Gencler Dikkat!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu yazi bugun maille geldi. organ mafyasinin ne boyutlara ula$tigini ve genclerin ne kadar buyuk tehdit altinda oldugunu gosteriyo.

Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, birkaç bira içiyor. Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye dâvet ediyor. Hemen kabûl ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde birkaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşldığı üzere birileri buna uyusturucu veriyor (hangi uyusturucu olduğu bilinmiyor). Daha sonra bu
    genç uyandığında içi buzla doldurulmus bir kuvette çırılçıplak olduğunu anlıyor. Hâlâ içkinin ve uyuşturucunun etkisinde olduğunu hissediyor ve etrâfina baktığında yalnız olduğunu anlıyor. Göğsüne bakıyor ve göğsünde rujla yazılmış bir kâğıt olduğunu fark ediyor. Kâğıtta şöyle yaziyor: "112`yi ara yoksa öleceksin!".

Küvetin yakınında bir telefon görüyor ve hemen 112`yi arıyor ama nerede olduğunu, ne içtiğini, kimlerle olduğunu bilmediğini söylüyor. Telefondaki kişi hemen ona kuvetten çıkmasını ve bir aynanın karşısına geçmesini söylüyor. Genç, göğsünde hiç bir anormallik görmüyor ama telefondaki kişi sırtına bakmasını söyleyince, sırtında 2 tâne büyük yarık olduğunu fark ediyor. Bunun üzerine telefondaki, onun tekrar buz dolu kuvete dönmesini ve orada cankurtaranı beklemesini söylüyor. Hastanede yapılan incelemeden sonra, onun 2 böbreğnin çalınmış olduğu anlaşılıyor. Her böbrek karaborsada 10.000 Dolar ediyor (gencin bundan haberi yok tabiî). Daha sonra anlaşıldığına göre: 2. parti tamâmen sahte, bu işe karışan insanların çok iyi tibbî bilgileri var ve verilen uyuşturucu eğlence amacını içermiyor.

Şu anda bu genç hastânede, onu yaşamda tutan bir âlete bağlanmış durumda ve hâlâ dokularına uygun bir böbrek bekliyor. Bu mafya çok iyi örgütlenmiş ve maddiyat olarak desteklenmiş(!) durumda, uzmanlarla çalışıyor. Büyük şehirlerde etkin durumda ve görünüşe göre en çok New Orleans, New York ve bir söylentiye göre İstanbul ve Ankara`da da faaliyet gösteriyor. 112 bu suçu artık tanıdığından dolayı, kişileri hemen aynaya yönlendirerek, olayın boyutunu anlamaya çalışıyor. Lütfen bu hikâyeyi tanıdığınız herkese anlatınız, bu herkesin başına gelebilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    cok korkunc.korkudan altima kacirmak üzreyim Allahim ne günlere kaldik.

varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek

gerçekten bu konuda bilinçlenmek ve çevremizdeki tüm arkadaşlarımızı bilinçlendirmek lazım.of gerçekten tüylerim diken diken oldu ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    konuyla ilgili biraz arastirma yaptim
    bu olay gercekten yasanmis ama turkiyede yasanmamis.
    amerikada yasanmis anladigim kadari ile.
    cunku orijinalinde 112 yerine 911 yaziyodu.

birkac sene once rusyada bir kadin torununu organ mafyasina satarken yakalanmi$ti.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eğer aklı başında bir doktora sorarsanız böyle buz hikayelerinin uydurma olduğunu anlarsınız.

Mantıksal bir açıklaması varsa banada anlatın...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    x11 sus sus! konustukca batiyosun :)

insanlarin kopan parmaklarini bile buza koyup daha sonra dikiyolar. bu da mi uydurma? :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Optimus_Prime
    Optimus_Prime's avatar
    Erkek
    Gladio tşk.Sana hak veriyorum.Dikkat etmek lazım.İnsan taciri çok...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:

x11 sus sus! konustukca batiyosun :) insanlarin kopan parmaklarini bile buza koyup daha sonra dikiyolar. bu da mi uydurma? :)

eheuheue tamam tamam Sıçtım diş doktoruna sorarsan böyle olur ehuehe :P doğru doğru.eeheuehue

Aman dikkatli olmak lazım..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

sınıfta bunun geyiğini açtım hepsi hasiktir lan dedi....

ama hocaya anlattım tırstı manyak karı tırssın zaten o onun dötüne koim ben kesecem o karıyı böbrek iyi paraymış böbreğinide satarım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

iyide bu iş için partilere falan gerek yoki kaldıralım 3-5 1 tane adam bi tanede dokto(Abim doktor)

ehueheuhe daha sonra bunu kime satacağız onu çok merak ediyorum.

Şebekeyi kuruyorum organ mafyası ehueheueh

x11 patron

ir2 öle orada dolaşan çay demleyen adam

adam alımı yapılacaktır.

eheueu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

eahah ebn çaycılıktan terfi edecem nescafeciliğe ordan türk kahfecisi olcam öle öle yükselicem

lan tikkylerinkini kesmek lazım inelim caddeye alalım falçata artık nereye denk gelir bilmem çıkan organları satarız :)

Toplam Hit: 5328 Toplam Mesaj: 13