizci bu kızdan ayrılmak istemiyor ingilizceyi ana dil gibi biliyor ne dediğini anlamıyoruz sonradan anladık bu bizim serefsiz denizci kıza durmadan asılıp durdu en sonunda kız ısrarlara dayanamadı dudaktan öptürdü valla yok böyle bişey ya şaştım kaldım anasını satıyım resmi çekmiştim ya çekyatşarın altında parçalandı fareler yedi şerefsizim ya ah ah çocukluk günlerim o günlerde olacam ki şimdi bütün kızların üstünden geçerdim :) saftık bi bk bilmiyoduk utanırdık şimdi ki halimiz abaza çıktı meydana :) aslında düşünüyorum yine gitsek yapsak diyede yaş büyüdü tecavüz niyetinde sanarlar ya bi keresinde 3 tane çinli gördük takip ettik kafede filan zamanlar yokmuş ciktirdiler

harbi ben bişey diyim ya forumda bi ara TOPKAPI sarayına gidecektik noldu ya vizelerden sonra diye anlaşılmıştı olur gözüyle bakılıyodu neyse taksim buluşması da iyiydi güneşin altında kaldık ama neyse :) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı:
    firex olum hayırıdr igrenc felan ama adult konusna gelince en önde sen gidiyon :):)

Abi öylede :p ayarı kaçırmamak lazım :p

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

ben kendi deneyimlerimden bahsediyim fransız öpücügü vs die bişe vardır ama uygulanması kolay olmayan bi opüsme seklidir dökümanla vs olmaz önemli olan sadece o anda gözlerini kapatabilmektir kapatırsan saten hersey içgudusel olarak mukemmellesir tavsiye olarak hata yaparım duygusuna kapılma mumkun oldugunca dudaklarını em ve dişlerini sakın kullanma birazdaha calıstıktan sonra kullanırsın oke hadi kolay gelsin:D

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Walla hoca :) ben bu işin prfsleri ile çaliştim :)) Yane Ruslar ukraynalılar la :)) Gürcülerde var ama onlar işi bog edıor :)) HaTTa Aksam bizzat alem yaypıp bu konuyu degerlendırdık :D süper bişi askere gitmeden buyuk bi aleme kalksıtık güzel oldu  :D dermanım yoq pc de yazmaya  :D yeter :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    bisürü sitili var wala :D musket hojm diş çarpma demişde kız çarpınca hoşuma gidio benim :| dille dilini tokuşturacaksın falan:D çoook şeyi var

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 8775 Toplam Mesaj: 50