folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gençliğimiz Nereye Gidiyor? (Lise Tuvaleti)

Gençliğimiz Nereye Gidiyor? (Lise Tuvaleti)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bu görüntüleri izleyince şok oldum,hem komik hem de üzücü. Görüntüler kızlar tuvaletinde çekilmiş ve bunu çekende kızlar,akılları sıra eğleniyorlar ama onları izleyince ben insanlığımdan utandım,biraz adult var işin içinde ama konunun açılış amacı başlıktada yazıldığı gibidir. Sizce bizim gençlerimiz bunları mı yapmalı yoksa ülkemiz için üreten bir güç mü olmalı? Bu görüntülere laf etmeyen şahısların ülke geleceğinden şikayet etmeye hakkı yoktur

http://www.hemenpaylas.com/download/165706/Lise_yiLdizLari.rar.html

Not : Antikky hocadan izin alınarak açılmıştır

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    izleyelim bakalım

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    Allah cezanızı versin aqoduklarım.ama suç bunlarda deilki.

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    kızlar azmış napsınlar :D
    ben de hardcore *orno film zannettim -rotik bile değil şaka bi yana harbiden gençler uçmuş

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bü ülkede milliyet gazetesi gibi bi gazetede yazarlık yapan bi bayan var.adı ece temelkuran.bir yazısı vardı geçenlerde.yazıda aynen şunu anlatıyordu:bü ülkedeki tek eksiklik veled-i zinaymış
    yani evlilik dışı çocuk doğurma.buna ünlü kişiler öncü olmalı ve evlenmeden çocuk doğurmulalılarmış.ab seviyesine ulaşmamız için bunu illaki yapmalıymışız ve benimsemeliymişiz.
    yani neymiş.ortalık piçlerle dolu olunca ab seviyesine ulaşacakmışız.seda sayan la nihat doğan mesela evlenmeden çocuk peydahlarlarsa güzel örnek olurlarmış.kaya çilingiroğlu ile feraye motorunuda tebrik ediyor arkadaşımız piç doğurcakları için.

bunu nie anlattın diceksiniz.işte böle bi hal aldık arkadaşlar.yazar bunları yazıosa.resmen ahlaksızlığı yazıya dökebiliyorsa ve cinsellik sex konuları bu kadar önplandaysa bu ülkede.helede bunu yapan bi yazarsa ufacık liseliler ne yapsın abi???

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ohşş bu bi şey değilki..

ot,hap,bal,eroin her bok war liselerde milet kopmuş sistem aile cart curt kimlik arayışı derken gençler sapıtıyor 13-14 yaşındaki çocukların elinde biralar barlarda pogo yapıyorlar

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca herşey ailedeki terbiyede biter,bazı aileler çocuklarını iyi terbiye edememişler ve durum ortada. Bari gençliğimiz şu beyinlerini çalıştırsında kurtulsun bu illetten. Kendini bilimle donatmış gençler istiyoruz.Benim gencim 12 saat boyunca bilgisayarda oyun oynuyor.Saatlerce kız peşine koşuyor v.s. gençlik bu mu?? Peki o zaman bu ülkeyi yönetecek olan kim? Bu gençlikle nereye kadar gidilecek,uçkurundan başka düşünmeyen bir gençlik.Ebleh olmuş çıkmış bir gençlik,zaten burjuva medyasıda buna destek olur,sonra 300-400 ytl ye adam çalıştırılır,neden bu durumdayız? Hala milletimiz uyanamadı,başkaları herşeyi kullanarak ilerliyor ama biz hep yerimizde sayıyoruz hatta geriliyoruz,atatürk ün bıraktığı cumhuriyet bu mu? Gençliğe hitabayi tekrar okuyun bakalım,atatürk acaba bunu hangi gençliğe söylemiş.Bundan kurtulmanın tek bir yolu var,örgütlü mücadele

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    hyr bide coq büük bi marifet gibi gülüolar ak.. ne var la bunda bu kdr kopcak onuda annamış diilm.!

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    hyr bide coq büük bi marifet gibi gülüolar ak.. ne var la bunda bu kdr kopcak onuda annamış diilm.!

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Söylenecek bişey yok geleceğin kaşar adayları bunlara herşey müstehak

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Abooooo, kızlar yoldan çıkmışş :)