Gamyun.Net İcin Yardim Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan1977
    gokhan1977's avatar
    Erkek

arkadaslar site bu www.gamyun.net

once arkadaslar selamminlaeykum ben gokhan yeni uye oldum buraya benim cok acil bir sorunum var bana bir oyun sitesinde hic hak etmedigim hakaretler geldi inanin su anda elim ayagim zangir zangir titriyor sinirimden ben sadce bir masada oyun izliyordum cok yuksek punali birisinin oyunu tavla oynuyorlardi karsininda sanirim manitasimi var bilmiyorum veya baska bir dalgami var  adam admin ya pasam bana "masadan ayril ulan" diye alt mesaj gecti bende daha yeni geldim bismmillAllah size ne yaptimda bana ulan falan diye konusuyorsun dedim efendi gibi izliyorum tabi musadeniz yoksa insan gibi yaz dedim admin oldun diye kendini bu kadar buyuk gosterme buyukluk Allaha mahsuzdur dedim bana aynen soyle kufur etdi"senin Al....ini kitabini bana si... trme" dedi yav yemin ediyorum sinirimden aglayacam ben hayatimda bu kadar kafir bir herifden boyle kabaca kufur duymadim ve bana ip ban cekti bir daha oraya giremiyorum burdan tum hacker arkadaslara sesleniyorum benim bu sorunuma yardimci olun yoksa deli olacam ne isterseniz ne derseniz yapacam yeterki su haddini bilmez insanin sitesine haddini bildirelim bana bu konuda detayli yardim edebilecek dururst mert insanlar ariyorum bu isi yapabilecek e-mail adresimi msn messengerimi falan isteyen olursa veririm ozel mesajla bana yardim edebilecek musluman tam bilgili firtina gibi bir hacker ariyorum ALLAH rizasi icin yardim edin  :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek

o zaman bize adminin kullanıcı adını söyle.ben anlamam ama anlayan çok arkadaşlar mailini falan bulur ele geçirirler sitenin üst yetkililerine de durumu anlatırız hallolur olmazsa adamın kimliğini öğreniriz toplu gider bi güzel döveriz :)

Make your dreams real!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek
    şöyle bi mail yolladım gamyuna

alttaki yazi tahribat.com forumdan alınmıştır.gerekenin yapılmasını "rica" ediyorum.ilgili şahsın mail adresi aşağıdadır temasa geçilmesi gerekmektedir.

------------------------------------------------------------

arkadaslar site bu www.gamyun.net

once arkadaslar selamminlaeykum ben gokhan yeni uye oldum buraya benim cok acil bir sorunum var bana bir oyun sitesinde hic hak etmedigim hakaretler geldi inanin su anda elim ayagim zangir zangir titriyor sinirimden ben sadce bir masada oyun izliyordum cok yuksek punali birisinin oyunu tavla oynuyorlardi karsininda sanirim manitasimi var bilmiyorum veya baska bir dalgami var  adam admin ya pasam bana "masadan ayril ulan" diye alt mesaj gecti bende daha yeni geldim bismmillAllah size ne yaptimda bana ulan falan diye konusuyorsun dedim efendi gibi izliyorum tabi musadeniz yoksa insan gibi yaz dedim admin oldun diye kendini bu kadar buyuk gosterme buyukluk Allaha mahsuzdur dedim bana aynen soyle kufur etdi"senin Al....ini kitabini bana si... trme" dedi yav yemin ediyorum sinirimden aglayacam ben hayatimda bu kadar kafir bir herifden boyle kabaca kufur duymadim ve bana ip ban cekti bir daha oraya giremiyorum burdan tum hacker arkadaslara sesleniyorum benim bu sorunuma yardimci olun yoksa deli olacam ne isterseniz ne derseniz yapacam yeterki su haddini bilmez insanin sitesine haddini bildirelim bana bu konuda detayli yardim edebilecek dururst mert insanlar ariyorum bu isi yapabilecek e-mail adresimi msn messengerimi falan isteyen olursa veririm ozel mesajla bana yardim edebilecek musluman tam bilgili firtina gibi bir hacker ariyorum ALLAH rizasi icin yardim edin  :(

ilgilenenler için adres:hq@gamyun.net

Make your dreams real!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_see
    Dark_see's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar cidden bu gamyun net olayları sadece benim başıma gelmemiş demekki ordaki insanlar yani adminler kendini ilah sanıyorlar sanırım bence bunları önce arkadaşın belirttiği gibi maille uyaralım eğer hala aynı davranışlara devam ederlerse gereken cezalarını verelim ben elimden gelen her türlü yardıma hazırım yeterki istek gelsin

bana ulaşmak için ister burdan ister dunya19@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz

everybody e kolay gelsin bye

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuMega
    NuMega's avatar
    Erkek
    Hade

Saygılar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuMega
    NuMega's avatar
    Erkek

hadi lan ordan .... mal mal konusmayin siz kiiim gamyunu ele gecirmek kim unce adam olun adam

ordaki atminler hic uye yada oyuncu yada bi oplara bilie karismaz yapdiysalar kendini bilmez bir kac op yapmistir bunu onuda sykayetiniz varza Roots@gamyun.net edin hepsi bu

gamyunu ele gecirceklermis Muahahahaa guldurmeyin beni

Saygılar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkishSecurityTeam
    TurkishSecurityTeam's avatar
    Erkek

selam öncelikle gökhan arkadasimiz gibi bir cok arkadastan bende böyle sikayetler almistim.Zamaninda bende bu site ile sanal savas icerisine girdim merSinLi & TurkishSecurityTeam & TurkeySecurityTeam nikLerini  33 yil yasaklamistir.Gökhan arkadasim bahsi gecen sahsi  bir zat tanirim ve hatta herzaman verdigim sözlerde durdum benim olayim rahmetli babama küfür etmesi ile baslamisti.Bununla baslayan savasta bende bu siteye ders vermek istedim aciklarini buldum ve halen aciklarida var iyi bir takipci isen vede bisey yapmak istiyorsan ve bu gibi konularda da egitimli isen sende aciklarina bakmalisin ben hatta bu vatandasi yasal yollardan mahkemeye dahi  verdim.Elimde tek br kanit yok oda en yakin arkasinin bana bahsettigi resim söyde pkk bayragi önünde cekilmis resmi varmis bu olsa gamyun tarih olurdu.Sana diyeceklerim webhosting kendi  adina en son inceledigimde 8 server üyerinden baglaniyordu ve unix sistem yapilandirmasi vardir.kullandigi php  script olup  kodlari kendisi yazmistir.MySQL herdaim hata vermektedir.Ama bunu hacklemen mümk+n degildir adam o kadar para kazaniyor birakta biraz güvenligi adam olsun kendi degilsede.Bizlerde bir söz vardi Her Bildigini  Söyleme,Her Söyledigini Bil diye ben yine adam olur diye o aciklarini herzaman bir yöneticisine verdim anlayacagin kendisinin dedigi gibide sitesini ben adam etmisim.

Mücadeleci ol.Gazan Mübarek olsun

CibiLLiyetsize iLim Öğretmek Eşkiyanın eLine KıLıç Vermeye Benzer...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ESrAreNGiz
    ESrAreNGiz's avatar
    Erkek
    Oplar atmıştır seni dostum. Gamyunda hiçbir admin kendini deşifre etmez. Bizide o kadar yerden attılar. Her lafa darlanıcak olsak taş üstünde taş bırakmamamız gerekirdi.. roots@gamyun.net e mail atıp diyeceksin hangi op yapdıysa bunu. adminin takdirine kalmış artık..

iyi bir hacker isen seni herkes tanır.. Fakat büyük bir hacker isen Kimse Kim oLduğunu biLmez..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek
    şakamısınız?

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayborg
    sayborg's avatar
    Erkek
    • BENCEDE ŞAKA YAPIYORLAR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    5 yıllık konu aq :D
Toplam Hit: 11788 Toplam Mesaj: 14