G2 Den Sonra Hangi Telefona Geçmeliyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam seni bilmem de 2. ya da 3. seri general mobile 5 plus alacağım. Sanırım haziran gibi alırım. 

Öneririm. Araştır biraz. Forumda'da tartıştık yardımcı olur sana o konu.. 

adamhakli tarafından 24/Nis/16 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

g2 on numara telefon hocam . 2,3 yıl götürür seni . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

g2 on numara telefon hocam . 2,3 yıl götürür seni . 

Zor. 3 yaşını sürüyor G2. 2013'te çıkmış piyasaya. Üretici firmalar 5 yıl ömür biçiyor telefonlarına. Nokia olsaydı 7 yıl biçerdi orası ayrı. :)

Zaten 2. yıldan sonra telefonların götü başı ayrı oynamaya başlıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Isinma problemi olmasa ben hiic degistirmeyi dusunmuyorum g2 yi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Isinma problemi olmasa ben hiic degistirmeyi dusunmuyorum g2 yi 

O zaman hiç değiştirme hocam. Isınmayan telefon yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

note 4 hem batarya çıkıyor hem de hafıza kartı takılıyor. Şarjı da idare eder 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

2.5 senedir g2 kullanıyorum. Fazlasıyla tüm ihtiyaçlarımı gideriyor. Çizimlerimi zahmetsizce kontrol edebiliyorum, dökumanlarımı güzel bir şekilde inceleyip gerekirse çıktı alabiliyorum. Hatırlatıcı ve takvim uygulamaları ve widgetleri gayet yeterli. İstediğim her oyunu oynayabiliyorum. Bunlara ek olarak bana göre en kullanışlı özelliği kendisi ip adresi ile bilgisayara bağlıyor kablosuz olarak. Kısacası benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyorsa neden değiştireyim. Artı beni tatmin eden telefonun tatmin edemediği kimse olamaz. Geçenlerde yere düşürdüm birde üstüne basıp ekranını kırdım götürdüm makul bir fiyata değiştirtim. Bu aralar biraz sarj problemi başladı, bunun içinde bataryayı değiştirip devam diyecem yola :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

g2 ile aynı fiyatlarda daha iyisi yok benim gözümde. hala taş gibi kullanıyorum bi kamerasını niye bu kadar leş yaptılar onu anlamadım.

yazın bunu benim bliadere verip yeni bi tane almam gerekiyor tekrar g2 alasım var veya lg'den devam edip üst model bişi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

g2 ile aynı fiyatlarda daha iyisi yok benim gözümde. hala taş gibi kullanıyorum bi kamerasını niye bu kadar leş yaptılar onu anlamadım.

yazın bunu benim bliadere verip yeni bi tane almam gerekiyor tekrar g2 alasım var veya lg'den devam edip üst model bişi.

Çıktığı döneme göre normal hocam. 3 senede teknoloji ilerlerdi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Çıktığı döneme göre normal hocam. 3 senede teknoloji ilerlerdi.

g5'i nasıl buldun hocam ? ben beğendim. bilader romanyada erasmusa gitti. gelince bi tel aldırıp kayıt ettireyim diyorum g5 değer mi acaba yurtdışı fiyatına.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4458 Toplam Mesaj: 52
g2 yeni telefon tavsiye