folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Füze, Torpil (Zaman Ne Çabuk Geçmiş Yahu)

Füze, Torpil (Zaman Ne Çabuk Geçmiş Yahu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

vidyodaki durum benım basıma geldı hem butun kılalr yandı hemde 1 saat boyunca yuzum mavı gezmıstım D:

bir keresinde kız kacıranla mahheden geen kadının elbısesını delmıstık.sonra havada havai fisek gibi patlyıp dagılan seyler ı alcaga atmısık ve bır arabanın kaputunun ustundekı butun boyalar kalkmıstı.Mahellenın içinde bulunan çeşitli kanalizasyon kanalarına ayın anda 5er 6 şar torpil sallardık - katlardan sualrın kıpırdandıgı olurdu :D daha niceleri var yazsam roman olur :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

Küçükken arkadaşlarla torpili koli bandıyla kediye bağlayıp fitilide ateşleyip salmıştık.Kedinin deri paramparça 1 saat sonra mefta.. Ne manyakmışız lan..

ben kuşa bağlayıp salmıştım ve havada parcalanmıstı.

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

torpile para vericeğinize kno3 alıp barut yapın kalıplara koyup patlatın daha iyidir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Benimde bayramda bütün çocuklarla oynarken elimde patlamıştı.Ekşın yapıyoduk amk yakıp elden ele dolaştırıyoduk :) benim elimde kalmış ve patlamıştı.Baş ve işaret parmagım cizgifilmlerdeki gibi şişmişti.Evdekilere sürgülü kapıya sıkıştırdım demiştim. Biz bide sönmemiş kalıp kireçleri küçük parçalara ayırıp büyük pet şişesine dolduruyoduk.Kireci 1-2 parmak geçecek kadar su dolduruyoduk ve son gücümüzle sallayıp güneşin altına bırakıp kaçıyorduk.O sesi hiçbirşeye değişmem.Mahallenin diğer ucundan duyulurdu ve patlattığımız alan bembeyaz süper görünürdü.Kireç kuru ve zamanı geçmemişse öyle bi patlıyoduki kulağımızdaki nahoş çınlama sesi uzun süre gitmiyordu.Bide kuma gömünce çok etkili oluyordu. Heyt be hazır oyuncaklardan alınan zevkin bin katını kendi imkanlarımızla yaptığımız oyuncaklardan alıyorduk.Piçlik miçlikti ama üreticiydik.Şimdi bunları yapan hicbir çocuk gormüyorum.Boru kesip külah üfleyen,sapan yapan,taso-misket oynayan,zibidi(simit) oyununda dayak yiyen çocuklar yok artık.herşey hazır ve düz mantık amk.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Eski tip torpilden 2 tanesini 10 KG'luk yağ tenekisinin içine atardık ( Tabi teneke kutu ters ), teneke en az 15-20 metre havaya fırlardı,

Ve;

Eski tip tv antenleri vardı, alüminyum, o boruları 7-8 cm uzunlukta keser, önce bir ucunu kapatırdık, daha sonra içine kız kovalayan barutu döker ardından açık kalan ağzıda kapatırdık, ardından tam ortasından bir çivi yardımı ile delik açari kız kovalayanın fitilini oraya takar ateşlerdik, vay anasını, en az 15 sene önceki olaylar,...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

nerde satılıyo aga bunlardan ? yıllardır alasım var doyamadım füze patlatmaya 

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

poison_ivy bunu yazdı:

yanak bunu yazdı:

Küçükken arkadaşlarla torpili koli bandıyla kediye bağlayıp fitilide ateşleyip salmıştık.Kedinin deri paramparça 1 saat sonra mefta.. Ne manyakmışız lan..

ben kuşa bağlayıp salmıştım ve havada parcalanmıstı.

Aklımı çelme hocam :D

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Valla bunu bulma durumuda baya ilginç oldu malum 29 Ekimde bir çok yer kapalıydı, benimde aklımda olan, evin bi kaç eksiği vardı onu almak için Gaziantep' te Fatih oyuncak diye bir yere gittim tamamen tesadüf eseri gittim orayada; eski şirahanın içerisinde, ihtiyacım olan ürünleri aldıktan sonra kasada ödeme yaparken kasiyerin arkasındaki duvarda düzülü şekilde duruyordu bunlar, :))

Yau ben de Antep'teyim, iştahım kabardı görünce de.. Kutuları ne kadara aldın, bayramda yeğenleri falan toplayacak olsam? :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

BLaBLa bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Valla bunu bulma durumuda baya ilginç oldu malum 29 Ekimde bir çok yer kapalıydı, benimde aklımda olan, evin bi kaç eksiği vardı onu almak için Gaziantep' te Fatih oyuncak diye bir yere gittim tamamen tesadüf eseri gittim orayada; eski şirahanın içerisinde, ihtiyacım olan ürünleri aldıktan sonra kasada ödeme yaparken kasiyerin arkasındaki duvarda düzülü şekilde duruyordu bunlar, :))

Yau ben de Antep'teyim, iştahım kabardı görünce de.. Kutuları ne kadara aldın, bayramda yeğenleri falan toplayacak olsam? :)

Bunlarının yanında ben ıslak mendil, bizim elamanın çocuklarına oyuncak filanda aldım 25 tl verdim oyuncakların ıslak mendillerin tane fiyatı 1 tl idi tahminimce 20 tl yi bile bulmaz bu kutuların tamamı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek

20 ise iyiymiş, o büyüklükteki kutuların vereceği eğlenceye deyer, sağolasın :)

Toplam Hit: 6026 Toplam Mesaj: 42