folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gardrops Ürün Satma

Gardrops Ürün Satma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle herkese selam eder büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlernden öperim

Mürid kardeşinizi olarak engin fikirlerinize ihtiyacım var

gardropsta ufak tefek kendi ürettiğimiz ürünleri satıyorum iki tane ayrı hesabım var merlynshoe ve ömürayakkabı diye fena değil hoşuma gidiyor oldukça yanı sıra trendyol ve hepsiburada da ürünler mevcut ama ben gardrops sistemi çok hoşuma gittiği için buraya ağırlık vermek istiyorum

Bir ürün çekimi yapan arkadaşımla birlikte ürün çekimleri yapıp insanları oraya yönlendirmek istşyoeum ama nasıl bir kurgu ile yürümeliyim sosyal platformlarda sponsorlu reklam girebilirm gerekirse ama insanları oraya nasıl yönlendirebilirim engin fikirlerinizi bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

Arkadaşlar öncelikle herkese selam eder büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlernden öperim

Mürid kardeşinizi olarak engin fikirlerinize ihtiyacım var

gardropsta ufak tefek kendi ürettiğimiz ürünleri satıyorum iki tane ayrı hesabım var merlynshoe ve ömürayakkabı diye fena değil hoşuma gidiyor oldukça yanı sıra trendyol ve hepsiburada da ürünler mevcut ama ben gardrops sistemi çok hoşuma gittiği için buraya ağırlık vermek istiyorum

Bir ürün çekimi yapan arkadaşımla birlikte ürün çekimleri yapıp insanları oraya yönlendirmek istşyoeum ama nasıl bir kurgu ile yürümeliyim sosyal platformlarda sponsorlu reklam girebilirm gerekirse ama insanları oraya nasıl yönlendirebilirim engin fikirlerinizi bekliyorum

Gardtopsun artı ve eksileri neler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

hem up olsun hemde takip edeyim seni

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Walla 1 aydır satış yPıyprum diğer platformlara göre eksi diyebileceğim bir durum yok bence komisyon fatura vergi kaydı istemiyor iade de almadım hiç bugüne kadar gayet memnunum yani

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Up

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

Up

Kargo olayı nedir hocam. Hazır konusu açılmışken Gardrops u biraz ayrıntılı öğrenme şansımız olsun. Ek gelir için ufak tefek al sat  ne datlu olur.

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ben de denedim ama tasarım kullanım vb hoşuma gitmedi alışamadım.

Dolap kullanıyorum komisyonu son zamanlarda baya arttırdılar. hatta daha fazla arttıramayınca yarısını alıcıdan yarısını satıcıdan almaya başladılar :D

nun harici çok memnunum :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

Up

Kargo olayı nedir hocam. Hazır konusu açılmışken Gardrops u biraz ayrıntılı öğrenme şansımız olsun. Ek gelir için ufak tefek al sat  ne datlu olur.

Kargo ve komisyonu satın alandan kesiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Yeniden hortlatıyorum çünkü önem arz ediyor şahsım için

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

hocam her şeyden önce ürün'ün bir albenisi olması lazım yoksa piyasa da binlerce satıcı var 

hem profesyonel hemde bir o kadar çekici bir fikir ile reklam vermelisin (reklam verebilirim dediğin için söylüyorum bunu)

yani sokaktan geçen herhangi biri aa dur ben bu adamdan alayım bunu demez 

kapmanya yaparsın indirim sağlarsın güler yüzlü olursun. günün sonunda müşteri her türlü sana gelir 

takipteyiz bakalım

salla gitsin ölecez zaten :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Şimdi o çarpıcı kurguyu bulsam ona göre küçük bir video oluşturacağım akabinde buna reklam basacağım kurguyu bulamadım henüz

Toplam Hit: 1048 Toplam Mesaj: 13
internet satışı gardrops dolap