General Mobile Discovery Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar anneme telefon almamız gerekiyor a101 700tl ye sattığını gördüm. Bu cihazı alsak whatsap vs ne zamana kadar çalıştırır zaten annem yaşlıdır face filan pek işi olmaz tuşlu telefonu gözü görmüyor dokunmatik alıp yazılarını büyüterek kullanmasını sağlayabilirim belki.

2. seçenek hb de galaxy s3 mini var 599tl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İkiside alınmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İkiside alınmaz.

hocam yedek telefon olarak samsung a5 var bende fakat oda büyük geliyor kullanamıyor. Ufak boyutlu telefonda konuşturacak, sıkışınca ufak tefek resim çekecek, bide whatsap çalıştıracak bir cihaz arıyorum tabiki ucuz olması şartı ile :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo'da 200-250 liraya temiz iPhone 4S'ler var. Yavaş ama Whatsapp vs çalıştırır teyzenin işini görür. Hemde boyutu ufak. Yaşlı insanlar için iPhone'ların menüsü daha basit ve anlaşılabilir. Çevremde defalarca test ettim.

mkyb tarafından 11/Eki/18 16:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

maalesef fayda etmez. uygulamalar ağırlaşıyor belki whatsapp bile kaldırmayacak facebook zaten kaldırmaz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

5SE al rahat etsin kadın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

pahalıdır knk benim maks 600-700 çıkar ayrıca 2. el düşünmüyorum. 2. el telefon ne olacağı belli olmuyor pazarcı teyze gibi annemide içeri atmasınlar :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

disco yerine s3mini daha mantıklı bence.

çekmecede durur ne zaman tel ihtiyacı olsa kullanılıyor.

misal ekran kırılınca 6 7 aydır sorunsuz ablam kullanıyor. en fazla şarj sıkıntısı oluyor.

akıllı telefonların 3310u gibi s3 mini.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Alma hocam kesinlikle. Hiçbirşey çalıştırmaz  o cihaz artık, discovery de kullandım şuan plus 5 de kullanıyorum bir daha asla gm almam gerçekten beş para etmez bir telefon imkanın varsa üstüne biraz daha para koy iyi birşey al anneler için değer. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

pahalıdır knk benim maks 600-700 çıkar ayrıca 2. el düşünmüyorum. 2. el telefon ne olacağı belli olmuyor pazarcı teyze gibi annemide içeri atmasınlar :)

ByLock muhabbetinden korkuyorsan Android telefonlarda kork. Apple bildiğim kadarıyla hiç mağazasına eklemedi. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bende bu ayarda 2 tane arıyorum ama düzgün bişey yok gibi hocam.

4s sıfır üretseler mis gibi ama 2.el temizini bulmak şans biraz. android ise bu fiyat bandında genelde aynı performansı veriyor. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 1542 Toplam Mesaj: 17
discovery. s3 mini