GHOST KEYLOGGER!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek

Bende incelemek istiyorum.. Rica etsem Rapid vs. bir yere yüklsende isteyen herkes çeksin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeRKaY
    BeRKaY's avatar
    Erkek
    arkadasım BEN SANA PROGENT PROGRAMINI ONERIRIM AYNI ISI YAPIYOR AMA HARIKA OZELLIKLERI VAR ONCELIKLE PC BILGISINI ALIYOR SONRA GIRDIGI TUM SITE VE MAILLERIN SIFRESINI EN SON OLARAKTA KLAVYEDE NE YAPTIYSA KAYDEDIYOR SANA MAILLE ULASTIRIYOR PROGRAMI BIR SITEDE BULMUSTUM BULURSAM GENE SITEYI YAZARIM AMA ACILSE SIZE MAILLE VERIRIRIM berkay_akyer@hotmail.com SAYGILARIMLA TAHTIBAT MIRITLERINE

YA TOZ DUMAN EDERSİN YA TOZU DUMANI YUTARSIN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xerad
    xerad's avatar
    Erkek

Berkay sallasana sana zahmet banada bi tane

phalanax@gmail.com

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    zahmet olmazsa arkadaslar bu programi bendende esirgemeyin kiz arkadasim icin kullanacagim nolur arkadaslar beni sevindirin yollarsaniz size binlerce tesekkurler  ben korktum mail i sildim

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1- Proagent trojandir konu keylogger...

2- Trojan yedirmek zordur... Keylogger kolay...

3- Trojan da adsl n varsa yada kurbanin adsl si varsa sansin cok dusuk... Keylogger da bildigim kadariyla yok oyle bise...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    + Bu sitenin download bolumunde sc2 ( snrm ) keylogger var download edin... Tanimadiginiz insanlarin attigi exe uzantili seyleri acmayin ( Yollayan alinmasin... )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zileliahmet
    zileliahmet's avatar
    Erkek
    Dostlar eğer zahmet olmazsa şu programı bir de bana yollayın. Şimdiden TEŞEKKÜRLER.... zileli_ahmet@hotmail.com

Gece Benim Ben Geceyim, Gecenin İçinden Geçerken İçinden Gece Geçen Gene Benim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    en sorunsuz kullandığım blazing perfect keylogger..en az yakalanan..mail içinde yenmail.com dan mail alın..smtp si uyuyo..sorunsuz geliyo...ordan da yahoo weya gmailinize otomatik forward larsanız baya bi döküman edinilio...ama artık önemli olan o exe serveri neyin içine gömüceksin ki adam yesin....sana güvensin...üstelik bu tip exe dosyasını zip liceksin..üstelik şifreli zipliceksin..yoksa mailller hemen bunu çakozluyor...en güzeli küçük program setup larında yedirilioo..mesela bi ses driverina gömdüm.o da exeydi...çok güzel oldu..1 senedir hala log lar geliyo...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar. Zahmet olamazsa banada sallayin bitane... Ben eBlaster 5.0 isimli bir program kullaniyorum ama kurbanin bunu yutmasi icin kazma olmasi gerekli... yardimci olursaniz sevinirim....

Tesekurler

shaban__@hotmail.com

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    Yaw herkesin mailine tek tek gönderecenize şurada yayınlayında millet buradan alsın..ne böle tek tek mail yazıyonuz ki..

..
Toplam Hit: 3400 Toplam Mesaj: 22