Galaxy Note 9 N960 Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Selamlar. 

Eski telefonum artık kullanılmadığı için satıyorum. Aslında dursada problem değil kalemli falan güzel cihaz. Alan olmazsa hayatının geri kalanına çekmecede soğuk ve karanlıkta devam etmek zorunda kalacak. Kutu içeriği şarj aleti ve kulaklık hariç tam. Aslında kulaklığı bulabilirsem koyarım sıfırdı zaten birine vermediysem onuda yollarım. Yurtiçi cihazı çalışmayan bir özelliği yok. şarjı en son iyi gidiyordu ama dura dura ne oldu bilmiyorum. Ekran koruyucusu ve kılıfı var. Fotoğraf isteyene gönderirim. 5500 diyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum.  

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Yine satış konusu yine yer yurt belirtmemişiz :)

il/ilçe neresi hocam? 
    Maddi durum elverse direkt alırım note serisini çok severim. Note 3 ve 4 çekmecede :)

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hala gideri olan bir cihaz bir köşeye atmak yanlış olur zaten. Gerek ekranıyla gerek kamerasıyla şuan piyasadaki çoğu modeli tokatlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

il/ilçe neresi hocam? 
    Maddi durum elverse direkt alırım note serisini çok severim. Note 3 ve 4 çekmecede :)

Hocam gizli olmayan konularda il ilce belirtmeye gerek yok. Buranin yarisindan fazlasiyla telefonda muhabbetim var zaten. Bir özel mesaj atmaya bakar ciddi bir alici icin. Teklifin varsa yaz degerlendirelim veya bekleteyim senin icin acelesi yok.

Mkyb bunu birakip hangi cihaza gectigimi bilsen gülersin 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

il/ilçe neresi hocam? 

Hocam gizli olmayan konularda il ilce belirtmeye gerek yok. Buranin yarisindan fazlasiyla telefonda muhabbetim var zaten. Bir özel mesaj atmaya bakar ciddi bir alici icin. Teklifin varsa yaz degerlendirelim veya bekleteyim senin icin acelesi yok.

Mkyb bunu birakip hangi cihaza gectigimi bilsen gülersin 

Bu bırakılır mı hocam ya :((( Yanlış hatırlamıyorsam 2017 (2018 de olabilir) den beri bunu kullanıyorum. Ekranı kırıldı diye bi ara iphone 13 pro modeline geçişim var. Senin gibi kenara ayırmıştım. Sonra olmadı 2 ay sonra iphone u satıp bunun ekranı yaptırıp yola devam ettim :)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar hocam walla note serisinde içimde uhde kalan cihazlardan birisidir para olsay acımaz alırdım şunun kalem olayı beni benden alıyor kağıt vs arama çıkar kalemi  yaz 

Kelimeler Kanatır !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Samsung s8 aldım kılıfsız kullanıyorum allah ne verdiyse. çok kibar cihaz varlığı yokluğu bir. eskiden yanıma herşeyi alırdım ama artık ne kadar az eşya o kadar rahatım. ağır ve büyük cihazları sevmiyorum özellikle iphone modeller çok ağır ağalar yav tumanı aşşağı çekerler rezil oluruz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

Samsung s8 aldım kılıfsız kullanıyorum allah ne verdiyse. çok kibar cihaz varlığı yokluğu bir. eskiden yanıma herşeyi alırdım ama artık ne kadar az eşya o kadar rahatım. ağır ve büyük cihazları sevmiyorum özellikle iphone modeller çok ağır ağalar yav tumanı aşşağı çekerler rezil oluruz

iPhone Pro serisinde paslanmaz çelik kasa var ondan ağır. Pro Max serisi ise en büyük model olduğu için iyice ağır. Kılıf takınca cepte tabanca taşıyormuş gibi oluyor. :D

Düz iPhonelarda alüminyum kasa olduğundan o kadar ağır değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ben daha paslanan bir telefon görmedim. yani ne gerek var o kadar ağır yapmaya. s8'in plastik olmasını çok seviyorum hafiflik huzur veriyor. kasa küçük ekran büyük. her işimi görüyor cihaz. bir gün param olursa s9 a geçerim haha :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çeliğin olayı daha çok darbelere karşı sağlam olması. Mesala eskiden Ericsson vardı çelik kasalıydı ceviz kırardın hiç bir şey olmazdı. :D Alüminyum kasa hafif ama düşünce hemen eziliyor. Bu arada S8 plastik değil alüminyum kasa. Arkasıda cam.

https://www.youtube.com/watch?v=vGyll6CHbCw

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada telefonu istersen direk Samsung'a satıp sıfır cihazda alabilirsin.

https://www.tahribat.com/forum/samsunga-ikinci-el-telefon-satmak-255520

Toplam Hit: 1428 Toplam Mesaj: 17
samsung note 9