folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gerçekten İşe Yarayan Zayıflama Yöntemleri

Gerçekten İşe Yarayan Zayıflama Yöntemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kilo vermekle ilgili kibrit kutusu büyüklüğünde peynir dışında hiç bir şey bilmiyorum. Ama öğrenmem lazım çünkü lazım oldu.

170 boyunda 100 kilo biri için,

Ne tür beslenme diyeti uygulanmalı ?

Zayıflamak için ne tür sporlar yapılmalı ?

Ben şimdilik sadece koşu bandı alınmasını düşünüyorum.

Bunun dışında forumda raslamıştım bazı arkadaşlar yöntem felan öneriyorlardı.

Acaba günlük beslenme şekli nasıl olmalı ? - Diyetisyene gidildi ama pek işe yaramadı-

İnternette yüzlerce konu var belki ama çoğunun sonunda ilaç reklamı çıkıyor ne bileyim salak saçma isimli diyetler bu diyetler yüzünden ölenlerin haberleri felan çöp bilgi kaynıyor.

Bu konudada tbt ye güvenim tam. Bilgilere açığım.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Yillarin sismani olarak genel gozlemim su. Ekmegi(hamur isi) kes gerisi kendiliginden gelir.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Yillarin sismani olarak genel gozlemim su. Ekmegi(hamur isi) kes gerisi kendiliginden gelir.

Peki üstat onun yerine kepek mi yemeli ?

Tuz şeker falan filan ne olmalı biraz uzun yazsan çok memnun olurum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

öğün atlamamak zamanında yemekte önemli

bide pizza yiyerek ayda 20 kg veren tipler var onların amk ben

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

diyet miyet hikaye.

Sadece yediğini ilk basta 4/1 azalt sonra 4/2 azalt bak nasıl kilo veriyorsun.

88 KG den 77 ye düştüm 3 ayda . Sadece ekmeği kestim ve yediklerimi azalttım.1 tabak yiyorsam yarım yedim. onun haricinde yaglı kızartma vs heryei yedim..

ne spor yaptım ne birşey

swordfish tarafından 17/Şub/14 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Biraz kmık ve herzamankı yontemler gıbı gelebılır hocam ama gunde 10  kılo veren biri olarak deneyımlerımı aktarayım ...

Birincisi zaten bahsettıgın kılolarda olan bırısı Abur cuburu cok sevıyordur ilk once bunu kaldıracak ,

Yemek konusunda kendısını frenleyecek ,

Hamur işi , Fazla tatlı , vs seylerden uzak duracak ... Tam aksına Salata , Yogurt , vs gıbı seylere yonelecek ...

Ekmegı hayatından her ogunde 1 yada 2 dilime dusureerek bayagı bı esırgeyecek , Pilav ve Makarna çok çok az yenılecek ...

Ana ve En onemlı konu ıse en son aksam yemegını mumkunse 17:00 - 17:30 da yıyıp yemek ve ekmek anlamında baska bısey yemeyecek oldu kı acıkırsa Meyva , Sebze gıbı hafıf seylerle aclıgı gecıstırıp yatıstıracak ...

Spor falan ıllakı onemlı ama en onemlısı KENDINI FRENLEMEK ve BASARMAYI ıstemek ...

Ben ınat ugruna yaklasık 7 - 8 sene once 45 gun ıcınde 10 - 12 arası kılo verdım ama tek amacım kılo vermektı , yemegı falan bayagı bı kesmıstım , benımkı daha saglıksız bır yontemdı ama bu saydıkalrım hem saglıklı , hemde kılo verdırıcı sıstem ...

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

benim ne biçim vücudum var hala çözemedim

göbek şişiyor ama diğer yerler normal :D

afedersiniz pop göbek kamyon tekeri gibi oldu son zamanlarda

diyet yap diyorlar şişman değilimki bünyemde kaldırmıyor 

anlamadım gitti yahu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Biraz kmık ve herzamankı yontemler gıbı gelebılır hocam ama gunde 10  kılo veren biri olarak deneyımlerımı aktarayım ...

Birincisi zaten bahsettıgın kılolarda olan bırısı Abur cuburu cok sevıyordur ilk once bunu kaldıracak ,

Yemek konusunda kendısını frenleyecek ,

Hamur işi , Fazla tatlı , vs seylerden uzak duracak ... Tam aksına Salata , Yogurt , vs gıbı seylere yonelecek ...

Ekmegı hayatından her ogunde 1 yada 2 dilime dusureerek bayagı bı esırgeyecek , Pilav ve Makarna çok çok az yenılecek ...

Ana ve En onemlı konu ıse en son aksam yemegını mumkunse 17:00 - 17:30 da yıyıp yemek ve ekmek anlamında baska bısey yemeyecek oldu kı acıkırsa Meyva , Sebze gıbı hafıf seylerle aclıgı gecıstırıp yatıstıracak ...

Spor falan ıllakı onemlı ama en onemlısı KENDINI FRENLEMEK ve BASARMAYI ıstemek ...

Ben ınat ugruna yaklasık 7 - 8 sene once 45 gun ıcınde 10 - 12 arası kılo verdım ama tek amacım kılo vermektı , yemegı falan bayagı bı kesmıstım , benımkı daha saglıksız bır yontemdı ama bu saydıkalrım hem saglıklı , hemde kılo verdırıcı sıstem ...

Günde 10 kiloyu kolunu bacagını keserek mi verdin :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Peki üstat onun yerine kepek mi yemeli ?

Tuz şeker falan filan ne olmalı biraz uzun yazsan çok memnun olurum.

Kelin ilaci gibi oldu sordugun soru :F

Hocu ekmegi komple kesmen lazim daha dogrusu ogun basina 1 dilim gibi. Tatlilari azaltman yararina olur abur cubur zaten saf kilo kaynagi.

Yani ne yiyorsan normalde onu dusurursen kilo verirsin mantik bu onun disinda iste sabah 1 kibrit kutusu peynir 2 zeytin yagsiz yogurt tavugun haslanmia gogsu 1 avacado dilimi filan bana pek samimi gelmiyor kaldi ki o sisteme uymak cok zor.

Ama yakin zamanda bende radikal kararlar almak zorundayim. Sismanliktan sıkıldım diye degil aslinda hos bisi istedigin gibi ye kisitlama yok :D ama artik kemikler tasiyamiyor bedeni hissediyorum fitik riski var ayakta durunca sancidan gberiyorum daha 23 yasindayim mk sirf saglik icin kilo vermem lazim

Bide oyle cok extrem seylere gerek yok aslinda herkes nasil zayiflar biliyor ama bu arastirma aramasi bile usengeclik belirtisi kendimden biliyorum. Yani yemek yedigin zaman sunu yemiyim bunu az yiyim kilo yapar dedigin seyleri uygula. İmkan varsa gunde bi iki saatde yuru-kos oh mis gibi 3 ay sonra komple gardolop degistirirsin.

Kreyzi tarafından 17/Şub/14 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Beyaz ekmek mi kesilecek yoksa ekmek hiç mi yenmeyecek ? Eğer cevap kepek ekmeği ise kaç dilim yenmeli ?

Kalori hesabı yapanlar vardı, 1 elme şu kalori günde şu kadar kalori almam lazım felan diyenler.

Bununla ilgili bir program yapılabilir mi yada hazır programı olan varmı acaba ?

Toplam Hit: 5359 Toplam Mesaj: 57