Gece Klübû Nasil İsler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

tikky  görünümlü inşaat amelelerini ve coluğu cocugu (lise özenti tayfaları genelde) sokmazsan senın ıcın cok ıyı olur hoca ; dedikleri gibi ne kadar dürüst ve temiz bi mekan okadar müşteri  ((((((: şahsen gittiğim yerlere önce kimler girebiliyor ve hizmet nasıl ona bakarım 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

bu işin mafyası var yedirmezler tek başına: )

önce hava parası vermen lazım..

Küçük bütçeli birşey açarsan bilmem ama şöyle orta halli tiesto gibi elemanların gelip çalacağı canlı bir yer olsun diyorsan 1m$'ı gözden çıkar.

sadece iç tasarı x0 bin dolara patlar.Daha yüzeysel eğlence işlerine girebilirsiniz tavsiyem yazlık mekanlarda büfe bar işletin işi öğrenmenize yardımcı olur.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

bu işin mafyası var yedirmezler tek başına: )

önce hava parası vermen lazım..

Küçük bütçeli birşey açarsan bilmem ama şöyle orta halli tiesto gibi elemanların gelip çalacağı canlı bir yer olsun diyorsan 1m$'ı gözden çıkar.

sadece iç tasarı x0 bin dolara patlar.Daha yüzeysel eğlence işlerine girebilirsiniz tavsiyem yazlık mekanlarda büfe bar işletin işi öğrenmenize yardımcı olur.

arkadaşa katılıyorum direk böle işlere girilmez raconunu bilmeden :)

ufaktan baslamanız lazım

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

tabureler 350 lira (: 

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bleki faydası olur baltalamak gibi bir amacaım yok

www.ikea.com.tr :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

Hocam işi bilmiyorsan açmamanı tavsiye ederim ama yine de açmak istiyorum diyorsan da gece kulübünde çalışıp olayı kavramanı öneririm..

Gece kulübünde göz hitabı ve servisler çok önemli.Onun dışında da ek olarak biraz çevre lazım-ki gece kulübü kuranların hepsi iyi çevreci olurlar :D

Sana örnek bir gece kulübü de önereyi; Club Blackk =) Paran varsa böyle bir yer aç =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

hocam bu işi bizim türkler Bilmıor eger fırsatın warsa awrupa ülkelerıne git almanya Hollanda gibi orda yabancıların takıldıgı disco lar war .. ordan bişiler kaparsın .. almanyada Clup Taksim war. Adamlar bir lazer ışıgıa 50 bin € wermişler abartmıyorum gercekten öyle. ;) clup taksim istersen google amcadan biraz arastir..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

gay club aç :D

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

senin 10 yılda kazanacağın para tiestonun 5 dk sına yetmez :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Afyon bunu yazdı:

hocam bu işi bizim türkler Bilmıor eger fırsatın warsa awrupa ülkelerıne git almanya Hollanda gibi orda yabancıların takıldıgı disco lar war .. ordan bişiler kaparsın .. almanyada Clup Taksim war. Adamlar bir lazer ışıgıa 50 bin € wermişler abartmıyorum gercekten öyle. ;) clup taksim istersen google amcadan biraz arastir..

zaten avrupadayim hocam la louviere'de gittigimiz guzel klupler var fakat brukselde gercek anlamda guzel biryer yok o yuzden burada acmak istiyoruz.

-swodrfish

biliyorum pahali olacagini fakat bir fiyat olsun kafamda diye sordum fakat cok cok pahali olacagini sanmiyorum normal turk bir sanatci 20.000-30.000 € ya cikiyor, onlarin 2-3 katidir saniyorum

la liberte ne meurt jamais.
Toplam Hit: 6944 Toplam Mesaj: 43