folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Freepik, Envato Elements, Motion Elements Ve Motion Array İndirme Paneli (Lisanslı İndirir)

Freepik, Envato Elements, Motion Elements Ve Motion Array İndirme Paneli (Lisanslı İndirir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VOLT
    VOLT's avatar
    Erkek

Konu Güncellendi.

Merhaba, sayın üst seviye emir konseyim. 

Tahribat Müritlerine özel güzelliklerle geldim <3 :D

Birazdan aşağıda adresini vereceğim panelin aynısını tam 1 yıl önce bugün satmıştım ve 1 gün önce aynısının çok daha iyisini tekrar yazdım ve dün yayına aldım siz saygı değer müritlerim faydalansın diyede fiyatları %50 'nin bile altına çektim (Açılışa özel :) )

Servisimiz link kopyala yapıştır tıkla içerik indirme adresi gelsin şeklinde çalışır üstüne birde lisans dosyasınıda size verir

4 adet hizmetkar vardır içinde kendileri sri lanka dan özel olarak getirilmiş 4-4 lük köpek gibi çalışan hizmetkarlardır kesintisiz 7/24 sahibine taparlar.

*Envato Elements

*Freepik

*Motion Elements (Sadece şimşek ibareli içaerikleri indirir çünkü premium üyelikle sadece onlara izin var diğerleri ateş parasına tek tek satılıyor)

*MotionArray

Tüm servislerimiz lisanslı indirmeyi destekler.

İşte Karşınızda panel adresimiz : jetstock.net .....

Saygılar hürmetler efenim...

VOLT tarafından 26/Oca/23 21:27 tarihinde düzenlenmiştir

FULL-STACK DEVELOPER | ÖZEL WORDPRESS EKLENTİ VE TEMA İÇİN PM | JETSTOCK.NET PREMIUM INDIRME SERVISI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

indirim yapacaksan konuyu editle yap işte

%50 altı indirime yöneticiler çok kızıyor. 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek

%50 indirim bekleniyor :) Kalan %50 yi evde zor tutuyorum :)

Söylediklerinle değil yaptıklarınla yaşarsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/mevzu-is---guc-e-ticaret-alisveris-97

Şuranın en başında yazıyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    VOLT bunu yazdı

Merhaba sayın saygı değer üst düzey tbt konseyi, bi ara bir kural okumuştum bir reklam amaçlı konu açacaksanız ilandaki hizmetin % şu kadar indirimli olması zorunludur vs. bir konu okumuştum bir hizmetimi sağlamak istiyorum saygı değer müritlerime fakat o konuyu bulamadım kuralların falan yazdığı bir konuydu bi yardımcı olur musunuz hepimiz nasiplenelim :)

Senin zarar etmeyecegin kadar indirim yap.

Yoksa buradan alip baska yerde satacak murid de cikar.

Görünce üzülüyoruz.

TBT üyeligi satan vardi, TBT tisörtü satan vardi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    VOLT bunu yazdı

Merhaba sayın saygı değer üst düzey tbt konseyi, bi ara bir kural okumuştum bir reklam amaçlı konu açacaksanız ilandaki hizmetin % şu kadar indirimli olması zorunludur vs. bir konu okumuştum bir hizmetimi sağlamak istiyorum saygı değer müritlerime fakat o konuyu bulamadım kuralların falan yazdığı bir konuydu bi yardımcı olur musunuz hepimiz nasiplenelim :)

Görünce üzülüyoruz.

tişört satan var ise talibim.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    VOLT bunu yazdı

Görünce üzülüyoruz.

Konu dışı: Tişörtü satanın evlerine ateşler düşsün, iki cihanda iki yakası bir araya gelmesin.. 13 yıldır burdayım bi tişört giymek nasip olmadı.. :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VOLT
    VOLT's avatar
    Erkek

Yorumlar gerçekten çok dürüstü özellikle tişört hakkında dönen muhabbet ahahah beni benden aldı yok hocam tişört falan değil satılacak şey freepik , envato elements , motionarray ve motion elements indirme paneli (Tüm servislerde lisans ile birlikte indirme vardır.)

FULL-STACK DEVELOPER | ÖZEL WORDPRESS EKLENTİ VE TEMA İÇİN PM | JETSTOCK.NET PREMIUM INDIRME SERVISI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    VOLT bunu yazdı

Yorumlar gerçekten çok dürüstü özellikle tişört hakkında dönen muhabbet ahahah beni benden aldı yok hocam tişört falan değil satılacak şey freepik , envato elements , motionarray ve motion elements indirme paneli (Tüm servislerde lisans ile birlikte indirme vardır.)

https://www.poizoi.com/kategori/premium-hesap

Buradan uygun verebilir misin? Başka hesaplarda var mı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

tbt logolu kullanıcı nick'li bir tişört serisi çıksa fena olur :D

çoğu kişinin alacağına eminim aslında yapsammı lan :D

salla gitsin ölecez zaten :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

tbt nin xl beden tisortu duruyor bende hangi kafayla aldim bilmiyorum ama muhtemelen seneye giyerim diye aldim ama o sene hicbir zaman gelmedi. hep bana 2-3 beden büyüktü öylece duruyor

hades_06 tarafından 26/Oca/23 15:27 tarihinde düzenlenmiştir