Garip Bişey:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    şimdi canım ciğerim mürid arkadaşlarım dün bitane airties ın modemini aldım.bilgisayardan tüm ayarlarını falan yaptım.web sayfalarına güselce giriyorum fln ama ben kendi modemim üzerinden messenger a giremiyorum:S.yan binada bi enayi var onun kablosuzundan bağlandığım zaman ise 2-3 saniyede açıyor hemen...dünden beri uraşıyorum ve hala anlamadım sorunun nerden kaynaklandıını.ha bide wlm bnm modemden açmaya çalıştıım zaman sistem dosyası hatasını veriyor yani şu hata kodu:8100036 görüşlerinizi bekliyorum efem....

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

modemi resetle tekrar kur

önce intrernetet gzin bkalım ne olcak. bence resetle yeniden dene muhtemelen bi yerde bi hata olmuştur..

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

modemi resetle tekrar kur

önce intrernetet gzin bkalım ne olcak. bence resetle yeniden dene muhtemelen bi yerde bi hata olmuştur..

hacım modemi en az 15-20 defa resetledim...internette gayet güsel dolanıyorum ama işte wlm yi açmıyor kerata..

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    ya o hatayı verdiğinde pencerede onar gibi birşey var onunla düzelmesi gerekiyor...

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    cosmic bunu yazdı:
    ya o hatayı verdiğinde pencerede onar gibi birşey var onunla düzelmesi gerekiyor...
    nayır düzelmiyor janem:=)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    saatin ayarlımı ?

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    eet ayarlı hem modemin saati doğru hemde sistem saati doğru bi problem yok orda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Modemin firewallı ( airtieslerde olduunu biliyorum en azından benim airtiesde var :D )

Windows güvenlik duvarı

Antivirüsün

Bunlardan biri , ikisi veya hepsi engelliyor olabilir :D 

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    baştan kur msn i ama bütün dosyalarını silip

Bittik biz bittik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    hacı sırf senin için bidaha yaptım sana şimdi ben ""olmuyor""desem nolur:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    Halowen bunu yazdı:

Modemin firewallı ( airtieslerde olduunu biliyorum en azından benim airtiesde var :D )

Windows güvenlik duvarı

Antivirüsün

Bunlardan biri , ikisi veya hepsi engelliyor olabilir :D

modemin firewallını devredışı yaptım windows un güvenlik duvarını kapadım kasperi deactive ettim...... ama olmadı

Toplam Hit: 4046 Toplam Mesaj: 24