folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gelir Vergisi Dilimlerindeki Adaletsizlik

Gelir Vergisi Dilimlerindeki Adaletsizlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Hakettiğimiz gibi yönetiliyoruz.. Ders bitmiştir Dağılabilirsiniz...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

https://www.sayistay.gov.tr/tr/Upload/62643830/files/raporlar/kid/2016/Genel_B%C3%BCt%C3%A7e_Kapsam%C4%B1ndaki_%20Kamu_%C4%B0dareleri/CUMHURBA%C5%9EKANLI%C4%9EI.pdf

Nereden gelecek bu paralar olm ödeyin tabi :)

Bütçe Giderleri ve Ödenekler Tablosuna göre Cumhurbaşkanlığının 2016 yılı bütçe gideri tutarı ise, yıl içinde alınan ödenekler ve yapılan tenkislerden sonra 1.292.555.356,81 TL olarak gerçekleşmiştir.

Milyar Milyar !

Detaylarda boğulmamak için en alttaki gider toplam ve gelir toplam olayı özetliyor. Para lazım tayyik e. Daha da beter olalım ülke olarak inş. bunlar başka türlü defolup gitmeyecek..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

böyle atraksiyonlara hiç gerek yoktu aslında..

reüz deseydi ki "savaşa gidiyoruz, bugün seferberlik günü, bugün ülkene sahip çıkma günü"

evini barkını arabasını malını canını çıkarıp getirip devlete teslim edecek dünya kadar insan var bu ülkede..

en azından diğerlerinin malına dokunulmamış olurdu (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

https://www.sayistay.gov.tr/tr/Upload/62643830/files/raporlar/kid/2016/Genel_B%C3%BCt%C3%A7e_Kapsam%C4%B1ndaki_%20Kamu_%C4%B0dareleri/CUMHURBA%C5%9EKANLI%C4%9EI.pdf

Bütçe Giderleri ve Ödenekler Tablosuna göre Cumhurbaşkanlığının 2016 yılı bütçe gideri tutarı ise, yıl içinde alınan ödenekler ve yapılan tenkislerden sonra 1.292.555.356,81 TL olarak gerçekleşmiştir.

Milyar Milyar !

Detaylarda boğulmamak için en alttaki gider toplam ve gelir toplam olayı özetliyor. Para lazım tayyik e. Daha da beter olalım ülke olarak inş. bunlar başka türlü defolup gitmeyecek..

Arkada büyük enkaz kalacak bu gidişle. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

zengin vergi mi verirmiş biz vergi verecez ki zengin daha da zengin olsun

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/2055384-milyoner-sayisi-125-bini-asti 

Hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan yurt içi yerleşik mudi sayısı, bu yılın ocak-ağustos döneminde 16 bin 517 kişi artarak 125 bin 381'e yükseldi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    burakayser bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Milyar Milyar !

Arkada büyük enkaz kalacak bu gidişle. 

Maalesef öyle hocam ama şuanda hai hazırda bulunduğumuz durumda çok farklı sayılmaz. Mustafa Kemal Atatük ün Cumhuriyet inden geriye bir enkazdayız zaten. Ekonomik olarak bulunduğumuz zaman dilimindeki menfaatlerden bu soysuzlar daha fazla yararlanmaması menfaat çıkar sağlamaması için ekonomik olarak da bir çöküş şart bu ülkeye.. 

Sen ne gördün ki açlık nedir bilirmisin diyecek çıkmaz ya çıkarsa cevabı hazır evet biliyorum. TBT nin yaş ortalamasını artıranlardanım. Başımızdaki soysuzdan öncesinin de bir bölümünü yaşadım biliyorum. (mesela 1993-1995 yılları arasında Osman PAMUKOĞLU nun pkk yı bitirme noktasına geldiğini biliyorum.. )

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

CHP'li Erdoğdu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülen torba yasanın kabul edilmesi halinde GSM şirketlerinin yaklaşık 5 milyar liralık borcunun silineceğini söyledi. 

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201710101030526274-erdogdu-torba-yasa-gsm-borc/ 

Telsiz Kullanim Ucreti  adi altinda alinan tutari , Elektronik Haberlesme Kanunu uyarinca devlete odemekte yukumludur. 2017 yilinin 10.ayina ait 1,64 TL tutar hesabinizdan tahsil edilmiştir.B003 

Kamu Spotu

alın verin ekonomiye can verin 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

CHP'li Erdoğdu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülen torba yasanın kabul edilmesi halinde GSM şirketlerinin yaklaşık 5 milyar liralık borcunun silineceğini söyledi. 

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201710101030526274-erdogdu-torba-yasa-gsm-borc/ 

Telsiz Kullanim Ucreti  adi altinda alinan tutari , Elektronik Haberlesme Kanunu uyarinca devlete odemekte yukumludur. 2017 yilinin 10.ayina ait 1,64 TL tutar hesabinizdan tahsil edilmiştir.B003 

Kamu Spotu

bu vergileri silipte, el altından bağışlarla ne kadara anlaştıklarını merak ettiğim durum?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı

Kamu Spotu

bu vergileri silipte, el altından bağışlarla ne kadara anlaştıklarını merak ettiğim durum?

GSS Borcum vardı. Bilgim yoktu. 1 yıl kadar ödemedim. Faiziyle girdi bana. Ödedim. Sonrasında komple af geldi. E ödedim ben zamanında dediğim için üstüne soğuk su iç dediler. Olası MTV olur başka birşey olur borcum olsa g.tumden şırıngayla kan çekerler. Ama Bu GSM şirketleri zaten o parayı kullansa 3 katını kazanır. neyse zokayım böyle olaylara

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Madem şirketlerden vergi alamıyorlar.Devletçilik ilkesine dönelim işler oturana kadar.

Toplam Hit: 3329 Toplam Mesaj: 31
vergi gelir vergisi