General Mobile Discovery Telpa Sipariş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

telpamarketten sipariş verdim. 3 gün oldu daha kargoya verecekler mk. stokta varken sipariş verdim 2 saat sonra stok bitti yazdılar. kaçırmıyım diye hemen sipariş ettim havale çektim. umarım gelir telefon. bileydim almazdım. marketlerde yoktu. ben de daha hızlı gelir diye aldım ama bugün marketlere geldi benim telpa hala kargoya verecek. umarım gelir yakın zamanda. 

kaç kere mail attım. bugün kargolayacaklardı sözde. şimdi cevap da alamıyom. telpa dedik güvendik güvenmez olaydım.

telpanın müşteri ilişkisi memnuniyeti 0

kargoya verip sisteme geç düşüyorlar o yüzden yurtiçi kargoyu arayıp adına kargo olup olmadığını öğren

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

vermiş olsunlar da hiç düşmesinler sisteme mk. yarın teli alsam başka bişey istemem. heyecanla bekliyom kaç gündür. hala askerdeki teli kullanıyom.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

vermiş olsunlar da hiç düşmesinler sisteme mk. yarın teli alsam başka bişey istemem. heyecanla bekliyom kaç gündür. hala askerdeki teli kullanıyom.

yarın olmaz da p.tesi bi ihtimal.

mına koyım bulunmaz hint kumaşı oldu telefon. korkum hepsini satıp arazi olacak firma güncelleme destek filan olmayacak o zaman kötü işte.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4212 Toplam Mesaj: 24