folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gece Gece Şeytanlar Bastı

Gece Gece Şeytanlar Bastı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:
    -----------------------------

99 Gölcük depreminden sonra her sarsıntıya duyarlı oldum diyebilirim. Üzerinden 13 yıl geçti fakat hala en ufak sarsıntıda ayağa fırlarım, gece uykuya dalmam bazen yarım saati bulur, çok yorgun olmama rağmen. Geçen asfalt çalışması varmış koca koca araçlar geçince bizim binada tittredi dolayısıyla. Yataktan fırlayıp anama sarıldım mutfakta kadın kahvaltı hazırlıyomuş :)

99 depremini bende yaşadım balıkesir'deydim. 2 hafta 3 hafta çadırda yattığımızı bilirim. ozaman balıkesir bahçeli evler mahallesinde semt sağası vardı tüm mahalle sakinleri o parkta yatıp kalkıyorduk. evler yan yatıyordu maalesef bu deprem sorunu Türkiye'nin kaderi müridim korkarak yaşamaktansa bilinçli yaşamak önemli. insan oğlunun başına her türlü kaza bela geliyor Allah hepimizi tüm şerlerden korusun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aktas_967 bunu yazdı:

deja-vu bunu yazdı:

99 Gölcük depreminden sonra her sarsıntıya duyarlı oldum diyebilirim. Üzerinden 13 yıl geçti fakat hala en ufak sarsıntıda ayağa fırlarım, gece uykuya dalmam bazen yarım saati bulur, çok yorgun olmama rağmen. Geçen asfalt çalışması varmış koca koca araçlar geçince bizim binada tittredi dolayısıyla. Yataktan fırlayıp anama sarıldım mutfakta kadın kahvaltı hazırlıyomuş :)

99 depremini bende yaşadım balıkesir'deydim. 2 hafta 3 hafta çadırda yattığımızı bilirim. ozaman balıkesir bahçeli evler mahallesinde semt sağası vardı tüm mahalle sakinleri o parkta yatıp kalkıyorduk. evler yan yatıyordu maalesef bu deprem sorunu Türkiye'nin kaderi müridim korkarak yaşamaktansa bilinçli yaşamak önemli. insan oğlunun başına her türlü kaza bela geliyor Allah hepimizi tüm şerlerden korusun

amin Amd-X :D nasıl adamsın lan kopdum

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Kedidir kedi.. :D

olur böle şeyler bu kadar çok şaşırma pls

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

keçenlerde evde kimse yokdu bende rahatıç evde neyse gitdim banyoya dişlerimi yıkamak için aklımdada kimse yok evde biliyorum annem anahtarla kapıyı açıp banyo tarafda önüme çıkmasıyla 1 yıl ömrümden azaldı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

yatağımın baş ucunda yataktan çok az yüksekte bulunan sehpa vardı

sabah bi uyandım, kafamın üstünde duran klimavarı elektrikl ısıtıcı yere düşmüş.

sehpa olmasa kafama düşecekti 5 kiloluk alet :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

:D sizde amma tırsıkmışınız lan 

Ben uyurken gece evde tüfek patladı hiçde tırsmadım :D geceydi tabi bir metre ötemde patladı

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

omerelili bunu yazdı:

keçenlerde evde kimse yokdu bende rahatıç evde neyse gitdim banyoya dişlerimi yıkamak için aklımdada kimse yok evde biliyorum annem anahtarla kapıyı açıp banyo tarafda önüme çıkmasıyla 1 yıl ömrümden azaldı

bunun oda versiyonu çok oluyor bana. bilgisayara dalmış oluyorum, birşey dikkatimi çekiyor, kafamı sağa bir çeviriyorum... annem. :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

10 tane zenci gelsin götümü siksin gecenin bi yarısı falan uyanmam huyum kurusun !

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

o degilde bizim eve kapı açıkken köpek girmiş farketmedik

gece uyuyorum kafamı bişiy yaladı bi kalktım köpek yataktan bir fırlayışım köpeğe bir yumruk sallayışım var allahtan uyku sersemligi ile sert vurmamışım çok fenaydı :D

buda böle bir anımdır

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bi ara evde oturuyorum mutfaktan bi ses geldi cam kırılma sesi gittim baktım fırınınz kocaman camı yere yığılmış baya bi ses yaptı ama nedense hiç korkmadım bendeni gariplik var :/

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
Toplam Hit: 2614 Toplam Mesaj: 21