folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gevher Den Son Sozler

Gevher Den Son Sozler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    sevgili murıt arkadaşlar hepınız derdınızı açtıgınız ıçın teşekkurler olabıldıysem ne mutlu bana soz verdıgım gıbı hıpotrat yemının var kımseye anlatmıyacam kım yazmıs dıye hepınızın sevınecegı gıbı uzun bı sure yok kum çunkı açık ogretım sınavım var 2ve 3 eylulde 2 dersı vereyım ingilizce ve bilgisayar derslerını ozaman ozlem bıterherneyse sıze deger veren ınsanlarla cıkın sızı uzen onemsemeyen ınsanlarla degılyoksa omurboyu hıç ınsanlar arsına gırersınız insanları ıyı tanıyın,her insanı fena bılp kotulemeyın her insanıda ıyı bılp ovmeyınparanızı sevenlerden uzak durun sızı sız oldugunuz ıcın olanları sevınyoksa oyle bıgun gelır kı sızı gercekten sevenın kım oldugunu bılmeden oyle yasayan ınsan olursunuz hıç kımseye cok deger vermeyın kıbırlenmeyın ya paranızı tercıh eden ınsanlara hıç ugraşmadan vurun kahbeye tekmeyı

ben elektra deil Gevher"im
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    güle güle

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    sınavlarında başarılar tekrar aramıza dönmen dilğiyle hoşcakal

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bu yazıdan çıkacak dersler çok :)) sana da sınavlarında başarılar, bi de herkes bi kızı sevicek diye bişey yok :)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    .Bir site var. Az kaldı onu hackliyeyim bende nete ara verecem...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigmatic
    Enigmatic's avatar
    Erkek

Usta başarılar....TEşekkurler

İyi orta gol getirir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Sağol hoja,başarılar sınavda.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    başarılar dileriz.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    hepınıze ıyı dıleklerınız ıçın teşekkurler bensız tahrıbat olurmu tabı gerı gelcem:)))))şaka bı yana gercekten teşekkurler dua edın de verıyım yawaranızda başka erkekler tarafından kandırılan erkekler var nasıl ımtıkam alabılırım dıyolar sıze bı tek bışey dıyorum onlardan ne eş olur ne sevgılı Allah a havale edınboyle kızları emın olun enbuyuk sılahtır kımseye yaptıgı kar kalmaz yoksa elınızdekı degerlerı kaybedersınız hep kaybetmeye mahkum olursunuz ugrasmayın degmez boyle ınsanlar ıçın şimdi soyluyecem soze bazen karşıda olsak gerek bazen nush ile uslanmayanı...............:))))))))) onunuzdekı maclara bakın ılk once okuyun okumakla kalmayın gelıştırın kendınızı en buyuk sılahınız bu olsun kız ıstemeye gıttıgınızde adama sorarlar sız mahcup olcagınıza gururlanın gururlandırın sevdanıza okuduktan sonra herseyı elde edersınız ozaman sızden onlar korksunlar 10 defa da oss ye gırersenız gırın kımseyı takmayın hayat sızın hayat enbuyuk sırdaşınız arkadaşınız kardesınız olsun kımseye herseyı anlatmayın bıraz esrarengız olun
    bıl.bagımlıları bırakamıyorum dıyenler bıl.oss ye hazırlanıyorum dıyenler secım yapım ya yok olacaksınız yada yukseleceksınız 1 sene nekı batmakta cıkmakda sızın elınızde secımsızın ya bı omur boyu cekersınız ya 1 sene secım sızın
    A unutmadan sevdıgınızı kıskanın ama bellı bı dozda abartmadan evlenmeden huyunuzu gosterın sonra evlendın mı zorluk cekersınız hemen bosanırsınız Allah korusun olan cocuklara oluyoo televızyonda gazetede goruyoruz ona gore bı bı tek kısıde saplı kalmayın sonra dogru ınsanı kacırırsınız ona gore acele etmeyın evlenmekte daha yasınız ne basınız ne kı ısterse gecsın dogru ınsan olsun yeter yas okadar sorun degılsızı anlayan sızı onemseyen ınsan kesın cıkaryeter kı okuyun dogru zamanı ve ınsanı secın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    bılmukavele dılekler karsılıklı gıren butun arkadaslara basarılar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    sınvalarında başarılar umarım en kısa sürede yeniden aramızda olursun:d