FRONTPAGE Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şimdi bu frontpage de yeni web oluştur diyince, oluşturduğu web in içine dosyalar klasörler falan atıyor. Bu attığı şeyler ne işe yarıyor?

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Biraz açıkla yardımcı olayım uykusuzum anlamıyorum :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    biraz daha aç konuyuki cevap yazabilelim ok yada sorunu daha düzgün yaz

Carpe Diem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şimdi açıyoruz farontpage i.Menuden Dosya sekmesine geliyoruz.Sonra yeni web oluştur diyoruz ve belgelerim/web oluşuruluyor. Sonra bu web kalasörünün içini açıyoruz o da ne içinde klasörler, dosylar filan var.Diyorum ki bu dosya ve klasörler ne işe yarıyor?Niye web kalasörü boş değil.Ben daha birşey yapmadım ki!

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şimdi o özellik ile frontpage sana yeni bir sayfa oluşturdu ve bu genelde index.html olur ki değiştirilebilir.İndex dosyasının içinde bulunan (tabii bulunyorsa) resim zart-zurt yazılar hariç çünkü o coda yazılır direk hepsi index_dosyalar yada *_dosyalar şeklinde kaydedilir. Bunu da söylemiyorsan daha da aç konuyu. Ama sanırım bundan bahsediyorsun..Hazır şablon kullanma yeni başladıysan tavsiyem boş bir sayfa aç ve word belgesi gibi doldur..Alışırsın zamanlara sonra free bir host bulursun o sayfayı orya koyarsın sonra bakarsın daha iyisi lazım codelara girersin sonrada grafiğe sonra dw ye sonra tasarıma sonrada ben ne bok yedim dersin ve keşke girmeseydim dersin :P

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

ya abü ben onu demiom.Şimdi WEB klasörü Frontpage in olıştırduğu web olsun.Frontpage onun içine şu kalsörleri attı: _private, _vti_cnf, _vti_pvt, images, _derived, _fpclass, _overlay, _themes.Bu klasörleri oluşturdu yani index html filan değil.Ha birde desktop.ini diye bir dosya oluştu.Ben de diyorum ki bunlar ne işe yarıyor.Bazularının içi dolu bazılarının boş.Yine mi anlatamadım?

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abijim onu sen webi oluşturduktan sonra mı yazdı oraya? Frontpage in eklentileri olabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek

sen front page ı bosver dostum en iyisi sen dremweaver kullan yada flash la yap bak bı dunya sıte var orda sıtelerı programları nasıl yapacagına dokumanlar ıle ogrenırsın...

ama front page i kullanma derım ben dreamweaver kullanıorum çokta memnunm..

heh işte oyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    frontpage bazı ayarları yapıldıktan sonra birde code larını elden geçirdikten sonra yaratıcılıkla çok baba bir programdir basit gibi görünür ama söylemezler birçoğu bunu kullanır..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

abijim onu sen webi oluşturduktan sonra mı yazdı oraya? Frontpage in eklentileri olabilir.

Ewet

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

frontpage , onları ( benim bildiğim kadarıyla) yardım için koyuyor.mesela index.htm(l) diye bir sayfa görürsen açılış sayfandır , frontpage bu sayfayı senin için bir şablon kullanarak hazırlamıştır.

ha bunnları istemiyorsan;

aç klasörü,ctrl+a yap,(yada tümünü seç) sonra sil bak ne görüyosun klasör bomboş sitene başlayabilşirsin

...said addicted.
Toplam Hit: 2304 Toplam Mesaj: 12