folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gaziantep Veya Kilis

Gaziantep Veya Kilis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Yine ortalık karışık malum dünde kilise bomba düştü sizce bu dönemde oraya gitmek ne kadar mantıklı ? 

araba almaya kilise gidicektim ama antepde buluşmak istedim karşı tarafla oda sagolsun anlayışla kabul etti burada orda yaşayan müridlere sormak istedim ortam nasıl ? yollar nasıl ? 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Ben de k.maraş da oturuyorum ayda 2-3 defa giderim G.antebe her hangi bir sıkıntı v.s yok yollarda gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz zaten otobüs veya özel araç il gelirseniz direk otobandan gidersiniz . 2 Hafta önce de kilise ürün bırakmaya gittik arkadaş ile suriyeden farkı kalmamış neredeyse her yer suriyeli dolu aşırı derece.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

gaziantep te hiç bir sıkıntı yok. ankarada öğrenci olsam daha çok korkardım bomba patlıycak diye :D 

..daha yeni merkel geldi, davutoğlu geldi.. sen de gel hocam :)

BerkayCit tarafından 26/Nis/16 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bombalar atmosferde özgürce seyahat ederken çeşitli sebeplerle mi "düşüyor"? Düştü lafı güzel bir kelime oyunu. Adamlar basbaya bombalıyorlar. Bir iki olsa neyse her gün bomba atılıyor. Çok gerekmedikçe riske girmeye lüzum yok. Zira bu bombaların sebebiyle ölenlerin sayısı da artıyor. Kaza kurşununa gitmeyin. Orası da vatan toprağı elbette. Ama riski önceden kestirmekte bazen hayat kurtarabiliyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Bombalar atmosferde özgürce seyahat ederken çeşitli sebeplerle mi "düşüyor"? Düştü lafı güzel bir kelime oyunu. Adamlar basbaya bombalıyorlar. Bir iki olsa neyse her gün bomba atılıyor. Çok gerekmedikçe riske girmeye lüzum yok. Zira bu bombaların sebebiyle ölenlerin sayısı da artıyor. Kaza kurşununa gitmeyin. Orası da vatan toprağı elbette. Ama riski önceden kestirmekte bazen hayat kurtarabiliyor. 

bu mantıkla sordum hocam  :) fikir alışverişi yapmak için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

aynisini ben yazacaktim hocam :) medya organlarina bakinca kilise bomba dustu diye haber yapiliyor ortami yumusatmak icin. Nasil sahtekarca bir dil boyle ya.. Adamlar resmin bombaliyor her gun ama sanki tesadüfi olarak gosteriyorlar.. Manipule etmenin de bu kadari..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Austen bunu yazdı

Arabada radyo acikti bugun soyle bir aciklama duydum: Kilis cevresinde YERCEKIMI DALGALANMASI OLUYORMUS :'D

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

bi arkadaş konu açmıştı istanbula gidicez korkuyoruz diye o vaka başıma gelmesin diye çekine çekine açtım konuyu

gitmilşlerdi bomba patlamıştı istannbulda heralde? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @DangerLine hocam, git gel, yatıya kalmayacaksın ki dimi.

Karışık, ana haberlerde şimdi izledim. yerliside Suriyelisi de kaçıyor ama. emlakçıSina mikrofonu uzatıyolar, ııh kem küm ediyor.
    adam komple binaya Satılık yazmış. ⊙_⊙

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

şimdi tam oralardan arsa daire kapatma zamanı nakit yok nakit

..Morali hep bozuk olan insan..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sonsabah27
    sonsabah27's avatar
    Erkek

Gaziantep de hiçbir sorun yoktur.

kilisde ki olaylarda kilis merkezinin sınıra çok yakın olmasından kaynaklanıyor. bazı köyler 2ye bölünmüştür hem suriye hem türkiyede sınırları vardır.

bu kadar yakın olduğu için roketler havada uçuşuyor. yoksa kilisin her yeri karışık gibi bir algı oluşması çok kötü... alt mahalleleri tehlikeli sadece...

Toplam Hit: 3061 Toplam Mesaj: 22
ankara