folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gerçek Hackerler Basit Şeylerle UĞRAŞMAZLAR!!! (İbreti Aleme)

Gerçek Hackerler Basit Şeylerle UĞRAŞMAZLAR!!! (İbreti Aleme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delete54
    Delete54's avatar
    Erkek
    ben susmadım sana yazdım asıl senden bir cevap gelmedi seni listeme almamın nedeni bir az olsun senden bir şeyler öğrenmekti..Hem susmak şerefsizlik oluyorsa bu lafı sana iade ediyorum!Hem o kadar korkun varsa hackerlik senin neyine????Büzüğün yemiyorsa bu işi yapmayacaksın arkadasım ikincisi senin adını şimdiye kadar 1 kişi hariç kimseye vermedim oda hackerin biri ver dedi ben onla konuşurum o bir salaklık etmiştir canını sıkma dedi.. Gelelim bana pislik biri olsaydım seni burda adını lekelerdim ama ben o kadar düzeysiz biri değilim kimsenin senle kötü olmaması için çaba bile gösterdim özelime bile gelip yazdılar kim diye ama söylemedim buraya seni lanse etmemin sebebi belki yaptığından utanır,hatanı anlar şifrelerimi geri verirsin diye düşündüm.Mailleri baktıysan gördüğün gibi ne polisim nede mitten bir ajanım susmuşum kardesim sana yazdım dediğim gibi bir cevap vermedin şimdi seni her listene ekleyene sen kötülük mü yaparsın?Burda meydan okumuşsun millete alayı gelsin onlarında 3 dakikada şifrelerini çalarım diye?Ya sen kendini ne sanıyorsun?Buranın en iyi adamı senmisin?Senden başka bilen yok mu bu işleri de meydan okuyorsun seni esefle kınıyorum!

foruma kavga etmeye geldigi icin banlanmistir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkulu61
    Korkulu61's avatar
    Erkek
    ulan kerhane çocuğu hala garibanlamı uğraşıyorsun sen seni uyarmadım mı benle uğraşsana ulem dürzü bak kafamın tasını attırma seni seni yakalarım ondan sonra o kaçtığın polis bile seni elimden kurtaramaz!!!!!!!bu sana son uyarım büzüğün yiyorsa gel benle uğraş bekliyorum seni............

Ölüm olsa ne yazar,bırakmayız haklıyız sonuna kadar hackeriz!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rangers564
    Rangers564's avatar
    Erkek
    Bu sitenin operötörleri nerde allah aşkına okumuyormusunuz kardesim yazılanları adam efendi efendi derdini anlatıyor bu DOH denen yaratık hala şerefsiz gibi laflar ediyor.Kim bu ya bileniniz var mı?Operatörlere sesleniyorum niye sahip çıkmıyorsunuz kardesim bu vatandasa niye sessiz kalıyorsunuz siz sadece proğram mı yazarsınız,anlatırsınız?Adam sizin üyeniz değil mi ve olay burda yasanıyor adam bas basss bağırıyor biri kalkıpta ya kardesim ne oluyor demiyor müdahele etme gereği duymuyor sizi göreve çağırıyorum.Dohmusun nesin yok neymiş 3 dakikada istediğinin mailini ele geçirirmişsin sen kendini ne sanıyorsun kime meydan okuyorsun zaten bundan sonra gözlerim senin üzerinde adamın şifresini geri ver olay kapansın eğer bu olayı uzatırsan ve bir daha birine şerefsiz dersen hakaret edersen ensendeyim.Hatanı görürsem bundan sonra seninle ben uğraşırım yanlız benimki deleteye benzemez haberin olsun burnundan getiririmmmmmmmmmmmm.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    topunuzu zikecem haaa bu ne lan.. gidin özelde halledin konuyu!!!!!!
    kitliyom konuyu..

deete sanada hatanı söliyim.. 2 kere açmıyacaktın kardeşim konuyu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 5315 Toplam Mesaj: 15