folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gezilecek Ve Görülecek Yerler.

Gezilecek Ve Görülecek Yerler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Eksiksiz bir gezi rotası hazırlamak için sizden bildiğiniz gezilicek veya görülücek yerleri rica ediyorum.

Edit: Türkiye'de bölge farketmez. O bakir yerleri özellikle alabiliriz. :)

Edit2: 2. postu düzenleyemiyomuşum burdan devam edeyim. Likya Yolu

MiqRoP tarafından 11/Tem/16 23:55 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Konuyu derleyip toplamak için burayıda alıyorum.

Edit: Likya Yolu

MiqRoP tarafından 11/Tem/16 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

facebook interrail bunun babalarından hocam bekleriz

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Konu takip  bana da lazım

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Biz 5 arkadaş likya yolunun bir kısmını yürüyeceğiz. Tavsiye ederim.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Biz 5 arkadaş likya yolunun bir kısmını yürüyeceğiz. Tavsiye ederim.

Güzele benziyo tavsiye için teşekkürler daha detaylı bi edit ekliycem en kısa sürede.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Likya yolunu yürümüş arkadaşlar nerelerinide yürüdüklerini söyleseler bence daha tatlı olur. Misal ben bu sene Antalya-Kaş çukurbağ köyü tarafından 10km kadar yürüdüm, gecen sene kekova kral mezarlarından yürümüştüm.. Kekova tarafı daha tatlı daha turistik.

The Beginning and The End.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Likya yolunu yürümüş arkadaşlar nerelerinide yürüdüklerini söyleseler bence daha tatlı olur. Misal ben bu sene Antalya-Kaş çukurbağ köyü tarafından 10km kadar yürüdüm, gecen sene kekova kral mezarlarından yürümüştüm.. Kekova tarafı daha tatlı daha turistik.

Aynen 509 km bi yolmuş deneyenler tavsiyelerini yazarsa daha iyi olur. Mesela o patikaları takip ederken orda kamp kurmalı mıyız veya kamp kurarsak dezavantajları ne olur? Patikadan şaşıp biraz içerilere girmeli miyiz falan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

gezı rotası demıssın de avrupa mı amerıka mı avusturalya mı ? 

turkıye de neresı karadenız ıcanadolu akdenız ege ... spesifik bir yer var mı ? 

bakır halde populer olmamıs o kadar cok yer var ki türkiyede kbuyuksehırlerın cok yakınlarında bıle boyle yerler var 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

gezı rotası demıssın de avrupa mı amerıka mı avusturalya mı ? 

turkıye de neresı karadenız ıcanadolu akdenız ege ... spesifik bir yer var mı ? 

bakır halde populer olmamıs o kadar cok yer var ki türkiyede kbuyuksehırlerın cok yakınlarında bıle boyle yerler var 

Onu belirtmeyi unutmuşum saolasın edit ekledim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Biyere gittikten sonra google now kullanioum guzel yerler öneriyor

Toplam Hit: 1993 Toplam Mesaj: 13
gezi