folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Geçmişe Gitmek Mümkün Olsaydı, Neyi Değiştirmek İsterdiniz

Geçmişe Gitmek Mümkün Olsaydı, Neyi Değiştirmek İsterdiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

zumsuk gelirse sıçtınız abi ben söylim :| hadi iyi geceler

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Ülkenin yönetimi düzelene kadar ne kadar yavşak varsa geçmişe gidip işlerini bitirirdim. Ne güzel oludu amk :) Düşünsenize ilk denemede 90'lara gidip tayyibi indirip geri geliyorsunuz yerine Cem Uzan geçmiş daha kötü skiyor milleti :) Sonra tekrar geçmişe, bu sefer Cem Uzan için... Zararlıları indirip veya olayları değiştirip günümüzü istediğimiz gibi şekillendirmek güzel olurdu. Gerçi bu işi yapanlar geçmişe gitmeden medyayla falan yine yapıyor ama işin güzel tarafı geçmişe gitmekte.

http://youtu.be/QORsCA0sZso?t=2m24s

Balyoz99 tarafından 20/Oca/13 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

holy yerine tahribatı ben kurmak istedim :D

belki gecmişi degiştiremeyiz ama gelecegi degiştiririz...

UzatmaNaciye tarafından 20/Oca/13 23:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

çok mutlu bi adam değilim ahım şahımda bi hayatımda yok ama hiç bişeyi değiştirmezdim :)

,,,lel,,,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

dönebilseydim

ailemle bozuk olan aram bozuk olmazdı arkamdan beddua etmezlerdi

hayatımı verdiğim ve beni terkeden hayatımı yıpratan bir sevgilim olmazdı

para sıkıntısı yaşamazdım

http://www.youtube.com/watch?v=hgHtIPv4L4s

zalimadam tarafından 21/Oca/13 00:05 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

bi şekilde CAMEL in JTI ya geçmesini önlerdim içine şıçtılar ipneler...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    niRvana_GG bunu yazdı

Sigarayı bırakmamın asıl sebebi :))

Bana sorarsan mürit kardeş.. Hani şu ateşi bulan adam var ya onu engellemek isterdim..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    niRvana_GG bunu yazdı

Bana sorarsan mürit kardeş.. Hani şu ateşi bulan adam var ya onu engellemek isterdim..

ltcelik bunu yazdı
    niRvana_GG bunu yazdı

Sevgilimin sigaramı kıskandıgı zamanı bilirim . Bak gözlerim doldu gene. Lafı uzatmayıp sözüme şu dizelerle devam etmek istiyorum.(İtü Sözlükte Bir Elaman Yazmış.)

"soğuk bir kış akşamı tanıştık seninle. lise 4'ün ortalarıydı o zamana kadar sigaraya karşı olan ben salaklık yapıp bir arkadaşım ekolü ile tanışmıştım camelimle softumla. ama hiç kızamadım o arkadaşa. bir taneydi camel soft. her kötü günümde yanımda olan, mutluluğuma ortak olan, iftardan sonra adeta seviştiğim müthiş bir şeydi...

tam bitti dediğim anda -içenler bilir- sol arkasında hep bir tane saklardı camel soft. az buruşmuş olurdu , hüzünlü bakardı... arada onu aldatmalarım oldu farklı deneyişlerim oldu ama hepsinde beni affetti camel soft.

diğerleri gibi de değildi camel soft. çayın yanında iyi giderdi. nescafeyle müthişti. pek tercih etmediğim kolayla sigarayı bile kabullendirmişti bana. sonra üniversiteye geçtim. bir kız vardı sigaradan pek hazzetmeyen haklıydı belki de. onun yanında kullanmıyordum camelimi softumu. suçlu hissetmeye başladım kendimi sonra bir kız için cameli saklamak vicdanımı sızlatıyordu. dayanamadım sonunda. beni seven cameli de sevsin dedim ve devam ettim içmeye. kızla da olmadı zaten. ama bu camelin suçu değildi o alınmasın üzerine. kız fazla güzeldi belki de.

az önce camelimin 8 lira olduğunu öğrendim ve afalladım bir an. nasıl bırakabilirdim ki onu. onu, devemi, toprak kokusunu bu hale getirenler , güncelleme yapanlar utansın. simdi öğrenci halimle alamazsam affet beni,kırılma bana. ya yollarımız ayrılacak ya da yanında içtiğim çaylardan, nescafelerden vazgeçicem.

cebimde o raftakinden daha asilsin camel soft. cansın."

http://www.itusozluk.com/li.php?id=7789443

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Atatürk zamanına giderdim, hiç kasma paşam bu milletten bi sik olmaz, ilerde daha beterleri tekrar başımıza gelcek derdim.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

anlaşıldı size zaman makinası felan verilmez :D 

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 7053 Toplam Mesaj: 54