Freizellar İngilizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

Muritler bugün konuşma klubüne katıldım.A2 den 1 ay sonra ilk defa bayağı zorlandım.

2 sorum var 

1) Freizell dedikleri ne oluyor internetten bulamadım.Önemli sanırım.(freizellın nasıl yazıldığınıda bulamadım yanlıs yazmış olabilirim)

2)Konuşamıyorum anlıyorum ama cevap veremiyorum.Nasıl bu sorunu aşabilirim.

Busiest men find the most time....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    Yazıyı aynen yazdım fakat opera sokıntı çıkarıyor . Buyrun link www.ingilizcechat.net/archive/phrasal_verbs/ tosun tarafından 23/Eyl/12 01:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

phrasal verb olabilir mi?

om mani padme hum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

phrasal verb olabilir mi?

evet hocam budur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

https://hotfile.com/dl/173379667/f75b0bf/PHRASAL_VERBSp2.pdf.html

Karikatürlü pharasal verbs kitabı. İşini kolaylaştırabilir.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

konuşma olayı yazmaktan yada okumaktan çok daha farklıdır. bol bol pratik yap. chat sitelerinden arkadaşlar bulup skype aracılığı ile konuş. senden iyi bilen biri olsun ama çok iyi bilmesin ya da çok daha kötü. çok iyi bilirse sıkılır senden, senin de moralin bozulur konuşamadığın için. kötü birini bulursan da kendini iyice batırırsın..

aksanları kötü olan insanlardan uzak dur özellikle çinliler, hintliler falan. adamın kulağını bozar onlar :) en kralları hollandalılardır. :)

konuşmak için pratik yap bol bol faydasını göreceksin ve öğrendiklerini kelime içinde kullanmaya çalış. gramer blmek konuşmana yetmeyecektir.

gramer bilmeden konuşmayı öğrenen bir sürü insan var, konuşmak için gramer şart değil..  ama eğitim için yine de öğrenmelisin orası ayrı

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

konuşma olayı yazmaktan yada okumaktan çok daha farklıdır. bol bol pratik yap. chat sitelerinden arkadaşlar bulup skype aracılığı ile konuş. senden iyi bilen biri olsun ama çok iyi bilmesin ya da çok daha kötü. çok iyi bilirse sıkılır senden, senin de moralin bozulur konuşamadığın için. kötü birini bulursan da kendini iyice batırırsın..

aksanları kötü olan insanlardan uzak dur özellikle çinliler, hintliler falan. adamın kulağını bozar onlar :) en kralları hollandalılardır. :)

konuşmak için pratik yap bol bol faydasını göreceksin ve öğrendiklerini kelime içinde kullanmaya çalış. gramer blmek konuşmana yetmeyecektir.

gramer bilmeden konuşmayı öğrenen bir sürü insan var, konuşmak için gramer şart değil..  ama eğitim için yine de öğrenmelisin orası ayrı

Nerden bulucamm hocam onları :D

Anlındamı yazıyor hollandalı olduğu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

omegle.com, 100lerce taşşaklının arasından bitane düzgün ve kız olanını bulabilirsin. kameralıya girme. konuş düzgünse sonra skype iste vs.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

omegle.com, 100lerce taşşaklının arasından bitane düzgün ve kız olanını bulabilirsin. kameralıya girme. konuş düzgünse sonra skype iste vs.

omeglede asl den öteye geçemdim henüz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

kızlarda onun peşinde usta tipimi görünce göster diyorlar çok basıma geldi yok böyle ustruplu konuşan  :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Zamanla asabilecegin birsey kafana takma, sadece yolda giderken icinden kendine sorular sor ve cevaplamaya calis.Mumkun oldugunca cesit kelime kullanmaya calis.ANdroid isletim sistemine ait bir telefonun varsa offline calisan ingilizce bir sozlugu telefonuna kaydet ve hatirlayamadigin kelimeler icin bak.

Esconda tarafından 23/Eyl/12 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 995 Toplam Mesaj: 11