folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Gerekli İşlemleri Yapmama Rağmen İlk 500De Bile Çıkmama (Yardım)

Gerekli İşlemleri Yapmama Rağmen İlk 500De Bile Çıkmama (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

gerekli meta vs kayıtları yaptım hatta birkaç backlink aldım ama site kendi alanında arama yapıldığı zaman ilk500de bile görüntülenmiyor. bir anormallik olabilir mi veya gözümden birşey kaçmış mı diye size sormak istedim..

site bu

http://www.tonerborsasi.com/

google web araçları sayfasından site kaydını yaptım, yönetim panelinden googlein verdiği metanın kaydını yaptım. bir yerde yanlış mı yapıyorum neden ilk 500de bile çıkmıyor ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

abi daha index sayısı 100 küsür site yeni yani normal bir anormallik yok ürünlere özgün biraz uzun açıklamalar yaz genel toner ve yazıcılarla alakalı yeni özgün makaleler gir çıkar backlink için acele etmişsin 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

hocam tahribatta siteyle ilgili bol bol konu aç faydası olur...

never say never...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    smok3 bunu yazdı

hocam tahribatta siteyle ilgili bol bol konu aç faydası olur...

hocam taşladın mı ciddi mi söyledin anlamadım :)) hani öyle anlaşılıyosam yöneticiler silebilir site ismini hiç sorun değil..

Lotus bunu yazdı

abi daha index sayısı 100 küsür site yeni yani normal bir anormallik yok ürünlere özgün biraz uzun açıklamalar yaz genel toner ve yazıcılarla alakalı yeni özgün makaleler gir çıkar backlink için acele etmişsin 

site yeni hocam, rakip te çok. bugün bayaa bi rank kasmış toner sitelerine rastladım.. benim site solda sıfır kalıyo :D  sitenin tek ihtiyacı biraz üst sıralarda gözükmek hocam ondan böyle endişeliyim onu başarabilirsem sonrası gelir zaten, diğer sitelere göre bedava satıyoruz.

makale yazıcam hocam dediğin gibi site boş. benden önce hazırlayan arkadaş sağolsun hem baştan savma yazmış hem eksik yazmış. yapayım da bitsin hesabı.. özelliklerinden toner değişimine kadar değişik makaleler hazırlıycam. backlink için erken demişsin hocam bir zararı olur mu ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    BeyinAdam bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

site yeni hocam, rakip te çok. bugün bayaa bi rank kasmış toner sitelerine rastladım.. benim site solda sıfır kalıyo :D  sitenin tek ihtiyacı biraz üst sıralarda gözükmek hocam ondan böyle endişeliyim onu başarabilirsem sonrası gelir zaten, diğer sitelere göre bedava satıyoruz.

makale yazıcam hocam dediğin gibi site boş. benden önce hazırlayan arkadaş sağolsun hem baştan savma yazmış hem eksik yazmış. yapayım da bitsin hesabı.. özelliklerinden toner değişimine kadar değişik makaleler hazırlıycam. backlink için erken demişsin hocam bir zararı olur mu ?

backlink i alma şeklin ve nereden aldığın önemli ama şu son güncellemeden sonra google footer backlinkleri öldürdü gibi birşey oldu daha çok sosyal link çalışmalarına yönelmen daha iyi olur siteyi özgün ve güncel tutup google a gösterdikten sonra, google senin nasıl bir siten olduğunu anlamadan yani özgün ve güncel olduğunu görmeden sitendeki kullanıcı sayısı çok az olduğu halde bir siteden binlerce link çıkışı olunca google biraz sıkıntı çıkarabilir, ama çok fazla link almadıysan linki aldığın sitede senin sektördeyse şuan için sorun olmaz kanımca

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

backlink i alma şeklin ve nereden aldığın önemli ama şu son güncellemeden sonra google footer backlinkleri öldürdü gibi birşey oldu daha çok sosyal link çalışmalarına yönelmen daha iyi olur siteyi özgün ve güncel tutup google a gösterdikten sonra, google senin nasıl bir siten olduğunu anlamadan yani özgün ve güncel olduğunu görmeden sitendeki kullanıcı sayısı çok az olduğu halde bir siteden binlerce link çıkışı olunca google biraz sıkıntı çıkarabilir, ama çok fazla link almadıysan linki aldığın sitede senin sektördeyse şuan için sorun olmaz kanımca

benim sektörde değil maalesef ama 4-5 backlink aldım hocam fazla almadım, site spam olarak algılanabilir diye korktum açıkçası yeni bir site ya ondan..  sağolasın hocam güzel bilgiler.. içim rahatladı :)

bu arada ilk başarımı paylaşmak istiyorum "HP CE390A/M4555 MUADİL TONER" aramalarında 6. sıradayım :)))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

http://www.tonerborsasi.com/?newUrun=1&Id=994553&CatId=bs585729&Fstate=&/HP-CE390A/M4555-SER%C4%B0S%C4%B0-MUAD%C4%B0L-TONER

link çok uzun ve saçma sapan şeyler içeriyor..

ÜRÜNLERİMİZİN YURT DIŞINDA İMALATI YAPILIRKEN ,UCUZ ÜRÜN ARAYIŞI İÇERİSİNDE BULUNMADAN , DAHA ÇOK KALİTE VE PERFORMANSA ÖNEM ...

ayrıca arama sonuçlarındaki açıklamaların hep aynı. 

scriptten ötürü 1-0 geride başlıyorsun. wordpress kurup wordpress e-commerce theme diye aratıp güzel bir tema kur, gerisini wordpress ile halledebilirsin. olmazsa olmaz eklentileri kurup, kalıcı bağlantıları ayarlarsan şu halinden çok daha iyi bi on-page optimizasyona sahip olursun.

açıklama kısmının ilk kelimesini her zaman anahtar kelimen yap, sıralamaya etkisi vardır. arama sonuçlarında kalın olarak gösterilir.

1.  
Toplam Hit: 1119 Toplam Mesaj: 7