folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder (Gercek Hackerlar Basit Şeylerle Uğraşmazlar)"A Yanıt

(Gercek Hackerlar Basit Şeylerle Uğraşmazlar)"A Yanıt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bylist
    bylist's avatar
    Erkek
    Bence bu düşünce yanlış arkadaşım.Daha doğrusu gerçek hackerlar uğraşmazlar ama yeniler.Mesela ben bu işe başlayalı daha çok az zaman geçti gidip nasa,fbı falan hackleyemem tamam ben gerçek hacker değilim anck ilerde olcam küçükler biz yeni hackerlar için lazım diyorum.Ancak masumlar değil bilmem siz hiç gördünüz mü, geçen internette dolaşıyorum bir baktım 3-5 tane mysite hacker sitesi açılmış adam atıyorum mail fake öğreniyor ana ben hacker oldum herkeze göstereyim site yapayım...Yanlış bence hem hacker ben hackerım demez.Yani masum Türk sitelerinin sayfalarına falan dokunmayın çok kızdırırlarsa, size saldırırlarsa veya lamerlerse hackleyin ama onun dışında hep yabancıları hackleyin derim.Bunlar benim görüşlerim bu sıcakta eğer bunları okursanız çok teşekkür ederim.

bugunden bir gün sonra olmaya bilirsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Konu "Yanıt dan açılmışken..." , Altta bir cevapla düğmemiz var dikkat ettinmi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bylist
    bylist's avatar
    Erkek
    Ya ona bastım cvp atılmadı.

bugunden bir gün sonra olmaya bilirsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Konu "Yanıt dan açılmışken..." , Altta bir cevapla düğmemiz var dikkat ettinmi

cevapla düğmesine basacağına yeni konu aç düpmesine tıklamış galiba :)

mesaj taşıma özelliği yapılırsa iyi olur valla bazı dengesiz mesajlar oluyor onları silmek yerine gerekli konu başlığına taşımak daha mantıklı diye düşünüyorum...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

ya kucuk hackercık kavramını tam kavrayamadım anlamadım bir daha anlatırmısın pls :))

ayrıca ben bir hacker degilim ileride olacagım sozu de biraz ilginc hangi "real hacker" ben hacker olacagım diye işe başlamıştır ki..

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pride
    pride's avatar
    Erkek
    ben de hacker deilim böle platformlara web tasarımı ve grafik tasarımı için üye oluyorum

Pride
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CL0N3_L4M3R
    CL0N3_L4M3R's avatar
    Erkek

(Gercek hackerlar basit şeylerle uğraşmazlar)

Katılıyorum

Ey AsLını Unutan Insan, Insan Demeye Dilimiz Varmayan Lanet Türk Bayrağı Sahipsiz Değildir, Kalmayacaktır Da. Sen Kim Olursunda; Her Gün Havasını Tenefüs Ettiğin Toprağına Ayak Bastığın, Hayatını Sürdürdüğün Bu Vatanın Bayrağına El Kaldırırsın ! Bu Bayrağa El Kaldırman Bana, Bize, Tüm Insanımıza El Kaldırman Demektir. Yakılacak Tek Şey Var, Oda Soyunu Unutan Sizin Gibi Lanetlertdir. Ne Mutlu Türküm Diyene.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Hacker dediğimiz nedir a.q.

Bu alemde her bi boku bilen, bilmediklerine de tecavüzcü coşkun gibi saldıran adamdır hacker. Bi kaç programlama dili bilir, TCP/IP denen meret i iyi kapar, exp. mexp yazar, zehir gibi kafası fardır falan filan işte.

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CL0N3_L4M3R
    CL0N3_L4M3R's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:

Hacker dediğimiz nedir a.q.

Bu alemde her bi boku bilen, bilmediklerine de tecavüzcü coşkun gibi saldıran adamdır hacker. Bi kaç programlama dili bilir, TCP/IP denen meret i iyi kapar, exp. mexp yazar, zehir gibi kafası fardır falan filan işte.

Senin Olmican Kesin Sen Once Duzgun Konusmasını Ogren ondan Sonra Hackerler Hakkında Yorum Yap. !!

Ey AsLını Unutan Insan, Insan Demeye Dilimiz Varmayan Lanet Türk Bayrağı Sahipsiz Değildir, Kalmayacaktır Da. Sen Kim Olursunda; Her Gün Havasını Tenefüs Ettiğin Toprağına Ayak Bastığın, Hayatını Sürdürdüğün Bu Vatanın Bayrağına El Kaldırırsın ! Bu Bayrağa El Kaldırman Bana, Bize, Tüm Insanımıza El Kaldırman Demektir. Yakılacak Tek Şey Var, Oda Soyunu Unutan Sizin Gibi Lanetlertdir. Ne Mutlu Türküm Diyene.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Polemik çıkarmak istemem ama adminler dışında kimse karışamaz bana tamammı hajı. Kızacak biri varsa oda modlardır ya da adminlerdir. Onların önünde boynumuz kıldan ince :D

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

tartışmayın a.q.

cidden katılıyorum nedir ki hacker dedigin kelime

her bokla ugraşır oyle dotu kalkmış hacker larda var ama adam gibiyse kucuk şey diye birşey olmaz ugraşır farketmez bu hackerlıkla degil insanlıkla ilgili

bak yalakalık olarak algılamayın ama :

holyone var al işte sana ornek herifin bilmedigi programlama dili yok .a.q adamda zehir gibi kafa var yetenek var napıyor foruma mesaj yazıyor forumlara mesaj yazmak, ne biliim ıcq kullanmak, msn messenger da chat yapmak kucuk şey ise hacker diye bir kavram da yoktur zaten

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
Toplam Hit: 3796 Toplam Mesaj: 12