folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gerekirse Kendi Ülkemize Füze Atarız

Gerekirse Kendi Ülkemize Füze Atarız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sabah gazetede okumuştum youtube de şu an sadece bir video var burdaki konuşmalar gayet normal ama part 2 yayından kaldırılmış eee var ki kaldırılmış demek ki... tam kaydı dinleyebileceğimiz bir yer var mı ? mit müsteşarı savaşa mazaret göstermek için gerekirse üç dört füze Türkiye tarafına atarız demiş.

sitede de başlığı görmeyince şaşırdım hatta nasıl açılmamış diye açmayak mı yassak mı ?

Kaldırılan part: http://www.youtube.com/watch?v=bVbdF9R9Kyg

Normal konuşmaların olduğu milli ügvenlik kurulu toplantısı kaydı:  

http://www.youtube.com/watch?v=V61XWUb0XKY

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Türkiye'ye hoşgeldin, garipseme.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

konuyu gizle google indexlemesin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

biz o konuyu bitirdik yenilerine geçtik

nede olsa gündem artık saat başı değişmeye başladı.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Yayin yasagi varmis hocam

yok biSi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

yaa ciddi ciddi tırsmaya başladım... Güçlü bir ülke olalımda amerika gibi güçleneceksek olmayalım 

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yayın yasağı olduğu için gazeteler bile yasamıyor.İnternet yasağı basın yasağı Ak parti iktidarında normal karşılanıyor.Hele hele Erdoğan ve tayfası ses kaydını kabul etmesine rağmen gazetelerin ve Ak partililerin Hakan fidan'ın söylediği gerekirse kendi ülkemize füze atarız lafını görmezden gelip ses kaydını yayınlayanlara odaklanması ve ses kaydına tepki gösteren herkesi Vatan haini ilan etmeleri sadece Türkiye'de olur.

Erdoğan'ın 10 kez assak, Hakan Fidanı çarmağa gersek yine de cezaları hafif kalır bu saatten sonra.Ama bu ülke bu süreci Erdoğan'a kazandırırsa işte o zaman kimse bir şey yapamaz artık.Adam diktatör, adam faşist, adam yalancı, adam hırsız, adam sözünde durmaz ve namussuz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Sabah gazetede okumuştum youtube de şu an sadece bir video var burdaki konuşmalar gayet normal ama part 2 yayından kaldırılmış eee var ki kaldırılmış demek ki... tam kaydı dinleyebileceğimiz bir yer var mı ? mit müsteşarı savaşa mazaret göstermek için gerekirse üç dört füze Türkiye tarafına atarız demiş.

sitede de başlığı görmeyince şaşırdım hatta nasıl açılmamış diye açmayak mı yassak mı ?

Kaldırılan part: http://www.youtube.com/watch?v=bVbdF9R9Kyg

Normal konuşmaların olduğu milli ügvenlik kurulu toplantısı kaydı:  

http://www.youtube.com/watch?v=V61XWUb0XKY

Geç kalmışsın dostum ama buyur. 2 bölüm de var indir izle;

https://cloud.mail.ru/public/c2cd34570890/Video.rar

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Bu adamlar önümüzdeki 2-3 yıl içinde vatana ihanetten yargılanacaklar. Bu süre belki daha kısa da olabilir.

Burayı alayım ki günü geldiğinde lazım olur.

xxx
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

balyoz darbe planında kendi vatan toprağımızdaki fatih camiiyi bombalama planı yapılmıştı. suriye savaş planında ise kendi toprağımız olan süleyman şah türbesinin bombalama planı yapılmıştı.
    balyoz darbe planı gerçekleşseydi kendi vatandaşımız bombalanacaktı, suriye savaş planı gerçekleşseydi kendi askerimiz bombalanacaktı.

fark var mı? yok. şimdiii...

akp'lilere göre;

balyoz darbe planında camiyi bombalama planı yapan vatan haini, planı deşifre eden kahraman.
    suriye savaş planında planı deşifre edip savaşı engelleyen vatan haini, seçim için türbeyi bombalayıp askerlerimizi öldürme planı yapan kahraman!!!

Alıntı

manhyak tarafından 29/Mar/14 00:45 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Yayın yasağı olduğu için gazeteler bile yasamıyor.İnternet yasağı basın yasağı Ak parti iktidarında normal karşılanıyor.Hele hele Erdoğan ve tayfası ses kaydını kabul etmesine rağmen gazetelerin ve Ak partililerin Hakan fidan'ın söylediği gerekirse kendi ülkemize füze atarız lafını görmezden gelip ses kaydını yayınlayanlara odaklanması ve ses kaydına tepki gösteren herkesi Vatan haini ilan etmeleri sadece Türkiye'de olur.

Erdoğan'ın 10 kez assak, Hakan Fidanı çarmağa gersek yine de cezaları hafif kalır bu saatten sonra.Ama bu ülke bu süreci Erdoğan'a kazandırırsa işte o zaman kimse bir şey yapamaz artık.Adam diktatör, adam faşist, adam yalancı, adam hırsız, adam sözünde durmaz ve namussuz.

Anlayamadığın nokta şurası: Dış işleri bakanı + Türk ordusu paşası + İstihbarat başkanı .. bu üçlünün oluşturduğu özel toplantı Türkiye halkı ve milletinin Milli Güvenliğini Temsil Eder. Çıkan kararlar yanlış veya doğru  bir vatandaş olarak tartışırsın edersin bunlar ayrı konu.  Şuan yaptığın gibi Şahıs olarak değerlendirmeye kalkarsan hata olur, sanki mahalle bakkalını yargılıyor gibi olursun, bu şekilde yaklaşamazsın bu işe. Ve Tayyip seçimleri yine kazanırsa dikdatör olmaz arkadaşım, kazanamayıp başbakanlığı hala bırakmazsa  diktatör olur. Bu seçimler bakalım ne diyecek beklemek lazım..Fakat şunuda anlaman lazım,  Halkın iradesine saygı duymayıp, demokratik seçimlerle seçilmiş birini illegal şekilde indirmek asıl diktatörlüktür. Yanlış paradigmalar içerisindesin.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
Toplam Hit: 3081 Toplam Mesaj: 23