Galaxi & Ararat...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Yeni tasarımım  :)   Yapım süresi yaklaşık 4 buçuk saat.

74 Layerden oluşuyor :D

Hepinizin yorumlarını bekliyorum  :wink:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

galaxi (eğer sen yaptıysan.) net olabilirdi.. insanlara sanki bi yerden almış transformla büyütülmüş hissi veriyo...  Dağlarında kalitesi iyi deil.. keşke daha iyi bi resim bulsaydın...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

1. si galaxi çizgilerden oluşmaz :) toz bulutları , gezegen, yıldızlar ve astreoidlerden oluşur. Galaxinin görüntüsünü bi incele bakalım :) alt yapı görüntüsünün toz bulutları ve küçük taşlardanmış gibi görünmesi gerekir. Biraz belgesel izle derim.

2. İnanmak istemiyosan inanma ama ben genede screeni tayım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

çocuğum sen ne akdar anlayışsız bi adamsın La..

yorum istiyosun yapıyoruz Hala skik skik konuşuyon ... velet senin yaşın kaç? hayatın kadar belgesel izledim...

74 layerda yapmış.. ya güldürme adamı .. o dağı komple sen çizsen bile şu yaptığın 20 layerı geçmez.. ama illa 74 layer die ısrar edersen şaşırmam.. çünkü acemi adam 170 layera kadarda çıkabilir...

kimseyi buluttur yıldızdır şundan oluşur bundan oluşur die uyutmaya kalkma... bal gibide yapmacık duruyo.. transformla almışsın büyütmüşsün... silgiyle etrafını silmişsin...  

sana laf anlatmaya çalışıyoruz!!  insanlar bunu yapmacık die değerlendirir daha düzgün yap die senin iyiliğin için akıl veriyoruz!!

git iyice pshop çalış sonra gel artislik yap .. karşında 8 yıllık pshop kullanıcısı var... bebe...!

canımı sıktı yaw....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Sana bişey söyliyimmi?   8 sene kullanmışsın ( gerçi başka bi mesajında 7 sene diodu ama :) ) ama hala brushların ötesine geçememişsin :))))))))))))

asıl sen güldürme beni o çizimleri benim 11 yaşındaki yeğenimde kağıt üzerine çizbiliyo :)))

Git biraz daha photoshop çalış. Araç kutusunda brush tan başka şeylerde olduğunu orda filter bölümünün olduğunuda görebilirsin biraz daha kas kendini.  Eğer yapamayacaksan sana tablet alalım :) yazık günah sana.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kıskançlık Pp:. ikinizinde yaptıklarını gördüm son derece başarılı birbirinizi yemeyi bırakın el ele verin

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

sizin sidik yarıştırmaktan başka işini yokmu yaw??

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:

çocuğum sen ne akdar anlayışsız bi adamsın La..

yorum istiyosun yapıyoruz Hala skik skik konuşuyon ... velet senin yaşın kaç? hayatın kadar belgesel izledim...

74 layerda yapmış.. ya güldürme adamı .. o dağı komple sen çizsen bile şu yaptığın 20 layerı geçmez.. ama illa 74 layer die ısrar edersen şaşırmam.. çünkü acemi adam 170 layera kadarda çıkabilir...

kimseyi buluttur yıldızdır şundan oluşur bundan oluşur die uyutmaya kalkma... bal gibide yapmacık duruyo.. transformla almışsın büyütmüşsün... silgiyle etrafını silmişsin...  

sana laf anlatmaya çalışıyoruz!!  insanlar bunu yapmacık die değerlendirir daha düzgün yap die senin iyiliğin için akıl veriyoruz!!

git iyice pshop çalış sonra gel artislik yap .. karşında 8 yıllık pshop kullanıcısı var... bebe...!

canımı sıktı yaw....

abi ne kasıonki o kadar çük gibi ortadaki o galaksinin bi kere backgroundu siyah bile deil daha açık bi gri hatta üst sol tarafınıda silmeyi unutmuş maalesef silip silip yapıştırcağına color effects le üstüne giydirebilirdin böylece sadece aydınlık olan görükürdü ama daha örenceklerin war... ha bu arada o dağı nah çizersin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

illa geldin.. "abi ben kaşınıyorum. beni bi kaşısana" dedin....

al!!  ben bu işi (dikkat et tasarım bile demiyorum)  makineme kaydetmedim bile!  maçı seyrederken 20 dakkamı ayırdım sırf senin yukardaki laflarına istinaden.. bi dahada seninle muhattab olmicam abicim. ne zamanki gelirsin adam akıllı elle tutulur bişiler yaparsın o zaman!

Hadi şimdi uza.. cvp vermicem boşuna yırtınma!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    Designer vermişin yine elemanın eline :)

Always with me, always with you...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

üsttekinin dağı güzel attakinin galaksisi...

yanlız PyThOoN'un acıklaması gerçekciliğe uygun olması için böle yaptım.

benim oyumda PyThOoN'a

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 5575 Toplam Mesaj: 22