folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battista
    Battista's avatar
    Erkek

Önceki konu başlığım yıldız teknik makine hakkındaydı ama sonuçlar açıklanınca böyle bi konu açmak zorunda kaldım :D Gaziantep'in iyi şehir olduğunu duyuyorum sürekli.Doğu'da en gelişmiş il diye söyleniyor.Odtü'den ayrılan hocaların kurduğu bölüm.ayrıca ingilizce eğitimde veriyor.Forumlarda baktığım kadarıylada çok zor diyorlar. 4 senede bitiren yılda 3ü 5 i geçmiyormuş.Bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz ? Neden seçmeliyim yada neden seçmemeliyim ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Gel hocam gel bende bu sene Gaziantep polis okulunu kazanadım gideriz birlikte :D Şehir için doğunun parisi diyorlar. Baya bi güzel ve gelişmiş olduğu söyleniyo. Gidip gören bi kaç kişiye sormuştum öyle dediler.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

aklın varsa makine okuma.

bir makinezede.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

aklın varsa makine okuma.

bir makinezede.

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

2 sınıf arkadaşım orada okuyor. 1 yıl o şehirde yaşadım. BOK GİBİ

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek

Hackworm, trollük olsun diye mi yazıyorsun hocam nabıyorsun :D Antebe o lafı edebilecek adamın anca cennetten gelmiş olması gerekir. İstanbul'la bile karşılaştıracak olsan, ben 4 yıl orada okudum, ki arkadaşların öğrenci olduğuna göre sen de o seviyenin çok üzerinde değilsin, o seviyedeki birisine o lafı 40 kere yutturur. Ha diyorsan ki arkadaş benim yediğim içtiğim sanat, Antep'te ne adam gibi opera buldum ne de bale, gel canımı ye...

Battista, şehirden yana sıkıntın olmasın hocam, şimdi gerçi buralar da biraz tuzlandı ama öğrenci için yine de kral yerdir. Adam gibi yer içersin... Ama üniversitenin o zorluğu meselesini araştırmaya devam et, bölümden birisine de denk gelirsen ne ala... Mühendislik fakültesi eğitimi kalitelidir, pratik imkanı yönünden de şehrin imkanları boldur; dil eğitimi de iyi diye biliyorum ama fakülte hocaları kaliteli olsalar da o kalitelerini karşılamayacak derecede kasıntı oluşturan insanlardı. Hocaların o kasıntılıklarının yanında da çan (geçme notu, 70 ) değeri de yüksek olduğu için milletin anası ağlıyor, o geçme oranları falan ondan dolayı düşük, ama yine o kadar da değil. O laflar yıllardır söylenen, dillere yapışmış olanlar laflar :D Yine de iş herhangi bir şekilde diploma notunun çook önemli olduğu bir hal alacaksa, herhangi bir yerdeki orta halli bir eforla yapacağın ortalamayı burada kendini zorlayarak anca yaparsın. 3.5 ların üstünde dolanan insanlar da yok mu var, sonuçta o ortalamaları da birileri yapıyor, ama günlük çalışmak lazım ona ancak, onun da zorluğunu üniversite kime sorsan söyler. O vatandaşlaraysa zaten hiçbir yer zor gelmez...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

2 sınıf arkadaşım orada okuyor. 1 yıl o şehirde yaşadım. BOK GİBİ

adam gibi konuş mck ağızlı olma bidahada gelme bu şehre :) gelirsende gözüme gözükmeden uza.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

bir sürü antepli arkadaşım var, şuan istanbulda olan.

öyle çok övdüklerini de görmedim, hatta sevmeyen de çok içinde.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carsisamet
    carsisamet's avatar
    Erkek

makine mühendisliği düşünüyorsan kocaeliyi düşün ben koü inşaatım bu iki bölüm de gayet iyi bizim fakültede ama şehri ben beğenmiyorum o ayrı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

antepli değilim ama şehir güzel ayrıca üniversite baya zor diyorlar...

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Gaziantep'i bende araştırıyorum sanayi şehri diyorlar doğunun parisi diyenlerde var tabi makina mühendisliği okunur gibi görünüyor ama araştırmak lazım

Cagito ergo sum.
Toplam Hit: 4483 Toplam Mesaj: 26