Gece İçin Film Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

baltalamak gibi olmasında böle macera aksiyon fantastık öneri varsa izliyim bende.

Bourne serisi. 3 film . Tek solukta izlersin 3nüde. Fantastik olarakda cloud atlas. Macera olarakta indiana jones serisi. (nie bugun aklıma hep seri filmler geliyor bilmiyorum :D)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

sağolun baya tavsiye olmuş :) hint filmini beğenmedim.. sinekle film mi çevrilir yaa :)

diğer tavsiye edilen filmlerden bazılarını izledim izlemediklerim de var bi bakayım :)

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.. can sıkıntısı için komedi filmleri iyi oluyor 

zaten komikliği orda, efektler bilmemneler kaliteli değil ama sinek arabanın kaza yapıp takla atmasına sebep oluyo, sineği öldürcez diye birbirini dövenler falan :) ben de hint filmlerini sevmezdim ama 3 idiotstan sonra "belki güzeldir" diyerek yaklaşıyorum. İzlemediysen 3 idiotsda güzeldir, çok uzun film ama bir saniye bile sıkıldığımı hatırlamıyorum filmden. Hani yarıla yarıla gülünecek bi film değil ama film yani :)

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

biz kız arkadaşla 200 küsür film izledik hocam (bi ara baya manyaktık sanırım) o 3 idiotsa hayran kaldı ben de çok sevdim :) iki kere izledim yanılmıyorsam güzel filmdi :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

http://www.imdb.com/title/tt1637725/

Çok güzel bir film hocam izlemediysen mutlaka izle afişe aldanma :)

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Konu baltalamak gibi olmasın da bende yabancı bir dizi arıyorum geçen biri daha arıyordu orada adı bayağı geçmişti sanırım The bir şeydi ama neydi konuyu da bulamadık :)

Her neyse aksiyonu bol bir dizi tavsiye eden olursa sevinirim... :)

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Konu baltalamak gibi olmasın da bende yabancı bir dizi arıyorum geçen biri daha arıyordu orada adı bayağı geçmişti sanırım The bir şeydi ama neydi konuyu da bulamadık :)

Breaking Bad candır canandır ;)

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

bana izlediğin dizileri söyle sana neler kaçırdığını söylüyüm :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    niRvana_GG bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı

baltalamak gibi olmasında böle macera aksiyon fantastık öneri varsa izliyim bende.

Bourne serisi. 3 film . Tek solukta izlersin 3nüde. Fantastik olarakda cloud atlas. Macera olarakta indiana jones serisi. (nie bugun aklıma hep seri filmler geliyor bilmiyorum :D)

hocam bourne serisine baslarsa. uyumadan sabah eder :) kapatmaya kıyamaz insan

İki Mavide Bir Hayat
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı

hocam bunun neresi komedi :) uzun zamandır bu filmin çıkmasını bekliyordum izlemiştim güzel filmdir ama komedi değil :)

@holyreform, tamam hocam izleyeceğim onu.. 

zaten hala film izleyemedim. iş konuşuyoruz .. gece dedim gece gidiyor :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 2741 Toplam Mesaj: 29