folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder GALAXY S' İmi Satıyorum Arkadaşlar 1 Ay Kullandım 2 Yıl Garantisi Var

GALAXY S' İmi Satıyorum Arkadaşlar 1 Ay Kullandım 2 Yıl Garantisi Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:
    -----------------------------

O plastik oyuncağa 900 verecek enayi warsa helal olsun, Iphonenin 2. el fiyatlarının yüksek olmasına içerlememek lazım. Hangi samsung ürünü cep telefonun 2. el fiyatı sıfırdan satılıyor:D ne zamandan beri satılıyor güldürmeyin, şuan 600 e fln anca satarsın bi 5 6 ay sonra elinde patlar :] plastik kasasını eritir balon yaparsın ffs

::)

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

ilyas208 bunu yazdı:

@can498 cihazın 2.el piyasasını arastırırsan fiyatın uygun oldugunu göreceksin senin mantıgına göre 2 el iphoneların da 500 TL olması gerekiyo ama öyle değil maalesef, şimdi iphone ile samsung bir mi deme bana bu telefon iphone 3G ye 10 basar bence

@babybash22 takas düşünmüyorum hocam para lazım ;)

galaxy s i 3gs ile mukayese etme , 4 ile et  yine samsung alır 

samsung wave sahibi olarak (galaxy s ile donanım 1e1 aynı işletim sistemi farklı) her türlü iphone sahibini göt etmiş bulunmaktayım :)

şu özelliği daha iyi denecek birşey yok iphone da . belki 5 de koyarlar :) o zaman da çift çekirdek galaxy II ile kapıştırırız.

bu arada ürünü övüyorum fakat fiyat yüksek

0 fiyatı Şu andaki en düşük fiyat 928 TL , bu telefonu satıp blackberry alacağına kullanmaya devam et hem kendine hem makinaya yazık edersin.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

iphone da daha iyi bi özellik war hocam unutma 

---- applestore ----   :D:D:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:

O plastik oyuncağa 900 verecek enayi warsa helal olsun, Iphonenin 2. el fiyatlarının yüksek olmasına içerlememek lazım. Hangi samsung ürünü cep telefonun 2. el fiyatı sıfırdan satılıyor:D ne zamandan beri satılıyor güldürmeyin, şuan 600 e fln anca satarsın bi 5 6 ay sonra elinde patlar :] plastik kasasını eritir balon yaparsın ffs

!fanboy alert!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

konu yine satıştan çok milletin şahsi egolarıyla dolmuş :))  iphone 3gs kullanıyordum güzel tlfdu fakat şarj sorunu vardı ve satmak zorunda kaldım yerine galaxy tab aldım.. fakat almadan önce türkiyedeki testlerde htc desire hd 1nci ...almanyadaki testlerde Samsung i9000 1nci olmuştu.i9000 pahalı diye galaxy tab aldım... bence fiyat gayet iyi arkadaşlar birileri elinde apple var diye samsungu veya samsung var diye apple kötüleyip durmaktan vazgeçsin ikiside güzel telefon .. umarım satarsın ilyas kardeşim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Pawlow bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

ilyas208 bunu yazdı:

iphone da daha iyi bi özellik war hocam unutma 

---- applestore ----   :D:D:D

samsung apps , android store : ) yakın zamanda android store un google apps ı geçeceğini tüm dünya biliyor.

decameron bunu yazdı:

2. el nokia fiyatları da her zaman diğer telefonlardan değerliydi , bu onun daha iyi oldugunu gösterdimi? hayır. bak şuanki nokia nın haline 
    her zaman böyleydi, ortak mal olan symbian ı kendine göre ayarlayip kendisi için üretiyordu  symbian bitti nokia bitti... şimdi de microsoft un arkasına saklanıyor.
    plastik konusunda haklısın bende metal kasa seviyorum ve wave imi çok seviyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Arkdaşlar sahibinden.com dan biriyle anlastım 850 TL ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mandi
    Mandi's avatar
    Erkek

Normal fiyata satmışsın. Ben 1 ay önce 900 e sattım. iphone la karşılaştıran arkadaşlara soruyorum kullandınız mı hiç galaxy s ? Ayrıca applestore de olan hangi uygulamalar android market de yok bunu da ayrıca soruyorum. . .

. . .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Hocalar sormayın ya adamı aradım bugün iphone almıs k.bakma dedi gelde küfür etme arkadaş :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

ilyas208 bunu yazdı:

Hocalar sormayın ya adamı aradım bugün iphone almıs k.bakma dedi gelde küfür etme arkadaş :/

çok iyi yampış satmamanı sağlayarak , elden çıkartırsan o güzelim telefona yazık olacak. uygulamalarını ve oyunlarını yükle keyif almaya bak :)

galaxy s iyi tercih.

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Haklısın hocam cok iyi bir cihaz ama para lazım öğrenciyiz sonuçta ihtiyacım olmasa hayatta satmam :/

Toplam Hit: 4661 Toplam Mesaj: 26