folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Fullhdfilmizlettir.Com - Reklamsız Full HD Film İzle

Fullhdfilmizlettir.Com - Reklamsız Full HD Film İzle

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Calismalar nasil gidiyor?

Bu soruya ek olarak nasıl bir hosting kullanıyorsunuz hocam?

Ben de bir belgesel sitesi açayım diyorum, güzel bir alanadım var.

Ama uğraşmaya değer mi bilemiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek

Baskan hayirli ugurlu olsun. Arayuzun yukleme hizi kaynaklarin dilan gelayet hos. Ama bi maruzatim var. Belli basli adi duyulmus ve hiti cok yuksek olan filmleri Türkçe dublajli yayinlama. Ornek veriyorum, The Godfater filmini izleyeyim yatagima yatmisim almisim telefondan girmisim bi anda altyazi yerine Türkçe ses gelince aninda kapattim. Bu konuya takilan cok insan vardir. Unutulmazfilmler gibi bi benimsedigin olay olsun bu. Uzun zamandir unutulmazfilmler'de takiliyorum Türkçe dublaj gormedim. 

Yine de basarili bi site olmus. Eline saglik. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam sitendeki izlemek istediğim filmlerin sinema çekimlerinin hepsine baktım, ancak o derinden gelen ses evde çok yankı yapıyor.

evde 5.1 ses sistemi var, o cazır cuzur ses ile izlenmiyor.

o yüzden dvdrip veya blurayrip felan izliyorum genelde.

Doğru hocam haklısın öyle olur. 1080p kalitedeki filmlere yönelebilirsin, oldukça keyifli olur sisteminden izlemesi.

karabudun bunu yazdı

Filmi başlattıktan sonra beklemeye alırsan bir süre sonra hata veriyor kaldığı yerden devam etmiyor. Bunun dışında güzel.

Google drive en iyisi aralarında hocam, bu problemini bilmiyodum ancak göz ardı edilebilir sanıyorum.

koray bunu yazdı

hocam şöyle tavsiye edebileceğin mumya,indiana jones,tom raider tarzı film var mı =)

Bi bakınayım hocam, editlerim mesajı sonra :)

Florenzi bunu yazdı

Hocam 20 ağustos'ta düğünüm vardı. Balayı fln derken baya bi boşladım siteyi. Şu an tam gaz devam ediyorum.

kerot bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Bu soruya ek olarak nasıl bir hosting kullanıyorsunuz hocam?

Ben de bir belgesel sitesi açayım diyorum, güzel bir alanadım var.

Ama uğraşmaya değer mi bilemiyorum.

Standart hosting paketi hocam. Hitlendiğinde sunucu kiralayacağım. Sektör hakkında benimde bilgim yok, emeğinin karşılığını alıp almama konusunda net bir şey diyemeyeceğim.

ironhandfahri bunu yazdı

Baskan hayirli ugurlu olsun. Arayuzun yukleme hizi kaynaklarin dilan gelayet hos. Ama bi maruzatim var. Belli basli adi duyulmus ve hiti cok yuksek olan filmleri Türkçe dublajli yayinlama. Ornek veriyorum, The Godfater filmini izleyeyim yatagima yatmisim almisim telefondan girmisim bi anda altyazi yerine Türkçe ses gelince aninda kapattim. Bu konuya takilan cok insan vardir. Unutulmazfilmler gibi bi benimsedigin olay olsun bu. Uzun zamandir unutulmazfilmler'de takiliyorum Türkçe dublaj gormedim. 

Yine de basarili bi site olmus. Eline saglik. 

Aynen hocam bu tarz uyarıyı başka müridlerden de aldım. Artık yeni filmlerde dublaj ve altyazı iki seçeneği de eklemeye çalışıyorum. Teşekkürler önerin ve güzel görüşlerin için.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    special_man34
    special_man34's avatar
    Erkek

güzel site elinize saglık reklama çevrilip cacık olmaz umarım site

special_man34 tarafından 04/Eyl/17 13:35 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam unutmadan belirteyim. Google drive kullanan sitelerde şöyle bir durum söz konusu zaman zaman karşılaşıyorum. Filmde playi tıkladıktan sonra "izin verilen izlenme sayısı aşıldığından izlenemiyor." gibi bir uyarı veriyor ve indir linki çıkıyor. O linki tıklayınca google drive a yönleniyor. Bilgin olsun

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bazı filmleri senin sitde izledim. izleme devam da ediyorum. 

- Türkçe filmler de eklesen arada izliyorum.

-Aynı filin Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj olanını da yüklesen daha iyi olur. Be genelde dublaj pek izlemem ama sonuçta ülkemizde alt yazılı tercih etmeyen milyonlar var. onları da çekmiş olursun zamanla...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oqqanoo
    oqqanoo's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    special_man34 bunu yazdı

güzel site elinize saglık reklama çevrilip cacık olmaz umarım site

Hocam amaç maddi gelir yalan dolan yok. Site belirli bir hite oluştuğunda özellikle tbt üyelerini düşünerek en kötü ihtimalle şöyle bir sistem geliştiricem: siteye nick email şifre ile tbtden gelindiğini belirten ufak kodla üye olunacak ve o üyelikte sıfır reklam görünecek sitede sonsuza kadar.

İlk adımı müridlerin hitleri sayesinde attığım bir siteyi siz sık kullanılanlarınıza ekledikten sonra leş bi siteye dönüştürürsem, buna karşı bir çözüm çıkarmazsam ayıp olur :) En kötü ihtimal yukarıda dediğim gibi olur hocam.

Yazilimci bunu yazdı

Hocam unutmadan belirteyim. Google drive kullanan sitelerde şöyle bir durum söz konusu zaman zaman karşılaşıyorum. Filmde playi tıkladıktan sonra "izin verilen izlenme sayısı aşıldığından izlenemiyor." gibi bir uyarı veriyor ve indir linki çıkıyor. O linki tıklayınca google drive a yönleniyor. Bilgin olsun

Tüh bu kötü oldu işte. Ben de durmadan google drive video açıp spamlediğimden benim ipye özel oluyor sanıyordum. Demek ki google hesabının kendi belli bir limiti oluyormuş. Bi kafa patlatıcam bu duruma, daha iyi nasıl bişeyler yapabilirim diye. Çok saol hocam.

opusdei bunu yazdı

Bazı filmleri senin sitde izledim. izleme devam da ediyorum. 

- Türkçe filmler de eklesen arada izliyorum.

-Aynı filin Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj olanını da yüklesen daha iyi olur. Be genelde dublaj pek izlemem ama sonuçta ülkemizde alt yazılı tercih etmeyen milyonlar var. onları da çekmiş olursun zamanla...

Türk filmleri eklemem mümkün değil hocam onların telif sıkıntısı ağır oluyor. Direk dava açılıyor vs.

Bundan sonraki filmlerde tr altyazı ve tr dublaj her ikisini de eklemeye çok özen gösteriyorum, bu konuda senin dediğin gibi çok eleştiri aldım. Teşekkürler tavsiyen için, artık dediğin gibi olacak.

oqqanoo bunu yazdı

hayırlı olsun hocam.

Teşekkürler hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hocam izlemek istediğim filmler hep 

Bu video şu anda oynatılamıyor. İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

yazıyor Drive amcaya takılıyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Bol kazançlar, eğer ayıp olmazsa ben de aynı sektördeki sitemi eklemek istiyorum :D Şu an içerik olayıyla uğraşıyorum. Film, dizi ve anime olacak. 

https://www.popcornturkiye.com/  

Not: Önce müridin sitesine gidin, konudan hit çalmayayım :D 

Toplam Hit: 8133 Toplam Mesaj: 51
film izle full hd film izle 1080p film izle