folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gata(Gülhane Askeri Tıp Akademisi)

Gata(Gülhane Askeri Tıp Akademisi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Gelen LYS sonuçları dahilinde düşünüyorum da arkadaşlar sizce nasıl bir bölüm şartları neler tanıdığınız bilirielri var ım bu bölümde ? Eğitim kalitesi nasıl ?? 

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Halamın oğlu orda okudu.Şimdi yanlış hatırlamıyorsam yüzbaşı.Zorla soktular onu oraya ondan memnun değil şuanda.Adamın emrinde bir sürü asker var ama sevemedi bir türlü.

Burda okumak senin yapına bağlı.Disiplin seni bozmazsa en iyi yerdir bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hoca öncelikle hayırlı olsun
    disiplini elden bırakmayacaksan cok rahat edersin .. hakikaten sevindim puanın yüksek olmalı .. hayatının dönüm noktası olur hocam kacırma bence :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizim arkadaş orayı kazanmıştı sonra bıraktı çok mu disiplinliymiş neymiş. SOnra yeniden girdi ankara tıpı kazanmıştı.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slam44
    slam44's avatar
    Erkek

Okuyanlardan ailelerinden duyduğum kadarıyla zor bi meslek ama seversen çokta mutlu olursun, erkende emekli oluyorsun sonra istediğin hastanede çalışırsın, kısacası seveceksen git :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

hocam delimisin tutuyosa yaz tamam disiplin filan vardır ama

hayatının kurtulması söz konusu yani

kgd
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Hocam ben Ege tıp bekliyordum hiç bilmediğim bi sebepten matematikten 6 ynlış geldi kontrol ettiğimde 6 yanlış yoktu ve böyle 15 bininci oldum.Şimdi bilmek istiyorum bu zaten 2. sene girişim 3. seneye kalırsam garanti iyi bir üniversite olur gibi ancak  gata ya gidersem orda tazminat verip direk hastaneye geçme olasılığım ne okuması eğitimi nasıl bilmek istiyorum var sa da birebir görüşpebileceğim birileri görüşmekten hiç çekinmem doğrusu.

http://yigitdemirag.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam ben Ege tıp bekliyordum hiç bilmediğim bi sebepten matematikten 6 ynlış geldi kontrol ettiğimde 6 yanlış yoktu ve böyle 15 bininci oldum.Şimdi bilmek istiyorum bu zaten 2. sene girişim 3. seneye kalırsam garanti iyi bir üniversite olur gibi ancak  gata ya gidersem orda tazminat verip direk hastaneye geçme olasılığım ne okuması eğitimi nasıl bilmek istiyorum var sa da birebir görüşpebileceğim birileri görüşmekten hiç çekinmem doğrusu.

-----------------------------

adam ortalığın anasını ağlatmış baba :D Saygılar hocam :|

Avukat/Hukukçu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

abi okulda eğitim fakultesinden tutda tıp a kadar "keşke bir sene daha hazırlansaydım" diyen adam görürsün bunlar 1. sınıf 2,3 e kadar gider tıp felan istiyosan mutlaka tekrar hazırlan derim.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Askeriyeye git hocam rahat bak ;)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

Asker oldun mu ailen çok rahat eder de seni bilmem :)

Yapay zeka, zeka değildir.
Toplam Hit: 3232 Toplam Mesaj: 14