folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile Discovery 04.03.2014 Güncellemesi Geldi

General Mobile Discovery 04.03.2014 Güncellemesi Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Bunu yukleyince uygulamalar rehber medya v.s hersey siliniyor mu

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    whopper bunu yazdı

lo bildirim ışığı sönmüyor hiç :W 

mesaj ve aramalar yap istersen :S 

mesaj, arama ve whatsapp koysalar iyiymiş de whatsapp tüm bildirimleri al deyince geliyor. o kadar akıl edememişler. uygulama seçme olayını da yapabilirlerdi. dediğim gibi bu güncelleme sadece gözü doymayan bazı kullanıcıları tatmin etmeye çalışmanın sonucu olarak çıktı. bi eksiklik de gidermiyor. abidik kubidik ufak tefek özellikler getiriyor. uygulama kurar yaparsın daha fazlasını. ama işte o kitle illa güncelleme alacak ya. çok şımardılar. GM de oluşan ilgiyi kaybetmeyi göze alamıyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Cia bunu yazdı
    Bunu yukleyince uygulamalar rehber medya v.s hersey siliniyor mu

yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    rootluyken yükledim sikinti olmadı :)

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Ekrana tıklayınca açılacaktı hani aq yalanmış meğer 

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ibneler ne guzel seviniştim cihaz adama benzeyecek diye

kayda değer bir gelişme olmadı.

dokunarak açmayı bende bekledim ama gelmeiş .

bildirim ışığı desen açık kalıyor sürekli  ayarlardan sadece cagrı ve sms yapmayınca.

birde skindirk bir tema koymuşlar sanki marifetmiş gibi :D

üzüldüm :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

flash ı düzeltmişler :F en iyisi o olmuş. 

gerisi yalan. Birde launcher dan sanırım bende ufak bir hızlanma oldu gibi. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

hdr çekim geri gelmiş bide yeni bi çekim modu gelmiş kameraya, gif tarzı parmakla oynatabildiğin bi mod eklenmiş adını bilemedim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde Donanımhaber, Facebook, Twitter yorumlara bakıyorum millet sanki telefonun çift kaşarlı tost yapmasını falan bekliyor.Amk sonuçta telefon.Yok telefonda hiç bir değişmemiş.Samsung, HTC gibi firmalar çıkardığı telefonlara 1-2 sefer güncelleme verdikten sonra siktiri çekerken o kadar yazılımsal destek verdiler.Sonuçta Renault parası verip Mercedes'e biniyoruz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Citizen bunu yazdı

O değilde Donanımhaber, Facebook, Twitter yorumlara bakıyorum millet sanki telefonun çift kaşarlı tost yapmasını falan bekliyor.Amk sonuçta telefon.Yok telefonda hiç bir değişmemiş.Samsung, HTC gibi firmalar çıkardığı telefonlara 1-2 sefer güncelleme verdikten sonra siktiri çekerken o kadar yazılımsal destek verdiler.Sonuçta Renault parası verip Mercedes'e biniyoruz.

aynen mk. bu kişiler muhtemelen hayatında hiç samsung falan kullanmamış kişiler. sanıyorlar ki gidip iphone alınca kahve yapacak yemek pişirecek bulaşık yıkayacak. bunlara ne versen gene tatmin olmayacaklar çünkü telefonu 600e aldılar.  sony, experia serisiyle sikindirik telefonları uçuk fiyattan kakaladı su geçirmez toz yutmaz diye. 1 ay geçmedi insanlar isyanlara başladı havadan nem kapıp ıslanıyor diye. neyse işte bunlara sat GMDyi de s4 al deyip geçmek lazım. 

Toplam Hit: 3563 Toplam Mesaj: 37