Galaxy S3 Almalı Mıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Selamlar Arkadaşlar

Telefon almayı düşünüyorum sizce galaxy s3 almalı mıyım ?

Max Bütçe 1200tl

şuan aklımda galaxy s3 var

Kullanım amacı olarak daha çok internet(performansı iyi olsun),uygulamalar,oyun gibi şeylerde kullanıcam.

Başka telefon önerileriniz varsa onlarada bakabilirim

Şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tarayıcıda en iyisi şuan s3 tabanlı tizen cihaz fakatli daha piyasaya çıkmadıgı için.

http://shiftdelete.net/en-yeni-tizen-prototipini-inceledik-45126.html

s3 veya galaxy nexus oneririm.

ha Bilgi Samsung i9500 Galaxy S4 16GB Cep Telefonu 1.479 TL

maks bütçeye 300 ekleyebilirsen s4 e de çıkabilirsin çok fiyat farkı yok.

Telefonun kasmamasını akmasını istiyorsan da rom kuracaksın parandroid veya CM tavsiye ederim.

Eylülden beri s3 kullanıyorum paralel ithalat ile piyasada 1800 iken 1500 e almıştım. Android de ios veya blackberry ve WM nin stabilitesi yok fakat sınırsız özgürlük var. Bu tamamen sana kalmış bin tl ye iphone 4s de alınabilir mesela.

Kısca : 

s4  1479 TL

s3 1.059 TL

Galaxy Grand Duos 809 TL ( 5 inch)

s2 889 TL

LG Nexus 4 1.088 TL

PanxeR tarafından 20/Haz/13 15:35 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

kesinlikle almanı öneririm alalı 2 ay oldu çok memnunum herşeyi mükemmel özellikle öyle bi fotograf çekiyorki akıllara durgunluk veriyor.

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ASLIYUCE
    ASLIYUCE's avatar
    Erkek

epeydir s3 kullanıyorum, arka kapagının açılmasından başka bi avantajı yok :D menüde gezerken bile takılmalar oluyor. çok çabuk ısınıyor. oyun ağırlıklı kullanacaksan beklediğin performansı alamayacağına garanti verebilirim. İlla android olsun dersen nexus4 ü önerebilirim ama androidden düzenli bi performans beklemek için daha erken olduğunu düşünüyorum. 

edit: bu arada cihazı rootlamadıgımı belirteyim. rootlayan arkadaslar daha iyi performans almış olabilir. bir de onlardan dinlemek lazım.

ayfon al ayfon :D

ASLIYUCE tarafından 20/Haz/13 15:47 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Alcatel One Touch Scribe HD var, 2013'ün 3. çeyreğinde piyasaya çıkacak deniyor ama henüz çıkmadı.

Official site: http://www.alcatelonetouchscribehd.com/

Specifications: http://www.gsmarena.com/alcatel_one_touch_scribe_hd-5218.php

Burda işletim sistemi sürümüne 4.1 demiş ama 4.2.1 var içinde. Kendi sitesinde de 4.2.1 diyor zaten.

5", 1280 x 720 ekran, 4 çekirdek işlemci, 8 MP kamera,  SD kart desteği vs..

Geçen hafta ödül olarak kazanmıştık. Piyasaya çıktığında 1300 lira civarı olacak dedi yetkili abi. Kutusunda duruyor hala açmadık. 1000 liraya satmayı planlıyoruz düşünen varsa..

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

büyük severim diyorsan  note 2 al  güzel telefon  1 hafta oldu cok memnunum adamlar gercekten her şeyi düşünmüş  .

ama şarj süresinden emin degilim telefonu cok aktif kullanıyorm gün içinde oyun  internet vs . sürekli  elimde diyebilirim.

tel  %100 şarj ediyorum ve yaklaşik  13 14 saatte yüzde  10 civarına iniyor acaba bu normal  mi ?

Nev-i Şahsına Münhasır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

@antivirüs 

akıllı telefonların normali zaten günü çıkartması önemlidir. :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

bende s3 kullanıyorum. çakıl taşı mavi olandan. mhl kablosu ile lcd tv ye bağlıyorum dizi-film izliyorum. ayrıca nba 2k13 ve nfs most wanted oyunlarını tv de akıcı oynuyorum. aynı anda kol da bağlıyorum.

gerçekten harika.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

her yerde takılıyor. Mesajdan rehbere geçerken bile. İphone'daki hızı ucundan yakalayamadı malesef. Aldım pişmanım hocam

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

600 liraya General Mobile Discovery al.Özellikleri %95 aynı.Sadece marka farkı var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

her yerde takılıyor. Mesajdan rehbere geçerken bile. İphone'daki hızı ucundan yakalayamadı malesef. Aldım pişmanım hocam

ilacı da burda hocam.

http://tahribat.com/Forum-Aospa-Android-4-2-2-Jdq39-28mar-Paranoidandroid-3-15-Kurulumu-S3-178480/

Toplam Hit: 2970 Toplam Mesaj: 24