folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Fujifilm Finepix S3300 Fotoğraf Makinesi Almayı Düşünüyorum

Fujifilm Finepix S3300 Fotoğraf Makinesi Almayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

aref bunu yazdı:
    -----------------------------

Doğrudur kompaktları pek araştırmadım.Hayırlı olsun şimdiden

Teşekkür ederim

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

500 liraya onu alacağına üstüne 250 daha koy 2. el bi canon yada nikon dslr makine al. fotoğrafta ve videoda zevkin doruğunu yaşa.

2.El artık düşünmüyorum 750 liraya önerebileceğin dslr makine hangisi o fiyatta dslr göremedim ayrıca sadece video değil fotoğrafta çekmeli istediğim bu

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek

bunun s 4000 nini aldim gayet memnunum. hatta bir müridin sitesinden aldim. nakitmarket.com oradan üst modeline bak derim. 30x zoom var.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:

hocam bunlar like sınıfı makinelerdir işin olmasın kompak makinelerle aynı boyutta sensör kullanırlar zoom u iyidir ama bunlar hikaye en dandik dslr en iyi like dan iyidir bunu unutma he bun bunu alıp video çekecem dersen yine alma git bir tane kamera al

ya fazlada açılmak istemiyorum düğün düşünüyorum 1 sene içinde like makineler ile neden işim olmasın bir açıklama yaparmısın

Ayrıca dslr de bütün ayarları kullanıcı mı yapıyor nette gezerken öyle birşeyler gördüm bana bas çek zoom yap çek zoomla video çek tarzında bişeyler lazım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

sunyy2003 bunu yazdı:

hocam bunlar like sınıfı makinelerdir işin olmasın kompak makinelerle aynı boyutta sensör kullanırlar zoom u iyidir ama bunlar hikaye en dandik dslr en iyi like dan iyidir bunu unutma he bun bunu alıp video çekecem dersen yine alma git bir tane kamera al

ya fazlada açılmak istemiyorum düğün düşünüyorum 1 sene içinde like makineler ile neden işim olmasın bir açıklama yaparmısın

Ayrıca dslr de bütün ayarları kullanıcı mı yapıyor nette gezerken öyle birşeyler gördüm bana bas çek zoom yap çek zoomla video çek tarzında bişeyler lazım

dslr makinelerde tüm ayarları manuel moda alırsan sen yaparsın. otomatik moda alırsan makine yapar odaklama netlik ışık vs. yani bas çek moduda var.

ama bu işi meslek olarak yapanlar içinde diğer tüm ayarlar kullanıcı tarafından ayarlanılabilir olarak yapılmıştır.

sana ısrarla temiz 2. el dslr makine almanı öneririm. yada taksitle 1300 e felan canonun modellerine bakabilirsin taksitle alabilirsin.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

fifsonic bunu yazdı:

sunyy2003 bunu yazdı:

dslr makinelerde tüm ayarları manuel moda alırsan sen yaparsın. otomatik moda alırsan makine yapar odaklama netlik ışık vs. yani bas çek moduda var.

ama bu işi meslek olarak yapanlar içinde diğer tüm ayarlar kullanıcı tarafından ayarlanılabilir olarak yapılmıştır.

sana ısrarla temiz 2. el dslr makine almanı öneririm. yada taksitle 1300 e felan canonun modellerine bakabilirsin taksitle alabilirsin.

önerin nedir peki link verebilir misin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

Silent_King bunu yazdı:

fifsonic bunu yazdı:

sunyy2003 bunu yazdı:

önerin nedir peki link verebilir misin

2. el canon 450d dslr makine

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-dslr-450d-cok-temiz-87643212/detay

2. el canon 500d dslr makine (öneririm)

ilanlar aşağı yukarı bu şekilde ve fiyatta..

tavsiyem bulundugun şehirden verilmiş bi ilan bulup makineyi incelemen ve temizse alman..

kolay gelsin

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

haci belki dedigin makina ile alakasi yok ama fikir kazandirir senin icin. link

http://www.tahribat.com/Forum-Canon-D550-Vs-Fujifilm-S2950-Karsilastirma-156134/1/

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

hazır konu açılmısken kardesıme hediye alıcam bu makinalardan 700 ü geçmeyecek bu işlerden anlayanlar en iyi verim alabilecegım bi makina söylermisniz

Telegram @WVesselam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

haci belki dedigin makina ile alakasi yok ama fikir kazandirir senin icin. link

http://www.tahribat.com/Forum-Canon-D550-Vs-Fujifilm-S2950-Karsilastirma-156134/1/

Eyvallah hocam video zoom falan güzel duruyor özellik karşılaştırmasında da resimde canon önde  ama fiyat farkınıda göz önünde bulundurmak lazım bence ayrıca videoda canon la çekim yapılmamış mı gözümden mi kaçtı

Toplam Hit: 3553 Toplam Mesaj: 29