folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gençlik Nereye Gidiyor ?

Gençlik Nereye Gidiyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar geçen gün instagramda gördüm, konu açayım dedim. Gerçi bunun gibi olay dolu.

Bana kalırsa ülkeye acil bir reset şart.

Örnek:

https://www.youtube.com/watch?v=EgGDblRfh00&feature=youtu.be

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.instagram.com/p/BuYE_GSnHSk/

Konu birazdan prezervatif virali gibi yorumlarla dolacak. 😀

mkyb tarafından 09/Mar/19 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Kimsenin bir yere gittiği yok hocam.Gençliğimiz kötü değil dünya ortalamasına bakarsan halen daha temiz çocuklar-rız..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

senin, benim veya başkasının fikriyle yetişecek gençler daha akıllı, çalışkan vs. (artık o neyse) olmayacak o yüzden isteyen istediğini yapsın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

gemclik nereye gidio yazayim sehrimde.olanlari

anne baba saygi sifir

bisey olmayinca dogurmasaydin yapmasaydin

hoca karina ssoz.gecir sonra bize

... uzuo gidiooo anlicani  boqa gidiooo bos egitimle.olacagi bu ulkenin %30 mallari seriat derdinde bi kisim atam izindeyiz diyip.kilini kipirdatmama derdinde yazmicam.yazmicam.diomda hep damarimdan basilio ya... yazmicam yeter bu kdr :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Fetiş pezevenge bak hele enişte izin vermiyomuş hahahahaha

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Çok akıllı gençlerde var. İyi eğitim önemli.

u235 tarafından 09/Mar/19 23:29 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Arkadaşlar geçen gün instagramda gördüm, konu açayım dedim. Gerçi bunun gibi olay dolu.

Bana kalırsa ülkeye acil bir reset şart.

Örnek:

https://www.youtube.com/watch?v=EgGDblRfh00&feature=youtu.be

Örnek videoda ne var anlamadım, hareketler tuhaf, anlamsız ve hatta edepsiz olabilir ama sonuçta ergen yani, böyle çocuklardan zarar gelmez sadece kendi hallerinde takılmışlar
    Ergenler içindeki asıl tehlike ise atarlı giderli arabesk tür takılan tipler ve bu türün erkek cins olanları genelde kim jong un gibi saçlara sahiptir, bu tipler bitse ülkemizin gelişmişliği artar :D

LhaNeT tarafından 09/Mar/19 23:34 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ne var bunda dans ediyorlar ne güzel. Bonzasi içip birbirlerini kesmesinler yeter ki. Asıl tahribat nereye gidiyor açılan konuların saçmalığına bak aq.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

dönüp dolaşıp aynı konular yine açılıyor.

"günümüzün çocukları lüksü seviyor. kötü davranışları var, otoriteye baş kaldırıyorlar, yaşlılara saygıları yok, çalışmak yerine lak lak etmeyi seviyorlar.
    çocuklar artık evlerinin hizmetçisi değil, tiranı. anne babaları odaya girince ayağa kalkmıyorlar. onlara itiraz ediyorlar, destek olmak yerine laklak yapıyorlar, şapır şupur yiyorlar, bacak bacak üstüne atıyorlar, öğretmenlerine zulmediyorlar"

sokrates 2500 yıl önce söylemiş bu sözü belli ki bir şey değişmemiş.

açık konuşayım bence bu yeni nesli SÜREKLİ yermenin amacı, kendi neslini çok akıllı, müthiş terbiyeli falan gösterme amacıyla yapılıyor.

Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 27
ülkemiz gençliği reset şart