Front Page 2003

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar başlıktada göründüğü üzere Front Page 2003 adli web dizayn programini ariyorum.Tahribat in forumunda arama yaptim once lakin orada verilen linklerin cogu oluydu.Bende tekrardan bir konu acmak istedim.Elinde olan velhasil saglam link bilen yardimci olabilir mi acaba ?

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=office+2003+with+frontpage&oq=office+2003+with+frontpage&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=650l10186l0l10313l37l34l3l17l17l0l237l2143l0.9.4l14l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=b686b98f08bcec3a&biw=1600&bih=799

elbet biri sağlamdır. bende bu şekilde aratıp bulmuştum ama hangisi hatırlayamadım. katılımsız program sitelerinden biriydi.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    inter konuyla ilgilendigin icin tesekkur ederm lakin ben tahribata ve buradaki insanlara guvendigim icin verilecek linke veya upload edilecek seylere itimadim tamdir asil buraya yazma amacim bu idi :)

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

anladım hocam. bulursam dosyayı upload ederim hacım ayıpsın :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    valla cok memnun kalirim oyle bir iyilik yaparsan veyahut elindekini upload edip bizimle paylasacak olursa sonucta sitede frontpage ile ilgili konular acilmis zamaninda ve linkler olmus yenilesnmesi iyi olabilir diye dusunuyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

buldum bulmasına ama :D 2.5 kb upload ediyor :D bilgisayarı kapatıyım açıyım. telekoma küfrediyim tekrar deniycem hacı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Yaf elinde olupda upload edip vermiyen bayram zede olsun :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUARDIAN
    GUARDIAN's avatar
    Erkek

Arama'yı yanlış yaptığın konusunda bahse girerim :) Konu başlığına da yanlış yazdığın gibi :)

Front Page

değil

FrontPage

Yani bunlar İngilizcede her ne kadar farklı 2 kelimede olsa programın ismi bir nevi bileşik kelime :)

Doğru şekilde yapacağın aramada ilk çıkan konudaki link çalışıyor.Ki onuda ben verdim zaten... ;)

O konuda bu oluyor tam olarak  :P :
    http://www.tahribat.com/Forum-Frontpagei-Indirme-Adresi-Bulamiyorum-144429/

Dipnot 1 : Ben upload etmedim,arayarak buldum linki.Ama kendimde aynı linkten indirip kullanıyorum buda aklında bulunsun... :)

Dipnot 2 : Çok fazla gülücük attım kabul ediyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    GUARDIAN tesekkur ederim dostum.Simdi indirip deneyecegim.Tam arayamamışım demek ki.Gülücüklerin sorun değil umarım hayatın boyunca hep gülersin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    hey gidi meta taglarında sorun çıkartıp türkçe karakterleri iç ediyodu aynımı hala dreamweaver kullandıktan sonra frontpage amatör gelmişti neyse artık hiçbirini kullanmıyorum soğudum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    bizimki baslangic matrixe sokmeye basladikca dw yede yoneliriz :)))

Toplam Hit: 1322 Toplam Mesaj: 12