folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Fuat Avni Hakkında(Echelon)

Fuat Avni Hakkında(Echelon)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

İyi akşamlar müridcanlar.Belki defalarca konusu açılmıştır kim oldugu ne oldugu hakkında hatta bir ara holyone oldugunu sanıyordum :D neyse bir şey sormak istiyorum galiba internetde pek kimsenin dikkatini çekmemiş ya da ben deja vumu yaşıyorum mk :) .Şimdi tweeter panelinden bu herif bir tweet atsa bildirimleri aç demişim bugün mesela öğlen vakti takır takır saydırdı lakin şöyle bir şey gördüm bu iki oluyor telefona sabah baktıgımda 9.30 gibi bir tweet atmıştı yanlış değilsem şu şekildeydi 5.davudoğlu ie yezidin araları açılıyor mu ney böyle bişey demişti bende kahvaltı yapim okurum dedim nasıl olsa baya paylaşır dedim herhalde kahvaltı yaptım geldim baktım ne o twwetinden ne de başka bişeyinden eser yoktu timeline baktım yok profile girdim ordada yoktu ve bu ikinci seferdir oluyor belki milletin dikkatinden kaçmıştır dedim bir de size sorayım dedim bir de echelon mu dedim acaba daha öncede yazılanları falan okumustum sanki makine bilgisayar artık neyse paylaşıyor yanlış bilgi falan olursa anında remote control :D neyse yorum sizlerin artık

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o hesap onlara ait zaten yoksa şimdiye kadar 100 kere mahkeme kararıyla banlatırlardı . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

o hesap onlara ait zaten yoksa şimdiye kadar 100 kere mahkeme kararıyla banlatırlardı . 

Aslında  bende düşünmüyor  değilim bunu,  belkide paranoyaklık  ama bekleyip görelim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

onlar derken ? rte mi yoksa ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Bikaç kez denk geldim milisaniyeler içinde tweetler atıldı eğer arasında hilaf çıkaracak bi konu varsa tekrar siliniyor tweetleri

Burdan anladığım organize çalışıyorlar tek kişiden bahsedemeyiz aynı anda birçok yerde bulunmuş gibi yazıyorlar 

Ama ne olursa olsun onlarca gazetenin yapamadığı algıyı 3-5 tweetle yaratıyorlar çoğu yazdıkları doğru çıksa da asıl iş yapan geri planda çalışan teorisyenler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Bikaç kez denk geldim milisaniyeler içinde tweetler atıldı eğer arasında hilaf çıkaracak bi konu varsa tekrar siliniyor tweetleri

Burdan anladığım organize çalışıyorlar tek kişiden bahsedemeyiz aynı anda birçok yerde bulunmuş gibi yazıyorlar 

Ama ne olursa olsun onlarca gazetenin yapamadığı algıyı 3-5 tweetle yaratıyorlar çoğu yazdıkları doğru çıksa da asıl iş yapan geri planda çalışan teorisyenler

he yani ben tek değilim :) ama bence saray içinden biri iletiyor bu adamda yazıyor yoksa bugüne kadar yakalnırdı yani

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

RTE'nin kendi oyunu algı operasyonları yapıyor. Gündem değiştiriyor, Birilerini gömmüyor vss..

Twitteri kaç defa engelediler isteseler bu adama hesap bile açtıramaz pezo bunda başka bir ibnelik var...

Yakında Güncelenecektır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Her hafta düzenli mahkeme kararı çıkıyor, erişim engelleme kararlarının ciddi bir kısmı cemaat vs akp olaylarından. Twitter default olarak https kullandığından ve bizi sklemediğinden uçuramıyorlar.

Balyoz99 tarafından 11/Eyl/15 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

danışıklı dövüş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

amaç insanlarda kör beklenti oluşturmak, adam kaç senedir, aydır, hep "sonunuz yakın" deyip duruyor, o son bir türlü gelmiyor..

arada söylediği "kötü söz" lere de bakmayın, yem onlar, kimi doğru kimi yanlış..

ayrıca düşmanlarına korku salar, gerçek düşmanlarına, yani takipçilerine..

ek: bi' bok biliyo'muş gibi yazdım, kusra bakmayın, tahmin işte benimki, herkesin bildiği şeyler zaten.

RockZs tarafından 12/Eyl/15 00:17 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    achilliuss
    achilliuss's avatar
    Erkek

bu gün yayınladığı

2. Bize 'Bir cumhurbaşkanı hangi koşullarda yargılanır araştırın' demişti. Sekiz hukukçu günlerce çalıştı kapsamlı bir dosya hazırlandı.

söyleyiş tarzı kendini ifşa ediyor yada hedef şaşırtıp hukuk kadrosunu zan altında bırakıyor

Toplam Hit: 4234 Toplam Mesaj: 32
fuatavni tweeter echeleon